Niche Zero הגיעה והיא לא מאכזבת

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
thedoctor
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #211 

החבר'ה האלה שירותיים שזה מדהים! התקשורת מולם פשוט תענוג וזה ממש משמח לראות שהם נתנו מענה לנושא המשלוח לישראל.
הייתי יותר שמח אם זה גם היה מגיע עם פלאג מתאים אבל זה אולי יבוא עם הזמן.

אישית הזמנתי דרך IDGU ואני מרוצה עד הגג. כתבתי לפני זה כמה זה יוצא בדיוק במבצע של סוף השנה (718ש"ח משלוח+מע"מ).
למרות זאת - בהינתן שיש משלוח ישירות ע"י הספק, גם אם זה היה עולה לי עוד 100-150ש"ח (שרובנו משלמים כנראה יותר מזה על אספקת קפה של חודש) והייתי צריך לחכות קצת יותר (לקח בדיוק שבוע עד שהגיעה) הייתי מזמין ישירות מהם.

אגב:
בחישוב מהיר (אם אני לא ממש טועה), 65GBP זה ~86$ + 655$ (עלות המטחנה) * 0.17 (מע"מ) = 126$
כלומר, אם לא יהיו עמלות שקר - מדובר ב-736ש"ח (86$+126$). ההפרש זניח ופה כל שרשרת האספקה שלכם היא באחריות ישירה של המוכר (שזה תמיד עדיף, כמובן כתלות בתנאים).

sharirh
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #212 

הי,
יצרתי קשר עם אינדיגוגו ושאלתי על אי לקיחת מעמ או החזרתו. הם טוענים שמי שמטפל בחשבון זה בעל הקמפיין...מבין מכך שמדובר בnichecofee.
הנה התשובה שקיבלתי - - לא שאלתי ספציפית על המטחנה אלא בעמוד הראשי ביצירת קשר

Leo (Indiegogo Support)

Dec 14, 18:23 PST

Hi Sharirh,

Thanks for reaching out about your interest in this campaign! Since perks are offers made and managed solely by the Campaign Owner who is raising funds, Indiegogo is not able to answer questions about any campaign's specific offerings or details of the perks listed.

We recommend that you review the campaign page story to see if they’ve already included answers to your questions. If you still have other questions, you may be able to contact the campaigner through a website, or other social media account if they’ve listed them on their campaign page.

To locate their associated websites to contact the campaigner:

· Visit the campaign page and click on the “More” link, located below the Campaigner’s Name.

· A window with additional details about the campaigner will then appear. If the Campaigner has listed a website or other social media sites, you are welcome to try contacting them through those sites.

Thanks for your understanding, and best of luck getting in touch with the campaign owner!

Regards,

Leo
Trust and User Operations

Indiegogo

sharirh
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #213 

הזמנתי לפני שעה מטחנה לבנה מקישור ששלח ג'יימס,

עלה £564 GBP המכונה +משלוח (2550~ש"ח בערך).

ג'יימס מוסר לחברי הקבוצה :

If you can tell your group that will be freely available from January that would be great 😊
You won’t need the direct links and can be purchased directly from the Indiegogo site

Best regards,

James

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 285 פעמים

נושא שלא נקרא #214 

אחרי ארבעה ימים עם הלבנה החדשה.

אמרו פה כבר הכל, אני רק יכול לחזק. היו לי ציפיות מאוד גבוהות לאור כל שנאמר, ועדין - הצלחתי להיות מופתע מאוד לטובה.
אמנם אני עדין בשלב ה״ירח דבש״, אבל אני מאוד מתקשה למצוא סיבה טובה לרכוש מטחנה אחרת בטווחי המחיר שלה (או כפול ממנה).

וכן - החברה של niche אדירים, העדכון שהיא נשלחת לישראל הוביל להתכתבות מיילים קטנה ביני ובין ג׳יימס. להגיד שהם שירותיים זה אנדר סטייטמנט.

zork17
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: zork17
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #215 

@קרמריקה
ומה לגבי הורדת ה VAT כשנשלח ישירות לארץ?

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

נושא שלא נקרא #216 

הזמנתי דרך idgu.

מי שיכול ורוצה לחכות עד שיסדרו את העניין הזה, שימתין.

אני חיפשתי לרכוש מטחנה. העלות של ניש זירו דרך idgu היא כ-2900 ש״ח. אין מתחרים באיכות הזו שמתקרבים למחיר הזה, והתמורה שאני מקבל למחיר גבוהה מאוד.

פחות מעניין אותי מי מרוויח עליי וכמה.

sharirh
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #217 

@קרמריקה
·
ג'יימס אמר שכרגע מוכרים דרך אינדיגוגו וזה המחיר.
אינדיגוגו אמרו שהאחריות לכל התשלום ישירות על ניש, כלומר בקונפיגורציה הזו ניש לא ערוכה כנראה לעניין החזר מעמ. ואני לא יודע לאן הכסף של המעמ הולך..
אולי יהיה שינוי כשיעזבו את אינדיגוגו. לדבריו אין להם כרגע תוכנית.

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

נושא שלא נקרא #218 

sharirh כתב:@קרמריקה
·
ג'יימס אמר שכרגע מוכרים דרך אינדיגוגו וזה המחיר.
אינדיגוגו אמרו שהאחריות לכל התשלום ישירות על ניש, כלומר בקונפיגורציה הזו ניש לא ערוכה כנראה לעניין החזר מעמ. ואני לא יודע לאן הכסף של המעמ הולך..
אולי יהיה שינוי כשיעזבו את אינדיגוגו. לדבריו אין להם כרגע תוכנית.
...
·כאמור, אותי זה לא באמת עניין.
מי שרוצה לחכות לראות אם יהיה שינוי, מוזמן.

The-Fox (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 182 פעמים

נושא שלא נקרא #219 

@קרמריקה
·
תתחדש ותהנה, שמח לראות שיש עוד רוכשים מרוצים.
גם מבחינתי זאת מטחנת end game, כלומר המטחנה האחרונה.
יפה לראות גם שהחבר'ה בניש סוף סוף מוכרים לארץ בלי קומבינות והם שירותיים, אלופים (Y)

מע"מ שמה מע"מ, החיים קצרים מידי בשביל לשתות אספרסו פחות טוב :lol:

נועםד
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #220 

אני חושב שגם מבחינתי - זאת המטחנה הביתית האחרונה. אפילו לבית עסק קטן שעושה הרבה Single Dosing זה יכול להתאים (אם אין עומס של לקוחות).

כשאין אגירה, ואפשר לעבור בין סוגי קפה בלי בעיה, והמטחנה עושה עבודה נהדרת - זהו. אין סיבה לשנות.

אולי עד הגירסא הבאה של ניש ;)

WolfM
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #221 

גם אני התחדשתי ומצטרף לסופרלטיבים הרבים בשרשור הזה. :claps:

תהליך הקניה ישירות מהחברה בניש היה קליל, עם עדכון לגבי צפי משלוח ועדכונים שוטפים מרגע המשלוח ועד ההגעה הביתה.
הם משתמשים בDPD שעובדים בארץ עם געש (אותה חברה שמרכזת לאמזון את המשלוחים). אצלי השילוח בארץ היה עם צ'יטה ועבר קליל בניגוד למשלוחי עבר איתם (הפנתי את המשלוח לעבודה והשליח עשה מעל ומעבר למסור לי את החבילה)
תהליך תשלום המיסים אונליין, וסה"כ המיסים והאגרות יצאו 486 ש"ח. מחיר מטחנה 499 פאונד, משלוח 65 פאונד

The-Fox (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 182 פעמים

נושא שלא נקרא #222 

תתחדש מורן.
בשעה טובה, הגיע הזמן :D

ממש מבול (גם בחוץ) של רכישות ניש הלך פה.
אני צופה מבול של K3 למכירה בלוחות :lol:

thedoctor
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #223 

פשוט מדהימים החבר'ה של הניש.
בעקבות הדיון הזה - https://www.home-barista.com/grinders/n ... 60594.html דייב קורבי אילתר איזה תוסף שיושב על הסכין הפנימית בניש והוא בעצם עיגול עם חור שמונע את תופעת הפופקורן. (לינק לסרטון שהוא מסביר את זה -
אומרים שזה משפר את אחידות הטחינה ומוציא מהניש עוד קצת...

החבר'ה של ניש החליטו לאמץ את הפתרון, וברגע שהתוסף שלהם יהיה מוכן הוא ייצא עם כל מטחנה חדשה. ואם הבנתי נכון כל בעלים של ניש ישנה יכול לקבל את התוסף בעלות משלוח בלבד (אולי עכשיו שהם עושים משלוחה לישראל אפשר לבקש מהם לשלוח לכמה מאיתנו/כולנו ביחד בשביל לחסוך עלויות למי שירצה)?

מכיוון שמעניין אותי הסיפור הזה ולא בא לי לחכות עד שיסיימו להכין (הבנתי שהם כבר התחילו לפנות ולשלוח לבטא טסטרים את התוסף) מידלתי שני דגמים של זה (אחד בדיוק כמו בסרטון ואחד עם תוספת של זוויות שאני חושב שישפר את האיסוף ויצמצם את התעופות) ואני אדפיס מחר לניסוי אם אצליח לחזור קצת יותר מוקדם הביתה. אם עוד מישהו רוצה לנסות לא אכפת לי להדפיס עוד, זה חלק ממש קטן.

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

נושא שלא נקרא #224 

אם זה פשוט עבורך, אשמח אם תוכל להדפיס גם עבורי. רעיון מצוין!

ozeltzex
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 402 פעמים

נושא שלא נקרא #225 

@thedoctor
·

זה נראה רעיון נחמד. לא בטוח אם באמת הוא מונע פופקורן או פשוט מסתיר אותו מתחת לדיסקית אבל מזיק זה בטוח לא (אולי קצת יאט אותה).

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”