Mass Effect Legendary Edition

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
ChinggisKhan (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Mass Effect Legendary Edition

נושא שלא נקרא #1 

אתמול היו N7 day והוכרז (רשמית) על החידוש לטרילוגיה. חשוב מאד מבחינתם לרצות את המעריצים שמאד מאוכזבים מאנדרומדה, לקראת מה שמתסמן, כנראה, כחזרה לגלקסיית שביל החלב במשחק הבא.

https://blog.bioware.com/2020/11/07/happy-n7-day-4/

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: Mass Effect Legendary Edition

נושא שלא נקרא #2 

עוד דרך לסחוט כסף מהמותג. הם איבדו את האמון שלי בהם בחלק השלישי ולא יהיה קל להם להחזיר אותו.

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

על כל חידוש למשחק אפשר לקרוא סחיטת כסף. עובדה שאנשים כן מצפים לחידושים וקונים כי זה כיף לשחק במשחקים הישנים עם גרפיקה מעודכנת.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #4 

Ba6Ra6K - לקחת משחק בינוני עד רע, לשפר לו רק טקסטורות ולקרוא לזה "חידוש", ולנסות לשכנע אותי כגיימר שזה "בשבילי" כי "איכפת להם" מהמותג - מבחינתי מסחטת כסף. תקרא לזה איך שאתה רוצה כמובן, ממני אישית הם לא יראו שקל (יש מעט מאוד רימסטרים ששויים את התשלום ד"א לדעתי, הרב הם אכן בדיוק כך - מסחטת כספים קלה ומהירה על חשבון הגיימר).

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אז לדעתך המשחק לא טוב אבל לדעת הרבה אחרים הוא כן... ואם היו עושים חידוש לאיזה משחק שאתה ממש אוהב אז כן היית מצדיק את זה?

חוץ מזה החברות האלה הם לא ארגון צדקה אז מה הטעם בלתקוף אותם שהם רוצים להרוויח?

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

08/11/2020 12:10  
Huber כתב:
(יש מעט מאוד רימסטרים ששויים את התשלום ד"א לדעתי, הרב הם אכן בדיוק כך - מסחטת כספים קלה ומהירה על חשבון הגיימר).
...
תנסה את מאפיה הראשון. חידוש מעולה.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #7 

ag43 - מסכים לחלוטין, חידוש נפלא והיה שווה כל שקל. לעומתו החידוש למשחק השלישי היה בדיחה ולשני היה סביר מינוס. הראשון הוא בדיוק דוגמא מצויינת לאיך מבצעים חידוש שמצדיק בקשת תשלום, השני והשלישי (שלא לדבר על קרייסיס המחודש הזוועתי) הם דוגמא מצויינת למסחטת כספים.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8 

08/11/2020 12:14  
Ba6Ra6K כתב:
אז לדעתך המשחק לא טוב אבל לדעת הרבה אחרים הוא כן... ואם היו עושים חידוש לאיזה משחק שאתה ממש אוהב אז כן היית מצדיק את זה?

...
אין שום קשר ל"מחשק שאני אוהב". לרענן כמה טקסטורות ולקרוא לזה "רימסטר" בעיניי זו בדיחה שלא מצדיקה בקשת תשלום. יש חידושים שאני מעריך ומכבד - ובמקביל משלם עליהם טבין ותקילין. בעיניך השאר כן? שלם על המשחק - אני לא.

אף אחד הוא לא אירגון צדקה, מה הקשר? אני רוכש כל משחק שאני משחק - זה אומר שאני צריך לשלם להם על משהו שלא מצדיק את התשלום?

ולגבי - המשחק לא טוב לא רק לדעתי, הוא לא טוב לדעת רובם המוחץ של השחקנים והביקורות. בבקשה ציוני שחקנים בסטים:

https://store.steampowered.com/app/1238 ... e_Edition/

בבקשה ממוצע ביקורות של סוקרים:

https://www.metacritic.com/game/pc/mass ... -andromeda

החלק השלישי היה עלבון לאינטילגנטציה של האוהדים של הסידרה ומסחטת כספים בפני עצמו - עצוב שאתה לא מבין את זה.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

08/11/2020 12:27  
Huber כתב:
08/11/2020 12:14  
Ba6Ra6K כתב:

...
אין שום קשר ל"מחשק שאני אוהב". לרענן כמה טקסטורות ולקרוא לזה "רימסטר" בעיניי זו בדיחה שלא מצדיקה בקשת תשלום. יש חידושים שאני מעריך ומכבד - ובמקביל משלם עליהם טבין ותקילין. בעיניך השאר כן? שלם על המשחק - אני לא.

אף אחד הוא לא אירגון צדקה, מה הקשר? אני רוכש כל משחק שאני משחק - זה אומר שאני צריך לשלם להם על משהו שלא מצדיק את התשלום?

ולגבי - המשחק לא טוב לא רק לדעתי, הוא לא טוב לדעת רובם המוחץ של השחקנים והביקורות. בבקשה ציוני שחקנים בסטים:

https://store.steampowered.com/app/1238 ... e_Edition/

בבקשה ממוצע ביקורות של סוקרים:

https://www.metacritic.com/game/pc/mass ... -andromeda

החלק השלישי היה עלבון לאינטילגנטציה של האוהדים של הסידרה ומסחטת כספים בפני עצמו - עצוב שאתה לא מבין את זה.
...
לכל אחד כמובן זכות לדעות שלו אבל באופן כללי mass effect 3 נחשב לאחד המשחקים היותר "מעניינים" שיצאו:
https://www.metacritic.com/game/pc/mass-effect-3
שם לב שגם הביקרות של הסוקרים מצויינות (בניגוד ל- mass effect 4 שקישרת) וגם הביקורות של משתמשים הם או מאד גבוהות או מאד נמוכות (ולמיטב הבנתי רב הביקורות הרעות הם בגלל שלא אהבו את הסוף). אישית דרך אגב אהבתי מאד את הסדרה (1, 2 ו-3 ללא 4 שנחשב הרבה פחות טוב אבל לא יצא לי לשחק אותו). לדעתי זאת הסדרה מצויינת ובפרט mass effect 3 אחד המשחקים הכי טובים שיצאו אי פעם. על אף זאת אני לא אקנה אוטומטית רימסטר, אחכה ואראה מה בדיוק הרימסטר נותן והאם הוא שווה את הכסף. אני מסכים לגמרי שחלק גדול מהרימסטר לא שווים כלום.

דרך אגב הביקורות בסטים הם כמעט ללא יוצא מן הכלל לגבי השילוב של steam עם origin, אין שום קשר למשחק עצמו. במקרה הספציפי של EA אני בהחלט רואה ב-publisher חיסרון גדול. עדיין אם תהיה גירסת רימסטר שעשויה טוב, במחיר סביר כולל הכל, אשקול בחיוב לקנות אותה (כנראה מ-origin בגלל הביקורות הבעייתיות על השילוב של steam + origin). אם לא אהבת את המשחק המקורי, אין שום סיבה בכלל להתייחס לרימסטר גם אם יהיה עשוי טוב.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10 

אכן, רוב הביקורות ל-ME3 היו מצוינות, בעיקר כי הוא רק שיפר את מה שהמעט שדרש שיפור ב-ME2. הבעיה היתה באנדרומדה הבאגי להפליא שלקח את הסיפור המעולה, העלים אותו לגמרי ושיגר אותנו למקום אחר אבל בלי טיפה של כתיבה יצרתית. אני חושב ש-@Huber טעה בספירה.
אני חושב שרוב העניין במקרה הזה, הוא בכלל ב-ME1 שהיה משחק מהפכני בכתיבה, בשילוב של סרטוני מעבר ברמה גבוהה מהמקובל באותה תקופה ובמשחקיות. יחד עם זאת הוא מיושן מאד ויהיה סופר מעניין לראות איך התאימו אותו (לא ניתן לעשות לו רק גרפיקה חדשה כי המשחקיות לא מתאימה לגיים פאד).

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #11 

חברים, מתנצל, היה לי תקוע בראש MASS EFFECT: ANDROMEDA שכפיש אתם רואים כ"כ הרס לי את הטעם הטוב שנתקע לי בראש עד היום 😂

1-3 היו מהנים לתקופתם, אבל גם פה אם הרימסטר רק ישפר גרפיקה ושום דבר מעבר, לדעתי לא שווה קניה. אבל נמתין ונראה מה נקבל.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #12 

המון המון מידע חדש - דווקא נראה מבטיח:

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #13 

נשמע טוב מאד ! בילתי מאות שעות בטרילוגיה הזו. מצפה לזה בקוצר רוח.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #14 

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT