שליטה מרחוק על מערכת אזעקה RISCO

איך משהו עובד? למה זה ככה?
HajiL (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 0

שליטה מרחוק על מערכת אזעקה RISCO

נושא שלא נקרא #1 

אני גר בבית פרטי. לפני כשנה הזמנתי איש מקצוע שהתקין לי מערכת אזעקה של RISCO וכן כמה מצלמות.
לאחרונה, בעקבות תקלה כלשהי, יצרתי קשר עם המתקין. במהלך השיחה וההצעה שלו לטיפול מרחוק (שינוי הגדרות כלשהו), הבנתי שלמעשה הוא יכול להתחבר למערכת שלי בלי מעורבות שלי. אפילו לנטרל אותה.

ייתכן שלא הבנתי את זה בהתקנה הראשונית, אבל עכשיו זה גורם לי קצת לאי שקט, שמישהו יכול להתחבר למערכות האבטחה שלי מרחוק. אני לא 100% סומך עליו וזה מטריד אותי. אני מבין שזה שירות שמקל על החיים של הרבה אנשים, אבל במקרה שלי הייתי מעדיף שלא, ואני לא יודע איך לגשת לזה מולו כרגע. לא אמרתי לו כלום לגבי זה.

האם זה נורמלי/מקובל שמתקין (מורשה) של ריסקו יכול לגשת למערכות שהוא מתקין מרחוק, בתור אדמין?
איך אני יכול לשנות את זה ולהיות שקט שהמערכת סגורה?

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

Re: שליטה מרחוק על מערכת אזעקה RISCO

נושא שלא נקרא #2 

קח בחשבון שכל מתקין של מערכת אזעקה יכול לנטרל את המערכת אזעקה שהוא התקין, הרי הוא זה שנתן לך את הקוד....

לכן צריך לעבוד עם מתקין שסומכים עליו ולא על המתקין שנתן את ההצעה הכי נמוכה (בלי קשר אליך, סתם העלתי מניסיוני בכל כדבר)

ZiggyMan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 77 פעמים
קיבל תודות: 275 פעמים

Re: שליטה מרחוק על מערכת אזעקה RISCO

נושא שלא נקרא #3 

כן, זה מקובל.
למעשה אתה לא אמור לקבל גישות אדמין, רק גישות יוזר. עם גישות אדמין אתה יכול לחולל הרבה יותר נזק מאשר תועלת אם אתה לא יודע מה אתה עושה.
אתה יכול לנטרל את הגישה מרחוק למתקין, אם תהייה לך גישת אדמין (סיסמת אדמין). מתקין שיתן לך אותה, יסיר מעליו כל אחריות לפעולת המערכת.
..

שלח תגובה

חזור אל “שאלות בנושאים טכניים”