עזרה בתחזוקה וניקיון jura ena 8

פורום מכונות קפה אוטומטיות, מכונות קפה פודים ומכונות קפה לקפסולות נספרסו ותואמות
Tomeryaakov (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Tomer Yaakov
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עזרה בתחזוקה וניקיון jura ena 8

נושא שלא נקרא #1 

שלום, רכשתי לאחרונה jura ena8. מישהו בבקשה יכול לעשות לי סדר בתחזוקה והניקיון של המכונה. תחילה אמרו לי שגם שיש פילטר במכונה עצמה ואני משתמש במים של תמי 4 זה לא מספיק טוב כי יש אבנית וצריך בריטה, לא קצת מוגזם? ודבר שני כל כמה זמן צריך לשים את הטבליה/להחליף פילטר/לנקות את המקציף. תודה רבה על העזרה!

נעם_Noam
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

Re: עזרה בתחזוקה וניקיון jura ena 8

נושא שלא נקרא #2 

אהלן תומר. אני אנסה לעשות לך סדר.
לגבי הפילטר - במים שאתה ממלא ממכשיר התמי 4 יש אבנית, אבל זה לא צריך להפחיד אותך. רק תבדוק את קשיות המים שאתה ממלא באופן קבוע ותכוון בהתאם בתוכנה של המכונה. כשהמכונה תודיע לך על החלפת פילטר פשוט תחליף מיד. תמיד תחזיק לפחות פילטר אחד חדש אקסטרה בבית. כל אחד פה יסכים כנראה שלא יזיק לך להזין את המכונה במים מסוננים יותר מהמים של התמי 4, אבל שזה לא יהרוס לך את החוויה. אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה שומר על המכונה פשוט תבצע ניקוי אבנית כל כמה החלפות פילטר (בלי פילטר במיכל - חשוב).
לגבי ניקוי טבליה ליחידת החליטה - פשוט תעשה כשהמכונה מודיעה. זה דגם שחשוב להקפיד בו על זה. אל תדחה סתם. זאת תוכנית אוטומטית לגמרי, רק תפעיל אותה לפי ההוראות.
לגבי ניקוי יחידת ההקצפה - תמיד אחרי שאתה מקציף חלב. כמובן לא כל כוס, אבל אם הקצפת חלב ואתה לא מתכנן להקציף שוב למשך כמה שעות תריץ לפחות קצת מים ביחידה. בסוף היום תריץ את השטיפה הארוכה יותר עם הקופסה.
זה באמת לא מסובך. כל התוכניות אוטומטיות ופשוטות.
בהצלחה ושבת שלום

Tomeryaakov (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Tomer Yaakov
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

28/01/2022 15:20  
נעם_Noam כתב:
אהלן תומר. אני אנסה לעשות לך סדר.
לגבי הפילטר - במים שאתה ממלא ממכשיר התמי 4 יש אבנית, אבל זה לא צריך להפחיד אותך. רק תבדוק את קשיות המים שאתה ממלא באופן קבוע ותכוון בהתאם בתוכנה של המכונה. כשהמכונה תודיע לך על החלפת פילטר פשוט תחליף מיד. תמיד תחזיק לפחות פילטר אחד חדש אקסטרה בבית. כל אחד פה יסכים כנראה שלא יזיק לך להזין את המכונה במים מסוננים יותר מהמים של התמי 4, אבל שזה לא יהרוס לך את החוויה. אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה שומר על המכונה פשוט תבצע ניקוי אבנית כל כמה החלפות פילטר (בלי פילטר במיכל - חשוב).
לגבי ניקוי טבליה ליחידת החליטה - פשוט תעשה כשהמכונה מודיעה. זה דגם שחשוב להקפיד בו על זה. אל תדחה סתם. זאת תוכנית אוטומטית לגמרי, רק תפעיל אותה לפי ההוראות.
לגבי ניקוי יחידת ההקצפה - תמיד אחרי שאתה מקציף חלב. כמובן לא כל כוס, אבל אם הקצפת חלב ואתה לא מתכנן להקציף שוב למשך כמה שעות תריץ לפחות קצת מים ביחידה. בסוף היום תריץ את השטיפה הארוכה יותר עם הקופסה.
זה באמת לא מסובך. כל התוכניות אוטומטיות ופשוטות.
בהצלחה ושבת שלום
...
היי נעם ותודה רבה על התשובה. כדי להיות על הצד הבטוח אתה ממליץ למלא מים מבריטה או שיש משהו אחר? בנוסף לגבי הפילטר, בהוראות היצרן כתוב שלמי שיש פיחטר לא צריך לעשות ניקוי אבנית אלא רק ניקיון רגיל יש איזה המלצה מה לעשות? ושאלה אחרונה לגבי החלב, ההקצפה עם הקופסא בסוף היום הכוונה שצריך כל יום לנקות את המקציף עם החומר שלהם? תודה רבה

נעם_Noam
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לגבי המים - כמובן שעדיף מים מסוננים מבריטה או פתרון סינון אחר. העיקר שתבחר בשיטה כלשהי, תבדוק את קשיות המים, תגדיר ותקפיד עליהם. אם אתה עובר למים מסוננים יותר או פחות תבדוק אותם גם ותעדכן בתוכנה.
זה נכון שיורה אומרים שאם מחליפים פילטרים בזמן אז לא צריך לבצע ניקוי אבנית. אני המלצתי על ניקוי אבנית כל כמה החלפות פילטר אם אתה רוצה להיות זהיר במיוחד.
בשטיפה של מערכת ההקצפה עם הקופסה אתה יכול להוסיף את החומר כל כמה ימים ובכל שאר הזמן לשטוף עם מים בלבד. אני אישית ממליץ גם על פירוק של יחידת ההקצפה פעם בשבוע וניקוי ידני של החלקים.

שלח תגובה

חזור אל “מכונות אוטומטיות, פודים וקפסולות”