התחדשתי בעמדת סימולטור חדשה ובאתי להשוויץ קצת :)

קונפיגורציות מחשב לגיימינג, אביזרים, כרטיסי מסך רלוונטיים וכו'
orku (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

התחדשתי בעמדת סימולטור חדשה ובאתי להשוויץ קצת :)

נושא שלא נקרא #1 

העמדה של חברת SpeedSeat דגם SS-V1 היא אחת מהעמדות הטובות שיש היום בשוק, קיימת אופציה להוסיף מעמד למסך אחד עד 50 אינץ' או לחלופין מעמד ל 3 מסכי מוניטור ויש גם אופציה להוסיף מעמד לידית הילוכים (אני קיבלתי במבצע את המעמד למסך יחיד ומעמד לידית הילוכים).
בחו"ל ניתן למצוא את השלדה הזו תחת חברה בשם OPLITE דגם GTR CHASSIS ויש לה לא מעט שידרוגים שאפשר להוסיף למי שמחפש יותר יציבות, עיצוב שונה ועוד.
חייב לציין שהכיסא נוח בטירוף, ניתן לכוון את הכיסא קדימה ואחורה על מסילה בעזרת ידית ובלי לפתוח ברגים/הברגות, ניתן בעזרת ברגים לכוון את הגובה שלו ואת הזווית שלו, באותו אופן ניתן גם לכוון את ההגה עצמו - קדימה, אחורה, למעלה ולמטה וכמובן שניתן גם לכוון את הדוושות למרחק הרצוי וגם לגובה והזווית שרוצים.

הסימולטור עצמו שייך לחברת Thrustmaster דגם TX Leather Ediotion בטכנולוגית Force Feedback שזו חוויה בפני עצמה, הדוושות שהגיעו עם ההגה ועדיין לא שודרגו הן מדגם T3PA וידית ההילוכים דגם TH8A.

להלן קצת תמונות :)
תמונה

תמונה

תמונה

אם יש פה עוד חבר'ה עם עמדות נהיגה, מתקדמות יותר/פחות אני חושב שיהיה מגניב לראות את העמדות שלכם ולשמוע על הסטאפ שלכם :) תרגישו חופשי לשתף בתגובות, זה יכול להיות שירשור מעניין.
אור.
אור

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 245 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

Re: התחדשתי בעמדת סימולטור חדשה ובאתי להשוויץ קצת :)

נושא שלא נקרא #2 

תתחדש , אתה מפציץ בזמן האחרון .
מתחיל להרגיש שחדר ייעודי מתבשל / MAN CAVE
L/C/R-Focal Aria 926+CC900
: Arendal
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

orku (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

תודה רבה @Madהאמת שאשתי המלכה הזאת פשוט תומכת ומפרגנת וזורמת עם כל שטות שיש לי בראש, קניתי את הסימולטור עם העמדה הקודמת (זו שפרסמתי למכירה פה לפני כמה ימים) כמתנת יום הולדת לפני שנתיים, באותו זמן עוד גרתי אצל ההורים ולצערי לא היה שם מקום ויכולת לשחק ולכן הוא נשמרבצד כי תמיד ידענו שיהיה לנו חדר ייעודי לסימולטור "חדר משחקים" כמו שאנחנו מכנים אותו, ברגע שנכנסנו לבית החדש זה היה רק עניין של זמן עד שנרכוש לי עמדה אמיתית שתאפשר לנהוג בנוחות ולזמן רב - לכן מראש חיפשנו בית עם 3 חדרי שינה: אחד לילד/ה העתידים שיהיו מתישהו, חדר שינה לנו וחדר משחקים, בסלון כמובן יושבת המע' קולנוע וסטריאו :)
אור

silverbullet
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 55 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

היי,
משום מה התמונות לא מוצגות, תוכל לבדוק את זה?

תודה

dudib
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: דודי
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

20/12/2021 17:10  
orku כתב:
תודה רבה @Madהאמת שאשתי המלכה הזאת פשוט תומכת ומפרגנת וזורמת עם כל שטות שיש לי בראש, קניתי את הסימולטור עם העמדה הקודמת (זו שפרסמתי למכירה פה לפני כמה ימים) כמתנת יום הולדת לפני שנתיים, באותו זמן עוד גרתי אצל ההורים ולצערי לא היה שם מקום ויכולת לשחק ולכן הוא נשמרבצד כי תמיד ידענו שיהיה לנו חדר ייעודי לסימולטור "חדר משחקים" כמו שאנחנו מכנים אותו, ברגע שנכנסנו לבית החדש זה היה רק עניין של זמן עד שנרכוש לי עמדה אמיתית שתאפשר לנהוג בנוחות ולזמן רב - לכן מראש חיפשנו בית עם 3 חדרי שינה: אחד לילד/ה העתידים שיהיו מתישהו, חדר שינה לנו וחדר משחקים, בסלון כמובן יושבת המע' קולנוע וסטריאו :)
...
אתה נשוי?
אשתך מזן נדיר

silverbullet
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

עניין של תפיסה. הנשים של היום קצת יותר משוחררות בקטע של לתת לגבר את הפנאי שלו ואת הזמן שלו כי הן מבינות שבסוף זה יכול להשתלם להן 😄

גם אשתי כזו, אני מעריץ אותה. מאז שהכרנו ב-2012, רכשתי ציוד מחשוב ואלקטרוניקה בסכומים שאני אפילו לא חלמתי שאוציא.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1229 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

מגניב !!
תעלה תמונות שתסיימו לסדר את החדר.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

orku (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

@silverbulletנראה שיש איזושהי בעיה אצלך, התמונות מוצגות באתר ובלחיצה עליהן הן נפתחות בגודל מלא.

@dudibנשוי ומאושר, וכמו שאמרו פה כבר זה עניין של תפיסה אבל בלי קשר לזה אשתי לחלוטין זן אחר ואני זכיתי שיש לי אותה!.
עם זאת שמתי לב שהרבה חבר'ה פה קוראים לנשים שלהם "הנהלה" ואני לא שופט, אבל אני אומר - אם תשתפו את הנשים שלכם בתחביבים שלכם, אם תושיבו אותן מול המסך הגדול שאתם אוהבים בין כל הרמקולים המפוזרים בסלון/חדר הקולנוע שלכם ותסבירו להן על ההבדלים בין DTS ל ATMOS הן יבינו עניין, אחרי הכל הן לא טיפשות, כשהן יבינו - יכול להיות שהן יתלהבו ויכול להיות שזה פחות ידבר אליהן אבל הן יבינו ויקבלו אתכם עם התחביבים שלכם, תזכרו שמאחורי ה"הנהלה" יש אישה שאתם בחרתם לעצמכם לכל החיים והיא בחרה בכם בדיוק כמו שאתם בחרתם בה, אם המטרה שלה הייתה לקום כל בוקר ולהקטין אתכם - היא לא הייתה איתכם. ולכן אני אומר - תשתפו אותן, תראו להן כמה החיוך שלכם גדל כשפתאום יש עוד זוג רמקולים על התקרה למרות שזה מכוער בטירוף, סביר להניח שהחיוך שלכם חשוב להן לא פחות ממה שהחיוך שלהן חשוב לכם. תזכרו את זה :).

@avihuliמהניסיון שלי עם הפרוייקטים שלך - החדר הזה לעולם לא יהיה "מסודר" כמו שאתה מצפה, אבל כן זרקתי את הקרטון של הטלויזיה לפח, מצאתי מקום למגהץ, כרגע יש קופסאות נעליים בחדר הזה ובצד השני יש ארון של מכוניות על שלט ולידו הקרטונים הריקים של שאר רכיבי המערכת (אל תשאלו למה אני שומר קרטונים...שומר וזהו 😂) ובאופן כללי הוא דיי מסודר אבל המחשב עדיין באמצע החדר והכבלים עדיין מפוזרים, בסוף היום זה לא חדר אירוח או משהו בסגנון זה חדר נטו לנהיגה וב 90% מהזמן אני נוהג שם לבד אז אין יותר מדי מה לסדר בחדר, כנראה בעתיד הקרוב אוסיף שם תאורת לד נחמדה וזהו זה.
אור

silverbullet
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

מוזר שאני לא רואה תמונות.

בכל מקרה, גם לי יש עמדת נהיגה שבניתי בעצמי אבל מעץ ואשמח לשתפה.

התמונות יתפרסמו מאוחר יותר (התמונות בבית, אני בעבודה), אבל ממה שאני יכול לספר זה שהעמדה שלי נבנתה בהתחלה למסך 50 אינטש ואחרי שרכשתי את ה-HTC VIVE (VR), הסרתי את המסך. בניתי לי פאנל שליטה עם כפתורים בחיבור USB (כפתורים לפקודות בסיסיות,yes, no restart, ABS, ועוד) והתקנתי גם משטח TOUCHPAD לעכבר. העדפתי כמה שפחות לקום מהכסא ולנסות לשלוט כמה שיותר מהעמדה.

כמו ברכב, הדלקת העמדה מתבצעת על ידי מפתח ומתג. כל החשמל בעמדה נדלק (ההגה מוזן חשמלית), המאוורר מתחיל לזרוק אוויר כי מה לעשות, ב-VR נהיה חם ומהר.

כבעל מאזדה מיאטה/MX5, רציתי שהמימדים יהיו ככל שניתן למימדים ברכב שלי. לכן, מדדתי את המרחק מהגוף לתיבת ההילוכים ובדיוק במרחק הנכון בניתי את הקונסולה (שאגב, מאכלסת גם מגבר כלשהו שהיה אמור לשלוט על מערכת 5.1 רמקולים בעמדה עצמה). ידית הבלם והכסא הם מקוריים של מיאטה.

מערכת ה-5.1 פורקה בהמשך לטובת אוזניות אלחוטיות (אשתי התלוננה שהרעש מפריע), אבל כן אציין שעד שהיא פורקה נהניתי מצלילי באס כשהמנוע היה בסרק מהסאבוופר שישב לי מתחת לטוסיק.

כרגע העמדה שלי מפורקת לטובת ניקיון וייעול ובימים הקרובים אני ארכיבה מחדש.

המשחק ששיחקתי בעיקר היה ASSETO CORSA.

orku (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

@silverbullet
וואו נשמע שבנית שם סימולטור ברמה הרבה יותר גבוהה משלי, אשמח לראות תמונות כשיזדמן לך ולשמוע על הסט-אפ שלך :).

לגבי התמונות - אני מעלה לכאן את הלינקים הישירים, תלחץ עליהם והתמונות יפתחו (אל תצפה ליותר מדי בהתאם למפלצת שכתבת שבנית 😂)
http://www.up2me.co.il/v.php?file=4098573.jpg
http://www.up2me.co.il/v.php?file=80664065.jpg
http://www.up2me.co.il/v.php?file=70589324.jpg
אלו התמונות, לגבי ה VR אני מתחיל להשתעשע קצת עם הרעיון אבל אני אני לא חושב שהכרטיס מסך שלי תואם אז אני עוד לא נכנס לזה, כמו כן הייתי שמח שתהיה לי אופציה לשלוט בהכל ישירות מהעמדה כמו אצלך ולא להצטרך להרים כל פעם את המקלדת/עכבר מהכיסא שלידי אבל לאט לאט כל דבר בזמנו. (יש לי חבר שבנה לעצמו סימולטור מלא עם דאשבורד של הונדה, הוא תכנת את האיתותים של הרכב שיעבדו לפי המשחק שהוא משחק, גם אצלו מניעים בעזרת מפתח וזה נראה מעולה, אני לא חושב שאני אגיע לרמה הזו אבל הרעיון כשלעצמו אדיר!).

המיאטה זה ללא ספק רכב מדהים בעל התנהגות כביש הכי כייפית שחוויתי (בעברתי החזקתי איביזה 2007 מצויידת במנוע 20VT עם עוד קצת חמוצים - געגועים!!) אז יש לי קצת ניסיון בתחום גם במסלולים וגם בנס הר..ששששש איך אתה מדבר?!, אהבתי מאוד את הרעיון לבנות את העמדה כמה שיותר מדוייקת ומותאמת למידות שלך בתוך המיאטה, רעיון יוצא מן הכלל שלא הייתי חושב עליו אם לא היית מעלה את העניין, פשוט גאוני בעיניי.

אסטו קורסה משחק מדהים, אני ארכוש אותו בקרוב ואתחיל ללמוד את העניין, כרגע אני משחק בפורזה הוריזון 4 (מה לעשות - אני מת על העולם הפתוח עם אפשרות לנהוג ברכב שאני בניתי ועיצבתי), בקיצור קצת זמן למידה על ההגה עצמו ואני מאמין שאכנס לאסטו קורסה ואח"כ כנראה גם לדירט.
אור

silverbullet
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

בתמונות רואים את המצב לפני שהסרתי את המסך. כמו שתיארתי, ניקיתי את הרמקולים והמערכת ששירתה את השמע.
13239267_1556694801298578_7770040996119876714_n.jpg
17879959_1670612649906792_4444705331460425120_o.jpg

orku (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

נראה מצויין, איזו השקעה פשוט תענוג לעיניים! כל הכבוד.

איך אתה מסתדר עם הלוג'יטק? לא מדגדג לך לשדרג לאחד מהדגמים של טראסטמאסטר?
אור

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1229 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

28/12/2021 15:49  
orku כתב:
@silverbulletנראה שיש איזושהי בעיה אצלך, התמונות מוצגות באתר ובלחיצה עליהן הן נפתחות בגודל מלא.

@dudibנשוי ומאושר, וכמו שאמרו פה כבר זה עניין של תפיסה אבל בלי קשר לזה אשתי לחלוטין זן אחר ואני זכיתי שיש לי אותה!.
עם זאת שמתי לב שהרבה חבר'ה פה קוראים לנשים שלהם "הנהלה" ואני לא שופט, אבל אני אומר - אם תשתפו את הנשים שלכם בתחביבים שלכם, אם תושיבו אותן מול המסך הגדול שאתם אוהבים בין כל הרמקולים המפוזרים בסלון/חדר הקולנוע שלכם ותסבירו להן על ההבדלים בין DTS ל ATMOS הן יבינו עניין, אחרי הכל הן לא טיפשות, כשהן יבינו - יכול להיות שהן יתלהבו ויכול להיות שזה פחות ידבר אליהן אבל הן יבינו ויקבלו אתכם עם התחביבים שלכם, תזכרו שמאחורי ה"הנהלה" יש אישה שאתם בחרתם לעצמכם לכל החיים והיא בחרה בכם בדיוק כמו שאתם בחרתם בה, אם המטרה שלה הייתה לקום כל בוקר ולהקטין אתכם - היא לא הייתה איתכם. ולכן אני אומר - תשתפו אותן, תראו להן כמה החיוך שלכם גדל כשפתאום יש עוד זוג רמקולים על התקרה למרות שזה מכוער בטירוף, סביר להניח שהחיוך שלכם חשוב להן לא פחות ממה שהחיוך שלהן חשוב לכם. תזכרו את זה :).

@avihuliמהניסיון שלי עם הפרוייקטים שלך - החדר הזה לעולם לא יהיה "מסודר" כמו שאתה מצפה, אבל כן זרקתי את הקרטון של הטלויזיה לפח, מצאתי מקום למגהץ, כרגע יש קופסאות נעליים בחדר הזה ובצד השני יש ארון של מכוניות על שלט ולידו הקרטונים הריקים של שאר רכיבי המערכת (אל תשאלו למה אני שומר קרטונים...שומר וזהו 😂) ובאופן כללי הוא דיי מסודר אבל המחשב עדיין באמצע החדר והכבלים עדיין מפוזרים, בסוף היום זה לא חדר אירוח או משהו בסגנון זה חדר נטו לנהיגה וב 90% מהזמן אני נוהג שם לבד אז אין יותר מדי מה לסדר בחדר, כנראה בעתיד הקרוב אוסיף שם תאורת לד נחמדה וזהו זה.
...
כתבת כל כך יפה לגבי אישתך...
כל הכבוד, רק בריאות ואושר.
לגבי הפרויקט של הסידור, תאמין שאתה יכול ובטוח תצליח !!
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

orku (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

תודה רבה על המילים החמות :)
אתה צודק, אני יכול, הכל אפשרי אבל בראש יש עניין של חוסר רצון וחוסר צורך כי מההגה עצמו יוצאים 3 כבלים, 2 usb למחשב ואחד נוסף לחשמל, העמדה דיי מרוחקת מהמסך שמחובר למחשב בכבל hdmi ואם שמת לב אין שקע חשמל בקרבת המחשב אז הוצאתי כבל מאריך מהקיר הצדדי ואליו חיברתי מפצל לחמישה שקעים, ככה שאיך שאני לא אסובב את העניין - כל עוד אני לא מקרב את העמדה למחשב ולמסך תמיד יהיו כבלים על הריצפה בין העמדה למחשב ולכן אני אפילו לא חושב על פיתרון בנושא סידור החדר..
אור

silverbullet
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #15 

28/12/2021 20:37  
orku כתב:
נראה מצויין, איזו השקעה פשוט תענוג לעיניים! כל הכבוד.

איך אתה מסתדר עם הלוג'יטק? לא מדגדג לך לשדרג לאחד מהדגמים של טראסטמאסטר?
...
הלוג'יטק בסדר גמור דווקא. אני כבר לא משחק הרבה למען האמת.

יש לי thrustmaster warthog hotas שאיתו אני דווקא משחק ב-DCS (סימולטור מטוסי קרב בין הטובים בעולם) אז כרגע אני שם, פחות בנהיגה.

בכל מקרה, תתחדש גם אתה על העמדה, נראה איכותי !

שלח תגובה

חזור אל “PC גיימינג”