באיזה טלווזיות נתמך yes+

נטפליקס, אמאזון פריים, סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, דיסני+, HBO-max, peacock, paramount plus
stontsss (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

באיזה טלווזיות נתמך yes+

נושא שלא נקרא #1 

אני רוצה לקנות טלוויזית 42-50 אינצ
באיזה טלוויזיה אפשר להתקין את yes+?

ofers79
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 103 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

Re: באיזה טלווזיות נתמך yes+

נושא שלא נקרא #2 

מתוך האתר של יס:

"אפליקציית yes+ זמינה להורדה בטלוויזות חכמות מבית SONY עם שנת ייצור של שנת 2019 ומעלה, ובטלוויזיות החכמות של שיאומי טושיבה, האייר, TCL, ופיליפס- בדגמים הנתמכים"

gofmarat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

למה לא להוציא אפליקציה לטלויזיות של לג'י וסמסונג, הרי זה הרוב בארץ.
יכלו לחסוך המון על לספק ממירי אנדרואיד לכולם?!

Haimbin
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 61 פעמים
קיבל תודות: 104 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

זה עוד אפיק הכנסה שיכול להכניס להם כסף, ולכתוב אפלקציה לכל מערכת הפעלה שונה ולתחזק אותה לוקח זמן אז אני מאמין שזה יגיע גם לסמסונג וLG בעתיד

two-times
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

יש קרובים אצלי סמשפחה, ש-הם מעריצי פיליפס והאמבילייט. (ולא בכדי. אגב. מבחינת איכות צפיה באמת טלביזיות ציון 10 מתוך 10)

-הרבה טלביזיות מסוגים שונים של פיליפס OLED ו-LED ו-LCD בעבר: היו, והוחלפו, ועדיין יש להם בכמה חדרים שונים בבית.
ניסיתי להתקין אצלהם בבית לתת להם מכשיר אחד של יס פלוס "על חשבוני" מהמנויי שלי - ניסיתי על כל אחת ואחת מהטלביזיות פיליפס החכמות שלהם.

כאלו עם אנדרואיד 9 אנדרואיד 10 - לא משנה.
מעולם לא הצלחתי...

לונג סטורי שורט: מעולם לא ראיתי דגם טלביזיה אחד של פיליפס שתומך ביס פלוס. וראיתי הרבה.

gofmarat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 38 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

23/01/2022 16:14  
Haimbin כתב:
זה עוד אפיק הכנסה שיכול להכניס להם כסף, ולכתוב אפלקציה לכל מערכת הפעלה שונה ולתחזק אותה לוקח זמן אז אני מאמין שזה יגיע גם לסמסונג וLG בעתיד
...
אני שומע על העתיד הזה כבר שנתיים וזה עדיין לא קורה, לא מוכן להיות יותר עם כל מיני קופסאות למיניהן מתחת לטלוויזיה יותר, בגלל זה אני נשאר בסלקום

Haimbin
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 61 פעמים
קיבל תודות: 104 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

@gofmarat הבעיה היא כפולה - דבר ראשון אתה מסתמך על חברות ישראליות שיכתבו תוכנה(שהם לא הייטק), זו בעיה בפני עצמה, דבר שני תמיד יש שדרוגים למערכות הפעלה בטלויזוית ולא תמיד הן תומכות לאחור, דגומא נפוצה היא אפלקציות שעובדות רק על טלויזיות חכמות משנת 2018 ואילך, סמסונג כל שנה "משדרגת" את המערכת מה שלא תורם לכותבי תוכנה וגורם לבעיות ועוד..
כל ה"קופסאות" לרוב עובדות על אנדרואיד/גוגל TV שזה "תקן" אחיד ולכן הרבה יותר ריאלי וקל לתחזק את זה, לצערנו כל חברת טלויזיה מנסה לעשות "אקו-סיסטם" משלה מה שפוגע בנו..

אישית הייתי מעדיף "לסבול" קופסא כזאת מאשר איכות שידורים טובה פחות אבל זה רק אני, מעבר לזה שזה בכלל לא מגיע בגודל של ממיר אלא שליש ממנו ועובד על BT, כלומר אפשר פשוט להחביא את זה מאחורי הטלויזיה.

שלח תגובה

חזור אל “טלויזיה מהרשת”