ביקורת למצלמה (מצלמה רפלקס DSLR ‏ Canon EOS 1300D / Rebel T6 קנון)

קומפקטיות, Prosumer, DSLR, עדשות ומה שבינהם.
עומרעומר
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

ביקורת למצלמה (מצלמה רפלקס DSLR ‏ Canon EOS 1300D / Rebel T6 קנון)

הודעה שלא נקראה #1 

שלום רב מחפש מצלמה דיגטלית או חצי מקצוענית ( רק לצלם וידאו ארועים משפחתיים ולצלם תמונות בטיול שלי בדרום אמריקה)
המליצו על על המצלמה הזאתי מצלמה רפלקס DSLR ‏ Canon EOS 1300D / Rebel T6 הבעיה שאני לא רוצה להתחיל להתעסק עם עדשות רק רוצה מצלמה נוחה ופשוטה והמצלמה שציינתי נראת קצת מורכבת ומסובכת ( גדולה וצריכים כמה עדשות) הראש שלי יותר מצלמה יותר קטנה. אחרי כן הציעו לי באותו מחיר מצלמה דיגטלית ( 1300 שח) Canon PowerShot SX720 HS שהיא מצלמה דיגיטלית שהיא נראת יותר פשוטה.
אשמח בקשה להמלצה ממכם איזה מצלמה אני יכול לרכוש ( סביב מחיר 1300 שח) מצלמה פשוטה בלי צורך להחליף עדשות. מה שחשוב לי שהיא תהיה כמה שיותר קטנה ( רק אם זה אפשרי חח) ואפשר לצלם וידאו וסטילס באיכות גבוהה.
המון תודה.
ומה דעתכם עדיף סביב מחיר 1300 שח מצלמה דיגטלית כמו Canon PowerShot SX720 HS
או מצלמה חצי מקצוענית כמו DSLR ‏ Canon EOS 1300D / Rebel T6
תודה שוב

ZeppeliN
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

הודעה שלא נקראה #2 

אני לא כ"כ מבין בצילום, אז לא אמליץ לך על דגם.
אבל לפי מה שאני מבין ממך אתה בסה"כ רוצה מצלמה שתהיה טובה לצילום תמונות ווידאו, בעיקר לדרום אמריקה (ואח"כ על הדרך לשימוש משפחתי רגיל).
אני ממליץ לך בחום לרדת מDSLR וללכת על מצלמה קומקפטית יותר, כלומר בלי עדשות מתחלפות. כשאני הייתי בטיול לפני כמה שנים בהודו, לקחתי מצלמה לא DSLR אבל עדיין היה לה מבנה יחסית גדול ופשוט תמיד התעצלתי לקחת אותה (כ יזה אומר לקחת תיק בנפרד למצלמה) ולכן כמעט ולא צילמתי.

אני ממליץ לך בחום ללכת על כיוון של מצלמה קומפקטית (כמו הSX720 שהמליצו לך), בדגש על אחת שתיכנס לכיס של המכנס. ככה זה יהיה תמיד עליך ולא תתבאס להוציא אותה מהתיק ולהתחיל להרכיב עדשות וכו'.

שלח תגובה

חזור אל “מצלמות ועדשות”