מתלבט בין דלונגי לפיליפס צריך את עזרתכם

מנהל: מנהלי קפה

שלח תגובה
asm_174
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מתלבט בין דלונגי לפיליפס צריך את עזרתכם

לינק להודעה #1 

היי
מכרתי את הסילביה וכרגע מעוניין להתחדש במכונה אוטומטית. ההתלבטות בין דלונגי לפיליפס. שתי המכונות די דומות מבחינת כמות מוצרים אך לא סגור על איכות המטחנה שזה קריטי לאיכות הקפה ואשמח לדעת אם הטמפ' של הקפוצינו היא סבבה ואמינות המכונה בכללי. ראיתי בכמה סרטונים שההקצפה של הדלונגי יותר איכותית ורציפה אני שותה יותר אספרסו אבל מדי פעם אשמח להתפנק בקפוצינו טוב.
אשמח לעזרתכם

PHILIPS-Omnia-EP3243-50

Delonghi-DINAMICA-ECAM-350-55-B

רונן
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 768 פעמים
קיבל תודות: 113 פעמים

לינק להודעה #2 

מצטרף לשאלה. תודה.

asm_174
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הלכתי על דלונגי

לינק להודעה #3 

התחדשתי בדלונגי כרגע מאד מרוצה מהמכונה הקפה איכותי המקציף מדי פעם עושה בעיות קטנות שאפשר להתגבר עליהן יש במכונה אופציה להכין דופיו שזה 14 גרם קפה בחליטה אחת. חיסרון אחד לדעתי שצריך למלא את מיכל המים בתדירות גבוהה יחסית מכיוון שאני מבצע שטיפה לאחר כל קפה. התרשמתי גם לטובה מהפיליפס יש לה שני יתרונות הם המטחנה הקרמית ובאמריקנו אפשר להוסיף מים חמים בניגוד לרוב האוטומטיות שפשוט מאריכים את המוצר. אני העדפתי דופיו אמינות וחברה יותר יציבה במכונות אוטומטיות וכמובן לא מקציף מדגם חדש שרק שווק ואיפשר עדיין לדעת באמת אם הפטנט מוצלח.

DovGazit
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #4 

רכשתי לאחרונה PHILIPS-Omnia-EP2200 אנחנו בד"כ שותים ללא קצף. ההקצפה באמצעות הסטרימר מחממת את החלב אך זה לא קצף של מכונות בתי הקפה. לא הצלחתי לצייר איתו.

הטמפ' של הקפה טובה ניתן לכוון את העוצמה.
האספרסו מצויין (תלוי בפולים)
החסרון בכיוון כמות המים. לכאורה יש 3 כמויות לאספרסו או לקפוצינו. הכמות הקטנה והבינונית כמעט ללא הבדל ולא ניתנות לשינוי - טובה לאספרסו.

הכמות הגדולה ניתנת לכיוון, אך מראש היא כמות גדולה מידי לאספרסו וגם לקפוצינו (לטעמי), לא מצאתי אפשרות להקטין הכמות אלה רק להגדיל. תקנו אותי עם אני טועה.

חודש בלבד עם המכונה לאחר מעבר של הרבה שנים עם נספרסו, מאד מרוצה מהקפה והמכונה. כרגע מאוהב בקפה diemme 70/30.

שלח תגובה

חזור אל “מכונות אוטומטיות, פודים וקפסולות”