מכונת מנוף חדשה Flair 58

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
tvfan1 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 142 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

מכונת מנוף חדשה Flair 58

נושא שלא נקרא #1 

עיצוב יפייפיה בעיני- כשמה כן היא , כוללת ראש 58 מ"מ וגוף חימום לראש

טרם מצאתי מידע נוסף על מחיר או זמינות..

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

Re: מכונת מנוף חדשה Flair 58

נושא שלא נקרא #2 

אפשר להמר שהמחיר יהיה באיזור של לה פאבוני יורופיקולה שכוללת דוד מובנה ויכולות הקצפה, אז לא בטוח שיש כאן בשורה גדולה.

גם הצורך בחיבור לחשמל הופך את הדגם הזה לפחות אטרקטיבי מהדגמים הקודמים לדעתי. אני לפחות לא מתכוון לשדרג מהפלייר קלאסיק אליו.

urich
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הייתי מקווה לגוף חימום שגם מחמם את המים לימפה המדויקת ולא רק שומרת על יציבות טרמית.

tvfan1 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 142 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

18/03/2021 15:17  
boren כתב:
אפשר להמר שהמחיר יהיה באיזור של לה פאבוני יורופיקולה שכוללת דוד מובנה ויכולות הקצפה, אז לא בטוח שיש כאן בשורה גדולה.

גם הצורך בחיבור לחשמל הופך את הדגם הזה לפחות אטרקטיבי מהדגמים הקודמים לדעתי. אני לפחות לא מתכוון לשדרג מהפלייר קלאסיק אליו.
...
אני חושב שהיא תהיה זולה יותר מהיורופיקולה משום שאין לה דוד מובנה ויכולת הקצפה. הדגש כאן להבנתי הוא על האספרסו בלבד
מסכים לגבי נושא החשמל אשר מגביל את אפשרות השימוש..

rico2108
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני מעריך שיתמחרו אותה באופן זהה לרובוט (שזה לא הרבה מתחת ליורופיקולה) כי לדעתי מנסים להתחרות בו אך על פניו נראה כאילו המכונה הזו "לא פה ולא שם". אני מתקשה לחשוב על קהל יעד הרי היתרון של הפלייר המקורי הוא במחיר האטרקטיבי וביכולת לקחת לטיולים, בניידות וחיסכון במקום אז למה לחבר לחשמל?
לא יודע אני אישית לא אהבתי את המראה שלה גם אבל זה כבר סובייקטיבי

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אני חושב שיש כאלה שפחות מתחברים לעיצוב של הרובוט, ורוצים מראה 'קלאסי' יותר.
אני הייתי ככה בהתחלה, כשהתלבטתי בין הפלייר לרובוט, מאוד רציתי לבחור את הפלייר בגלל המראה (בדיעבד, אני דווקא אוהב את המראה של הרובוט, אבל זה היה טעם נרכש עבורי), אבל אחרי שראיתי את ההבדל בתהליך ההכנה, שכולל חימום מראש וכמות לא סבירה של שלבי 'הרכבה', ירדתי ממנו.

אם הם תכננו את המוצר עם ניהול טרמי והנדסת אנוש מוצלחים יותר, הוא נראה לי יכול להוות תחרות משמעותית לרובוט.
18/03/2021 19:10  
rico2108 כתב:
אני מעריך שיתמחרו אותה באופן זהה לרובוט (שזה לא הרבה מתחת ליורופיקולה).
...
אתה בטוח לגבי זה? הרובוט בגרסת barista זה ~1500 ש"ח עד הבית. יורופיקולה ממה שמצאתי היא באיזור ה-2000 עוד לפני משלוח.

urich
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

אני מעריך שיהיה קיקסטארטר 350 דולר לסופר ארלי בירד 400 מחיר לקיקסטארטר ו500 מחיר רגיל.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8 

גם אם המחיר יהיה מעט נמוך יותר משל הלה פאבוני, ההבדל יהיה זניח להערכתי. מבחינה פוקנציונלית ההבדל בין השתיים יהיה משמעותי יותר (לטובת הלה פאבוני). אין סיבה לוותר על דוד במכונה שלא מניידים לשום מקום, אלא אם זה מלווה במחיר מאוד נמוך.

Flair Classic - $160
Flair Signature - $240
Flair Pro 2 - $310
Flair 58mm - $???‎
La Pavoni Europiccola - $540

urich
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

לא הייתי משווה את המכונה לא ללה פאבוני ולא לרובוט. אני לא בטוח מול מי היא מתחרה, ואולי הם מנסים לתפוס נישה ספציפית שלהם אבל אני חושב שהם לא מתחרים פה על כתר הvfm אולי פונים יותר לרגש.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10 

היא מתחרה מול כל מכונת אספרסו אחרת באותו תקציב. ההבדלים בינה לבין מכונות אחרות הם מה שאמורים לתת לה יתרון תחרותי, אבל אני באופן אישי רואה כאן יותר חסרונות מיתרונות. ואני לא יודע איזה רגש היא אמורה לעורר. מבחינת אסתטיקה היא לא שוס בעיני, במיוחד לא החלק החשמלי והחיווט שלו. אולי זה יישתנה בין האבטיפוס שרואים בסרטון והמוצר הסופי שיגיע לשוק. גם מד הלחץ הוא לא בדיוק הפתרון הכי אלגנטי. היה הרבה יותר הגיוני לשלב אותו כרכיב קבוע מהצד של הצילינדר ולשלב את הבוכנה כחלק מהמנוף.

IBMeiri
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #11 

אני גם לא חושב שתהיה כאן הצעה משתלמת כספית אבל אני חושב שפספסתם את הנקודה.
מי שרוצה הקצפה באופן קבוע ולא אנדוקטלי קונה מכונה עם דוד נקודה, במחיר של המכונות האלה אפשר בקלות להשיג גאגיות יד 2.
הם לא מנסים להתחרות בירופיקולה שחייבת חשמל, הם עונים לתלונות של הלקוחות שלהם על חסרונות במוצרים שלהם.
1. מדובר בתוספת של אפשרות פריהיט למי שמתוסכל מזה שצריך להרתיח את הסלסלה שלהם עם המים כי יש לה מלא מסה תרמית (לעומת הרובוט).
2. מדובר במכונת 58 סטנדרטית מה שפותח לאינסוף את תחום האביזרים והvst שמצומצם בהרבה בירופיקולה ולא קיים בידניות האחרות שם הכל מידות קסטום.
אין פה ויתור על מכונה ידנית שלא זקוקה לחשמל, זה סטפ אפ למי שרוצה יותר ולדעתי המחיר פשוט לא יצדיק את זה.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12 

אין בעיה למצוא אביזרים בקוטר 49 מ"מ (כמו ביורופיקולה), אלא אם אתה צריך דברים מאוד אקזוטיים. דוחסנים, מפזר, משפך טחינה וידית נייקיד יש.

ובאופן אישי אני לא רואה יתרון בקוטר 58 מ"מ. אם כבר, הוא יותר רגיש לצ'אנלינג מאשר 49 מ"מ או 40 מ"מ (כמו בפלייר הרגילה).

נחכה לגירסה 2 של הדגם הזה. אם המחיר יהיה באיזור ה-400 דולר, החיווט יהיה אלגנטי יותר והבוכנה תהיה חלק מהמנוף אז אולי גם אני אתפתה להוסיף אחת. כרגע, אני נשאר עם הקלאסיק (והאלקטרה, והקוויקמיל וכו' ;-))

jimky
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 95 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

הרובוט זו מכונה חלום! יחס עלות תועלת מדהים ובלתי מנוצח. נכון לא ממש לטיולים אבל הפשטות והתחזוקה המינימלית מנצחים ואיכות האספרסו ממש ובלי הגזמה

ממש מתקרב לליגה של הגדולות וכמובן שמשאיר אבק לאספרסו של האוטו' הביתית הכי טובה שתציגו מולו. הפלייר הזו בהחלט מסקרנת ונראית היברידית משהו אל נחכה בסבלנות (-:

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #14 

18/03/2021 22:12  
boren כתב:
גם אם המחיר יהיה מעט נמוך יותר משל הלה פאבוני, ההבדל יהיה זניח להערכתי. מבחינה פוקנציונלית ההבדל בין השתיים יהיה משמעותי יותר (לטובת הלה פאבוני). אין סיבה לוותר על דוד במכונה שלא מניידים לשום מקום, אלא אם זה מלווה במחיר מאוד נמוך.

Flair Classic - $160
Flair Signature - $240
Flair Pro 2 - $310
Flair 58mm - $???‎
La Pavoni Europiccola - $540
...
צדקתי. את ה-??? אפשר עכשיו להחליף במחיר הרשמי - $529

ElGabi
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

כל הכבוד !! מה שנקרה אמרתי לכם ...

פלייר עשו צעד אמיץ ועל כך גם להם כל הכבוד. הם ניגשו לכמה בעיות שקהל היעד התלוננו : ה58 ממ סלסלה, סירבול בתפעול המכונה ויציבות הטמפ. לגבי הקוטר איני רואה יתרון ב58. לגבי הטמפ, כאן באה לידי ביטוי האומץ כי בעיני יצרו מוצר חשמלי אך ללא בוילר, בקיצור לא זה ולא זה ויכול להיות בעיתי למצוא את השוק (גומחה ממנו?) שיתאים לו מכונה כזאת. ואני לא חושב שרוב משתמשי הפלייר קנו אותה כדי לעשות קפה בחיק הטבע. . לטעמי להכניס ידית חליטה רגילה גם צעד אמיץ כי זה נראה לי גנרי מדי למכונה עם צורה מאוד אופיינית.

בקיצור, תקנו כדי לרשום התרשמותכם 😃

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”