Bloodborne הוכרז

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

@serg90
·
שתבין שקניתי את גרסאת ה- GOTY (שכוללת כבר בדיסק את הרחבת ה- OLD HUNTERS) כאשר כבר יש לי את המשחק עצמו בדיסק נוסף בבית (חבר השאיל לי וזה פשוט נשאר אצלי עד שאפגוש אותו) ואחרי שכבר סיימתי אותו שלוש פעמים קודם.
כאמור, סיימתי אותו כעת שוב מחדש עם דמות חדשה והמשכתי להרחבה שגם אותה סיימתי. מה שיפה בו לדעתי זה שכל פעם שסיימתי אותו למדתי עוד משהו וגיליתי כל פעם שפספתי דמויות משניות, דיאלוגים מיוחדים וכל מיני סיפורי צד משניים ואפילו אזורים שלמים חבויים בעולם שפשוט פספתי.
את האובססיה שלי אליו פתחתי בכלל עם הזמן איפשהו אחרי שסיימתי אותו בפעם הראשונה כאשר נחשפתי למספר סרטוני Bloodborne lore מרתקים ביוטיוב שרק גרמו לי להבין עד כמה שטחי הייתי וכמה עומק נסתר יש מאחורי כל דמות משנית ומאחורי כל אביזר, דיאלוג ואזור בעולם שלו.
הסיבה שהערתי את הדיון הזה היא כי סה"כ רציתי לראות אם קיים עוד איזה חסר חיים כמוני שחפר את המשחק לאורך ולרוחב שאפשר לחלוק איתו קצת שיח על תגליות מדליקות במשחק.. :)

עריכה,
אגב, סתם וידאו נחמד שמצאתי ברשת (לא חדש בכלל) Shuhei Yoshida נשיא אולפני סוני העולמית - מראה את כישורי המשחק שלו ב- Bloodborne. האמת היא שהוא לא רע בכלל, יצא לי לראות עוד כמה סרטון שלו משחק בו (בו הוא גם חד יותר ומביס את אותו הבוס) והוא לגמרי מבין עניין ואומר שהוא אפילו אחד המשחקים היחידים שהוא חרש עליהם ואף הוציא בו אפילו גביע פלטינום. וואלה בנאדם מגניב, שאפו. גם נשיא וגם גיימר אמיתי.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

שלח תגובה

חזור אל “משחקים”