אספקת מים למכונה ללא חיבור ישיר

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
אסף110 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: אסף
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

אספקת מים למכונה ללא חיבור ישיר

נושא שלא נקרא #1 

קראתי את השרשורים רבים שעסקו בנושא הזנת המים, המון מידע - רובו נוגע לחיבור ישיר (אם כי להבנתי רלוונטי גם למיכל מובנה במכונהֿ).
למרבית הפתרונות קראתי התייחסות לכאן ולכאן, ולא ראיתי פתרון נטול הסתייגויות.

רק לראות שאני בכיוון - המכונה היא ראש E61 מחליף חום דוד נחושת (רוקט), ללא חיבור ישיר.
אני מעדיף פתרון עם מינימום תחזוקה (מבין שאפשר לרקוח מים ולהתקרב לתוצאת אופטימום, אבל מעדיף פתרון עם פחות התעסקות - גם אם יותר יקר). RO נראה לי לא במגרש עבורי.

נכון לעכשיו נראה לי שהכיון הנכון עבורי הוא לקנות פילטר בריטה או בסטמקס ולחברו עם פיצול לנקודת המים לכיור, ברז על צינור היציאה מהפילטר, למלא מהברז את מיכל המכונה ע״פ צורך. החלפת פילטר פעם בשנה. גם מהווה הכנה לא רעה למכונה בחיבור ישיר. האם אני מפספס?

אהה-רון
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 280 פעמים
קיבל תודות: 73 פעמים

Re: אספקת מים למכונה ללא חיבור ישיר

נושא שלא נקרא #2 

אני עם מרכך 8 ליטר (הוחלף לחדש ממש עכשיו, 400 שח, עם שליחות עד הבית). המרכך נמצא מתחת לכיור, ממלא עם ברז שהתקנתי לתוך מיכל ושופך למכונה.

אבל אני כנראה שלא מבין גדול בטעמים של מים ומסתפק במים ובדרך שכול/רוב בתי הקפה משתמשים בהם.

sight
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
שם מלא: Sight Full
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני באותה השיטה שציינת.. בסטמקס וממלא כל יומיים בערך. (לדעתי אגב ההחלפה של הבסטמקס תהיה פעם בחצי שנה. ולא שנה)

אסף110 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: אסף
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #4 

אחלה, תודה על התשובות.. ההחלפה כל חצי שנה נובעת ממדידה בפועל של המים המופקים ודרדור הביצועים?

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”