דרושה הכוונה כללית לבחירת מצלמה

קומפקטיות, Prosumer, DSLR, עדשות ומה שבינהם.
haimbl
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

דרושה הכוונה כללית לבחירת מצלמה

הודעה שלא נקראה #1 

היי

בקרוב טסים לטיול משפחתי לתאילנד. מעוניין בתיעוד איכותי של הטיול שלנו אז אני מחפש מצלמה שתענה על רוב הצרכים הרגילים של משפחה. וידאו, סטילס, נוף, צילום חוץ, צילום בחדר וכמובן חיי סוללה
חובה! חיבור למיקרופון חיצוני ואיכות וידאו טובה ככל האפשר 4K?

התקציב הוא עד מקסימום 4K עדיפות ל3K

דבר אחרון. יש אפשרות לחבר פנס, איכותי כמובן, כדי לשפר צילומי לילה?
תודה

haimbl
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #3 

טעות שלי... חשבתי שמצלמה קמפפקטית היא דרישה סטנדרטית

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 708 פעמים

Re: דרושה הכוונה כללית לבחירת מצלמה

הודעה שלא נקראה #4 

haimbl כתב:היי

בקרוב טסים לטיול משפחתי לתאילנד. מעוניין בתיעוד איכותי של הטיול שלנו אז אני מחפש מצלמה שתענה על רוב הצרכים הרגילים של משפחה. וידאו, סטילס, נוף, צילום חוץ, צילום בחדר וכמובן חיי סוללה
חובה! חיבור למיקרופון חיצוני ואיכות וידאו טובה ככל האפשר 4K?

התקציב הוא עד מקסימום 4K עדיפות ל3K

דבר אחרון. יש אפשרות לחבר פנס, איכותי כמובן, כדי לשפר צילומי לילה?
תודה
...
·אני מבין שאתה חדש בפחום הצילום. מיקרופוני חיצוני ופנס, זה בטוח לא יקרה. המלצה שלי, פלפון טוב, דוגמת הS7/S8/פיקסל ותהנה מהטיול.

haimbl
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #5 

@BUGY
·

אכן חדש.

http://www.cameramia.co.il/%D7%9E%D7%95 ... rk-II.aspx

לקנון G7-X יש חיבור למיקרופון חיצוני.
לגביי הפנס אני שאלתי אם זה אפשרי.

דבר אחרון, היום אני עם סמסונג גלאקסי S7 והמצלמה שלי פשוט זוועה. אם התנאי צילום לא מעולים הוידאו פשוט לא איכותי. ואני לא מדבר על כמות הפעמים שהפעלתי צילום וידאו וקיבלתי שגיאה

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הודעה שלא נקראה #6 

haimbl כתב:@BUGY
·

אכן חדש.

http://www.cameramia.co.il/%D7%9E%D7%95 ... rk-II.aspx

לקנון G7-X יש חיבור למיקרופון חיצוני.
לגביי הפנס אני שאלתי אם זה אפשרי.

דבר אחרון, היום אני עם סמסונג גלאקסי S7 והמצלמה שלי פשוט זוועה. אם התנאי צילום לא מעולים הוידאו פשוט לא איכותי. ואני לא מדבר על כמות הפעמים שהפעלתי צילום וידאו וקיבלתי שגיאה
...
·איפה ראיתה שיש לה חיבור למיקרופון?
בעיקרון חיבור למיקרופון זה חלק ראשון, חלק שני זה מיקום המיקרופון. כל מיקרופו סביר ישב על ה"הוטשו" חיבור של הפלש. לשם לרוב גם מחברים את הפנס. לכן מחברים מערכת חיצונית, מן שלד כזה למי שרוצה גם מיקרופום וגם תאורה. אחרת ביחד זה לא אפשרי. לאן תחבר את הפנס ולאן את המקרופון? לשים שלד חיצוני על מצלמה קומפקטית סותר את כל המטרה, קומפקטיות. וזה גם מעלה את המחיר.

אתה פשוט לא כיוון הנכון.

קודם כל, בתנאי תרואה טובים, הפלפון כמו S7 יתן לך תוצאות מדהימות. במיוחד לאחר עריכה קטנה. נכון. בננאי תרוה קשים הוא סובל אבל כך גם רוב המצלמות הקטנות. כמובן שהG7X2 תתן לך הרבה יותר, אין ספק. זאת גם מצלמה מאוד ממולצת בכל מקרה, אבל צריך להיות מוכן לזה שזאת לא מצלמת DSLR עם חיישן מלא ושכל המצלמות בתנאי תראורה קשים לא נותנות תוצאות טובות ושכל מה שאתה רואה ברשת, כל ההדגמות והדוגמאות עברו ערכיה רצינית וזה מה שמבדיל בין תוצאות סבירות לתוצאות טובות. חוץ מזה. הווידו שלה הוא רק 1080. למרות שכדי להנות מ4K צריך גם מחשב חזק והרבה זכרון כדי לערוך את הווידוא וגם ציוד קצה מתאים. אחרת זה סתם.
מה שאני אומר, צריך להתאים את הצפיות.

haimbl
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #7 

BUGY כתב:
...
...
·איפה ראיתה שיש לה חיבור למיקרופון?
בעיקרון חיבור למיקרופון זה חלק ראשון, חלק שני זה מיקום המיקרופון. כל מיקרופו סביר ישב על ה"הוטשו" חיבור של הפלש. לשם לרוב גם מחברים את הפנס. לכן מחברים מערכת חיצונית, מן שלד כזה למי שרוצה גם מיקרופום וגם תאורה. אחרת ביחד זה לא אפשרי. לאן תחבר את הפנס ולאן את המקרופון? לשים שלד חיצוני על מצלמה קומפקטית סותר את כל המטרה, קומפקטיות. וזה גם מעלה את המחיר.

אתה פשוט לא כיוון הנכון.

קודם כל, בתנאי תרואה טובים, הפלפון כמו S7 יתן לך תוצאות מדהימות. במיוחד לאחר עריכה קטנה. נכון. בננאי תרוה קשים הוא סובל אבל כך גם רוב המצלמות הקטנות. כמובן שהG7X2 תתן לך הרבה יותר, אין ספק. זאת גם מצלמה מאוד ממולצת בכל מקרה, אבל צריך להיות מוכן לזה שזאת לא מצלמת DSLR עם חיישן מלא ושכל המצלמות בתנאי תראורה קשים לא נותנות תוצאות טובות ושכל מה שאתה רואה ברשת, כל ההדגמות והדוגמאות עברו ערכיה רצינית וזה מה שמבדיל בין תוצאות סבירות לתוצאות טובות. חוץ מזה. הווידו שלה הוא רק 1080. למרות שכדי להנות מ4K צריך גם מחשב חזק והרבה זכרון כדי לערוך את הווידוא וגם ציוד קצה מתאים. אחרת זה סתם.
מה שאני אומר, צריך להתאים את הצפיות.
...
·

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הודעה שלא נקראה #8 

@haimbl
·?

קוביקו
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #9 

המצלמה של S7 מעולה, לא ברור למה אתה לא מקבל תוצאות טובות. ברור שיש בה מיבגלות רבות ביחס למצלמה ייעודית, אבל לצילומים יום-יומיים בתנאי תאורה טובים, כולל פורטרטים, נוף וכו' אתה אמור לקבל עם S7 תוצאות טובות מאוד.
תבדוק אפשרות של רכישת מצלמת וידאו בסיסת, כמשלימה לכל מצלמה דיגיטלית שתרכוש או כהשלמה לצילום בטלפון.
פנאסוניק מספקים תמורה מצויינת למחיר, לדוגמה Panasonic HC-V380K

שלח תגובה

חזור אל “מצלמות ועדשות”