רוצים לדעת מיהם משחקי השנה 2020?

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
הודעות: 52795
הצטרף: מאי 2005
שם מלא: ערן
נתן תודות: 156 פעמים
קיבל תודות: 3158 פעמים

רוצים לדעת מיהם משחקי השנה 2020?

הודעה שלא נקראה #1 

https://www.gamesradar.com/uk/game-awards-winners-2020/


הראשון בכל קטגוריה הוא זה שזכה.

Game of the Year
The Last of Us Part 2 (SIE Studios/Naughty Dog)
Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
Doom Eternal (id Software)
Final Fantasy 7 Remake (Square Enix)
Ghost of Tsushima (SIE Studios/Sucker Punch)
Hades (Supergiant Games)
Best Performance
Laura Bailey as Abby in The Last of Us Part 2
Ashley Johnson as Ellie in The Last of Us Part 2
Daisuke Tsuji as Jin Sakai in Ghost of Tsushima
Logan Cunningham as Hades in Hades
Nadji Jeter as Miles Morales Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
Game Awards


Best Game Direction
The Last of Us Part 2 (SIE Games/Naughty Dog
Final Fantasy 7 Remake (Square Enix)
Ghost of Tsushima (SIE Studios/Sucker Punch)
Hades (Supergiant Games)
Half-Life: Alyx (Valve)
Best Narrative
The Last of Us Part 2 (Neil Druckmann, Halley Gross)
13 Sentinels: Aegis Rim (George Kamitani)
Final Fantasy 7 Remake (Kazushige Nojima, Motomu Toriyama, Hiroki Iwaki, Sachie Hirano)
Ghost of Tsushima (Ian Ryan, Liz Albl, Patrick Downs, Jordan Lemos)
Hades (Greg Kasavin)
Best Art Direction
Ghost of Tsushima (Ian Ryan, Liz Albl, Patrick Downs, Jordan Lemos)
Final Fantasy 7 Remake (Kazushige Nojima, Motomu Toriyama, Hiroki Iwaki, Sachie Hirano)
Hades (Greg Kasavin)
The Last of Us Part 2 (Neil Druckmann, Halley Gross)
Ori and the Will of the Wisps (Moon Studios)
Best Score and Music
Final Fantasy 7 Remake (Nobuo Uematsu, Masahi Hamauzu, Mitsuto Suzuki)
Doom Eternal (Mick Gordon)
Hades (Darren Korb)
Ori and the Will of the Wisps (Gareth Corker)
The Last of Us Part 2 (Gustavo Santaolala, Mac Quale)
Best Audio Design
The Last of Us Part 2 (SIE Studios/Naughty Dog)
Doom Eternal (id Software)
Half-Life: Alyx (Valve)
Ghost of Tsushima (SIE Studios, Sucker Punch)
Resident Evil 3 (Capcom)
Tell Me Why


Games For Impact
Tell Me Why (Dontnod Entertainment/Xbox Game Studios)
If Found… (DREAMFEEL/Annapurna Interactive)
Kentucky Route Zero: TV Edition (Cardboard Computer/Annapurna Interactive)
Spiritfarer (Thunder Lotus Games)
Through the Darkest of Times (Paintbucket Games)
Best Ongoing
No Man’s Sky (Hello Games)
Apex Legends (Respawn/EA)
Destiny 2 (Bungie)
Call of Duty Warzone (Infinity Ward/Activision)
Fortnite (Epic Games)
Best Indie
Hades (Supergiant Games)
Carrion (Phobia Game Studio)
Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic/Devolver)
Spelunky 2 (Mossmouth)
Spiritfarer (Thunder Lotus Games)
Best Mobile
Among Us (InnerSloth)
Call of Duty Mobile (TiMi Studios/Activision)
Genshin Impact (miHoYo)
Legends of Runeterra (Riot Games)
Pokémon Café Mix (Genius Sonority)
Advertisement
Fall Guys


Best Community Support
Fall Guys (Mediatonic/Devolver)
Apex Legends (Respawn/EA)
Destiny 2 (Bungie)
Fortnite (Epic Games)
No Man’s Sky (Hello Games)
Valorant (Riot Games)
Innovation in Accessibility
The Last of Us Part II (Naughty Dog/SIE)
Assassin’s Creed Valhalla (Ubisoft Montreal/Ubisoft)
Grounded (Obsidian/Xbox Game Studios)
HyperDot (Tribe Games)
Watch Dogs Legion (Ubisoft Toronto/Ubisoft)
Best VR/AR
Half-Life: Alyx (Valve)
Dreams (Media Molecule/SIE)
Marvel’s Iron Man VR (Camoflaj/SIE)
Star Wars: Squadrons (Motive Studios/EA)
The Walking Dead: Saints & Sinners (Skydance Interactive)
Best Action
Hades (Supergiant Games)
Doom Eternal (id Software/Bethesda)
Half-Life: Alyx (Valve)
Nioh 2 (Team Ninja)
Streets of Rage 4 (DotEmu)
Best Action/Adventure
The Last of Us Part II (Naughty Dog/SIE)
Assassin’s Creed Valhalla (Ubisoft Montreal/Ubisoft)
Ghost of Tsushima (Sucker Punch/SIE)
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (Insomniac Games/SIE)
Ori and the Will of the Wisps (Moon Studios/Xbox Game Studios)
Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn/EA)



Best Role-Playing
Final Fantasy 7 Remake (Square Enix)
Genshin Impact (miHoYo)
Persona 5 Royal (Atlus, P Studios)
Wasteland 3 (inXile Entertainment/Koch)
Yakuza: Like a Dragon (Ryu Ga Gotoku Studio/Sega)
Best Fighting
Mortal Kombat 11/Ultimate (NetherRealm Studios/WB Games)
Granblue Fantasy: Versus (Arc System Works/Cygames)
Street Fighter V: Champion Edition (Dimps/Capcom)
One Punch Man: A Hero Nobody Knows (Spike Chunsoft/Bandai-Namco)
UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe: Late[cl-r] (French Bread/Arc System Works)
Best Family
Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Toys for Bob/Activision)
Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic/Devolver)
Mario Kart Live: Home Circuit (Velan Studios/Nintendo)
Minecraft Dungeons (Mojang/Double Eleven/Xbox Game Studios)
Paper Mario: The Origami King (Intelligent Systems/Nintendo)
Best Sim/Strategy
Microsoft Flight Simulator (Asobo/Xbox Game Studios)
Crusader Kings III (Paradox Development Studio/Paradox)
Desperados 3 (Mimimi Games/THQN)
Gears Tactics (Splash Damage/The Coalition/Xbox Game Studios)
XCOM: Chimera Squad (Firaxis/2K)
Best Sports
Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (Vicarious Visions/Activision)
Dirt 5 (Codemasters Cheshire/Codemasters)
F1 2020 (Codemasters Birmingham/Codemasters)
FIFA 21 (EA Vancouver/EA Sports)
NBA 2K21 (Visual Concepts/2K)




Best Multiplayer
Among Us (InnerSloth)
Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
Call of Duty: Warzone (Infinity Ward/Raven/Activision)
Fall Guys: Ultimate Knockout (Mediatonic/Devolver)
Valorant (Riot Games)
Best Debut Game
Phasmophobia (Kinetic Games)
Carrion (Phobia Game Studio/Devolver)
Mortal Shell (Cold Symmetry/Playstack)
Raji: An Ancient Epic (Nodding Heads Games)
Röki (Polygon Treehouse/CI Games)
Content Creator of the Year
Valkyrae
Alanah Pearce
NickMercs
TimtheTatman
Jay Ann Lopez
Best Esports Game
League of Legends (Riot Games)
Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Raven/Activision)
Counter-Strike: Global Offensive (Valve)
Fortnite (Epic Games)
Valorant (Riot Games)
Best Esports Athlete
Heo “Showmaker” Su / League of Legends
Ian “Crimsix” Porter / Call of Duty
Kim “Canyon” Geon-bu / League of Legends
Anthony “Shotzzy” Cuevas-Castro / Call of Duty
Matthieu “ZywOo” Herbaut / CS:GO
Best Esports Team
G2 Esports / League of Legends
DAMWON Gaming / League of Legends
Dallas Empire / Call of Duty
San Francisco Shock / Overwatch League
Team Secret / DOTA2
Best Esports Event
League of Legends World Championship 2020
BLAST Premier: Spring E2020 European Finals (CS:GO)
Call of Duty League Championship 2020
IEM Katowice 2020 (CS:GO)
Overwatch League Grand Finals 2020
Best Esports Host
Eefje “Sjokz” Depoortere
Alex “Machine” Richardson
Alex “Goldenboy” Mendez
James “Dash” Patterson
Jorien “Sheever” van der Heijden
ה FAQ - הכרחי לקרוא לפני פרסום תגובה בדילים המפורסמים על ידי:


https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."

שלח תגובה

חזור אל “משחקים”