Niche Zero

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
TsurTriger
סמל אישי של משתמש
כתב צילום
כתב צילום
נתן תודות: 182 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

Re: Niche Zero

נושא שלא נקרא #16 

אני חושב שהמהלך שלהם לא חכם כאקט שיווקי / מכירתי - כי הוא יוצר הרגשת אנטיגוניזם כלפי שאר העולם. חלקם מרגישים שדופקים אותם, חלקם מרגישים שהם מממנים את השוק הבריטי, כך או כך זה מפריע לקונים פוטנציאלים. אני היתי בוחר במהלך אחר כמו להשאיר את המחיר של מימון ההמונים כמחיר ללא מעמ ועליו להעמיס מעמ. אם הם רוצים להטיב עם השוק המקומי, משלוח חינם יכולה להיות דרך שעוברת בגרון טוב יותר ללקוחות בחו"ל, מאשר מחיר אחיד לכולם (עם מעמ ובלי מעמ).
אבל זו החלטת החברה. שוק חופשי - מותר להם לעשות כראות עיניהם.
המלצתי, כצרכן, איפה שמרגישים שהתמורה לא מיטבית ויש אלטרנטיבות אחרות - לבחור באלטרנטיבות האחרות. כוחות השוק יעשו את שלהם לבד.

עם זאת, אם לוקחים את הניש במחיר שלה, כ2100 שח לפני מעמ, ומוסיפים מעמ וכיוצ' מגיעים למחיר של כ3000 שח כולל הכל (משלוח וכיוצ'). במחיר הזה אין הרבה אלטנרטיבות באיכות הבנייה שלה ובתמורה שלה (מטחנות קוניות). הסטה לא באותה רמה, באיכות ירודה (יש לי אחת כזו שאני מתעצל למכור) - פוטנציאל אדיר אבל מרגיש שהיצרן פשוט החליט לחסוך כל שקל ושקל בתהליכי הייצור ובחירת החומרים (וחבל!).

אם לא חובה מחטנה קונית, יש מספר אלטרנטיבות כמו מטחנות של Eureka (יש לי אולימפוס 75HS ואני מאוד מרוצה ממנה).
צור טריגר.
www.trigger-studio.com

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”