go pro hero 7 silver איכות לא משהו

קומפקטיות, Prosumer, DSLR, עדשות ומה שבינהם.
Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

go pro hero 7 silver איכות לא משהו

נושא שלא נקרא #1 

שלום קניתי את המצלמה gopro hero 7 silver אתמול ומשום מה האיכות לא נראית כזאת טובה בצילומים כאילו חסר חדות וקצת צבעים התמונה רחבה מדי ציפיתי ליותר יש משהו שאולי לא עשיתי טוב? בהגדרות זה על 1440p ובמחשב שהעברתי תמונה דרך המצלמה זה הראה שגודל התמונה הוא רק 1.50mb שזה יחסית נמוך תמיד חשבתי שגו פרו זה איכות מטורפת...ושמעתי קצת על הבלאק אבל אני בספק שהסילבר תיתן איכות ירודה והבלאק פתאום תהיה וואו אשמח לעצות/הדרכות בנוגע לאיכות והשיפור

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אני מקווה שלא רכשת את הגופרו בשביל צילומי סטילס, כי ללא ספק זאת היכולת הכי נמוכה שלה (פחות מאיכות סמארטפון).
היתרון של הגופרו הוא ביכולת לצלם וידאו (וגם סטילס) בתנאים בהם מצלמה רגילה או סמארט פון פחות נגישים, דוגמת ספורט אקסטרים לסוגיו.
בנוסף למצלמה מייצב תמונה מצויין אשר נותן סרט מיוצב לעומת האלטרנטיבות אשר דורשות גימבל.
לגבי התמונה הרחבה שציינת, ניתן להגדיר לו במצלמה מספר מצבים המצמצמים את רוחב התמונה.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

@avioren
·

המצלמה היא בשביל צילום אקסטרים אך גם לדבר אישיים כמו תמונות של נוף ותמונות שלי עם החברים במקומות אז כן גם חשובה האיכות של התמונה ראיתי בסילבר יש 10mp ובבלאק יש 12mp זה משהו שיכול לעשות הבדל משמעותי?

ולגבי הרוחב התמונה אשמח להסבר איפה יש שינוי בהגדרות כי לא מצאתי

שלח תגובה

חזור אל “מצלמות ועדשות”