:הל: פיליפס מציגה את סידרת EnergyCare - מוצרים ירוקים לשימוש ביתי

מנהל: מנהלי HT Home

שלח תגובה
MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
הודעות: 59242
הצטרף: נובמבר 2004
מיקום: כפר-סבא
נתן תודות: 812 פעמים
קיבל תודות: 1598 פעמים
יצירת קשר:

:הל: פיליפס מציגה את סידרת EnergyCare - מוצרים ירוקים לשימוש ביתי

לינק להודעה #1 

[pressrelease]

פיליפס ממשיכה להוביל מגמת שמירה על איכות הסביבה

מציגה את סדרת EnergyCare -
סדרת מוצרים ירוקים לשימוש ביתי

במקביל הודיעה החברה:
"על כל מוצר ירוק שיימכר, פיליפס תתרום עץ לנטיעה בכרמל"

קו המוצרים הירוקים כולל:
מגהצים בעלי מנגנון אוטומטי לחסכון באנרגיה, שואבי אבק בעלי עוצמת יניקה גבוהה בהספק מנוע נמוך וקומקומים המבטיחים הרתחת כמות המים הנדרשת בלבד.

כל המכשירים עומדים בתקן הירוק ונושאים את "הלוגו הירוק" של פיליפס

ג'ודי קורן, מנהלת שיווק מוצרים לבית:
"הצרכנים מחפשים דרכים פשוטות בהן יוכלו לתרום לשמירה יומיומית על איכות הסביבה. פיליפס מחויבת ליצירת מוצרים העונים על צורך זה"

פיליפס אלקטרוניקס ישראל מכריזה על השקת קו מוצרים ירוקים לבית כחלק ממדיניות ה- ECO VISION של החברה. מדובר בסדרת מוצרים ידידותיים לסביבה, העונים על קריטריונים כגון חסכון בצריכת האנרגיה, תהליכי ייצור ידידותיים לסביבה, היעדר שימוש בחומרים מסוכנים, אריזה עשויה מחומרים ממוחזרים, הקטנת מידות המוצר על מנת לחסוך בפסולת ובעלויות הובלה . בין המוצרים הירוקים החדשים: מגהצים בעלי מנגנון אוטומטי המאפשר התייעלות בצריכת אנרגיה, שואבי אבק בעלי עוצמת יניקה גבוהה תוך שימוש במנוע חסכוני בעל הספק נמוך, וקומקומים המרתיחים רק את כמות המים הנדרשת.

במקביל, , הודיעה מנהלת שיווק המוצרים לבית, ג'ודי קורן, כי "על כל מוצר ירוק שיימכר, פיליפס תתרום עץ לנטיעה בכרמל.

ג'ודי קורן, מנהלת שיווק קו מוצרים לבית ומוצרי טיפוח בפיליפס ישראל: "כיום ישנה מודעות צרכנים הולכת וגוברת בנושא צריכת האנרגיה ובמוצרים החוסכים באנרגיה, ואנו בפיליפס שמים דגש רב על מחויבות לשמירה על איכות הסביבה ופיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה".
עוד הוסיפה קורן: "סדרת המוצרים החדשה מעוצבת בהתאם להבטחת המותג של פיליפס 'הגיון ופשטות' ומאפשרת לצרכן לחסוך בצריכת החשמל ביתר קלות. ממחקרים שערכנו נמצא כי צרכנים מחפשים יותר ויותר דרכים פשוטות בהן יוכלו לתרום תרומה יומיומית לשמירה על איכות הסביבה. פיליפס, בהתאמה, מחויבת ליצירת מוצרים העונים על צורך זה".

סדרת EnergyCare של פיליפס מציעה לצרכנים פתרון פשוט לחסכון אוטומאטי ויומיומי באנרגיה, מבלי להתפשר על איכות המוצר ותוצאותיו.בין המוצרים: שואב אבק רב עוצמה המאפשר תוצאות שאיבה מצוינות תוך חסכון בצריכת החשמל, מגוון של מגהצי אדים חסכוניים באנרגיה וסדרה של קומקומים המאפשרים שליטה על כמות המים המורתחת. המכשירים עוצבו באופן שנועד להפחית את פגיעת המוצרים בסביבה, מבלי להתפשר על ביצועיהם או עיצובם. בנוסף, אריזות המוצרים יוצרו כולן מחומרים שמוחזרו והן ניתנות למחזור נוסף.

להלן פירוט המוצרים הירוקים החדשים שהושקו בישראל:

סדרת שואבי אבק חדשה המאפשרת התייעלות בצריכת אנרגיה:
בסדרה שני דגמי שואבים ללא שקית ודגם אחד בעל שקית ייחודית הנשמרת כמעט כפליים משקיות נייר רגילות. למרות שהספק המנוע שלו הוא רק W1400, השואב יוצר עוצמת יניקה של עד W375 - עוצמה המאפיינת בדרך כלל שואבים בעלי הספק של W2100 לפיכך, מאפשר תוצאות שאיבה מצוינות תוך צריכת אנרגיה נמוכה יותר וחסכון בחשמל ובכסף.
אריזות שואבי האבק עשויות יותר מ-95% חומרים ממוחזרים והניתנים למחזור.
כל השואבים מצוידים במסנן HEPA ניתן לשטיפה המסייע למניעת אלרגיות נשימתיות.
השואבים נוחים לשימוש ולהם ידית ארגונומית וכבל חשמל באורך 8-9 מטר, אשר הופכים את פעולת שאיבת האבק לפשוטה, יעילה ונגישה יותר. השואבים מצוידים במברשות ואביזרים מתחלפים המסייעים בהסרת אבק גם במקומות שלרוב קשה להגיע אליהם. שניים מהדגמים מצוידים במברשת מיוחדת לניקוי עדין של רצפות פרקט.
המחירים לצרכן נעים בין 749 ₪ ל- 949 ₪.סדרת מגהצים המאפשרים חיסכון של עד 20% בצריכת אנרגיה:
סדרת המגהצים מאופיינת במערכת החוסכת אנרגיה באופן אוטומטי. המגהץ משחרר אדים על פי הלחץ המופעל על הידית, במקרה של בגד עם קמטים קשים באופן טבעי, מופעל יותר לחץ בעת הגיהוץ ואז משתחררים יותר אדים. כאשר הבגד קל לגיהוץ ולא מופעל לחץ בעת הגיהוץ, משתחררים פחות אדים. יחד עם זאת, איכות ועוצמת המכשיר לא נפגעת. למגהץ, עוצמה של 2400 ואט המספקת עד 40 גרם אדים לדקה ומטח קיטור של עד 130 גרם לדקה להסרת הקמטים העיקשים ביותר. לחלק מהמגהצים מערכת כיבוי אוטומטי המכבה את המכשיר במידה ואינו בשימוש, וכך מונעת בזבוז בחשמל וסכנה בטיחותית.
המגהץ מאובזר בכבל חשמלי באורך 3 מטר, ידית אחיזה רכה ומיכל מים גדול במיוחד של 300 מ"ל ההופכים את פעולת הגיהוץ לקלה ונוחה. בנוסף, יש להם מערכת למניעת טפטוף המונעת כתמי מים גם כאשר המכשיר מכוון לטמפרטורה נמוכה.
המחירים לצרכן נעים בין 379 ₪ ל- 499 ₪.

סדרת קומקומים המאפשרים שליטה על כמות המים המורתחת:
פיליפס משיקה את סדרת הקומקומים החדשה, שמסייעים לחסוך עד 66% מצריכת החשמל, על ידי חימום כמות המים הנחוצה בלבד. לדגמים חלון שקוף בעל סרגל מדידה המציג מהו מספר ספלי המים שבקומקום, ולפיכך מאפשר לצרכן להרתיח רק את כמות המים שבה ישתמש וכך לחסוך באנרגיה מיותרת. באחד הדגמים המשתמש אף יכול לבחור את טמפרטורת המים הרצויה, אם להכנת תה ב- 80 מעלות או להכנת קפה ב- 90 מעלות ,מתוך טווח 80 עד 100 מעלות בהתאם לצורך, דבר המאפשר להוריד באופן משמעותי את צריכת האנרגיה מבלי להתפשר על עיצוב או נוחות השימוש..
מעבר לכך, המכשירים בעיצוב מרהיב בנירוסטה, בעל גימור שחור מבריק, מסנן אבנית בעל פעולה משולשת רחיץ ונשלף, פונקציה השומרת על חום המים, גוף חימום נסתר, כיבוי אוטומאטי והוא ניצב על בסיס המסתובב ב- 360 מעלות, לשימוש נוח גם לשמאליים .
המחירים לצרכן נעים בין 379 ₪ ל- 429 ₪.


בנוסף השיקה פיליפס סדרה של טלויזיות LCD בטכנולוגית LED אחורי 5605 PFL בגדלים "40 , "46 המאפשרות חיסכון של עד 40% בצריכת החשמל בהשוואה לטלוויזיות .LCD במצב המתנה הטלויזיה אינה צורכת אנרגיה כלל. גם סדרה זו זכתה לתו הירוק של פיליפס ובנוסף בתו האקו לייבל האירופאי. למרות החסכון באנרגיה הטלויזיה עם תכונות כמו 100 הרץ, קצב ריענון של 2 מילי שניות ,צליל היקפי 40 וואט, מנוע לשפור איכות תמונה פיקסל פלוס HD ועוד שלל של תכונות, מספקת ביצועים מושלמים של איכות תמונה וצליל המאפשרים חווית צפייה מהנה.

כל המכשירים החדשים בסדרת EnergyCare של פיליפס עומדים בתקן הירוק המקובל של פיליפס ונושאים את "הלוגו הירוק". חברת פיליפס מובילה את מדד הקיימות של הדאו ג'ונס ומקדישה את מלוא מרצה לעידוד החיסכון באנרגיה ברמה הגלובלית.
[/pressrelease]
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

שלח תגובה

חזור אל “הבית הירוק”