:הל: הטלביזיות של LG רשומות בדירוגי הסביבה החדשים של EPEAT

מנהל: מנהלי HT Home

שלח תגובה
MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
הודעות: 59248
הצטרף: נובמבר 2004
מיקום: כפר-סבא
נתן תודות: 812 פעמים
קיבל תודות: 1601 פעמים
יצירת קשר:

:הל: הטלביזיות של LG רשומות בדירוגי הסביבה החדשים של EPEAT

לינק להודעה #1 

[pressrelease]
הטלביזיות של LG רשומות בדירוגי הסביבה החדשים של EPEAT
קטגוריה חדשה של EPEAT מכירה במנהיגות לפי קריטריוני מפתח ירוקים

יותר מ 50 דגמי טלביזיות של חברת LG Electronics מדורגים עכשיו במרשם הגלובלי של EPEAT לאלקטרוניקה ירוקה יותר, אשר הורחב היום לראשונה וכולל גם טלביזיות.

הקטגוריה החדשה של דירוג סביבתי מכירה במותגי LG – טלביזיות מסך שטוח HDTV, טלביזיות חכמות המחוברות לאינטרנט והטלביזיות בעלות יכולת תלת-מימד. מערכת הדירוג המקיפה של EPEAT, המנהלת כיום רישומים על מוצרים ב 42 מדינות ואזורים, נועדה לסייע לצרכנים, עסקים וממשלות לזהות מוצרי טלביזיה עדיפים מבחינת הידידותיות לסביבה.

53 דגמי הטלביזיות של LG המדורגות במרשם עומדים בעד כארבעים קריטריוני ביצוע סביבתיים, שפותחו במשך ארבע שנים בתהליך קונצנזוס בשיתוף הסוכנות להגנת הסביבה בארה"ב, נציגי התעשייה וארגוני מפתח לא-ממשלתיים. הסטנדרטים המחמירים של EPEAT כוללים ניתוח של יעילות אנרגטית של מוצר, מידת המיחזור, הפחתה של חומרים מסוכנים, אריזה ומשך חיים (זה חלק קטן מהתכונות).

Robert Frisbee, מנכ"ל EPEAT, שיבח את חברת LG Electronics על מנהיגותה כמשתתפת בהסכמה על קטגוריית הרישום החדשה של EPEAT בקשר לטלביזיות. " כיצרן מייסד של הקטגוריה החדשה לטלביזיות, חברת LG מעצבת נתיב לעולם המלא באפשרויות לטלביזיה ירוקה יותר לקונים ברחבי העולם," הוא אמר.

"כשותף ותיק של EPEAT בתחום מסכי מחשבים, אנו מכירים בערך של תוכנית חשובה זאת לחינוך לקוחות בקשר למוצרים בני קיימא," אמר דר' Skott Ahn, נשיא ומנהל הפיתוח הראשי של חברת LG Electronics Inc. "חברת LG גאה להיות בין הראשונים העומדים בקריטריונים החדשים של EPEAT לטלביזיות עם אלקטרוניקה ירוקה יותר."

EPEAT מהווה את תקן הזהב לדירוגי קַיָּמוּת מאז שנת 2006, תחילה כתוכנית לסיוע לחברות, ממשלות וצרכנים בהשוואה וברכישה של מחשבי PC ומסכים ירוקים יותר. ההוספה של הקטגוריה החדשה של EPEAT לטלביזיות באה פחות מחודשיים אחרי הרחבת הרישום כך שהוא כולל מדפסות, מכונות צילום וציוד הדמיה אחר.

מאז 2006, קונים - שהעדיפו מוצרי אלקטרוניקה הרשומים ב EPEAT על פני מוצרים שאינם עומדים בקריטריוני המערכת - מנעו פליטת גזי חממה בהיקף השקול להשפעה שנתית של 11 מיליון כלי רכב בארה"ב, חסכו יותר מ 394.000 טון של פסולת מסוכנת והקטינו פסולת מוצקה בכמעט 167.000 טון (שקול לפסולת השנתית של כמעט 86,000 משקי בית בארה"ב).

אודות EPEAT
EPEAT הוא המרשם הגלובלי המקיף לאלקטרוניקה ירוקה יותר. הרישום כולל את רוב המוצרים מהמגוון הרחב ביותר של יצרנים והוא פרוש על המערך הרחב ביותר של מדינות. EPEAT משלב קריטריונים מחמירים ומקיפים לעיצוב, ייצור, ניצול אנרגיה ומיחזור יחד עם תהליך מתמשך של אימות בלתי תלוי של טענות יצרנים. יותר מ 533 מיליון מוצרים רשומים ב EPEAT נמכרו ברחבי העולם מאז 2006, מה שהביא ליתרונות סביבתיים משמעותיים. EPEAT פותחה בתהליך קונצנזוס של בעלי עניין והוא מנוהל על ידי המועצה לאלקטרוניקה ירוקה, ארגון ללא כוונת רווח הממוקם בפורטלנד, אורגון. מידע נוסף אפשר לקבל באתר www.epeat.net.

[/pressrelease]
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

שלח תגובה

חזור אל “הבית הירוק”