חיבור הבית לאינטרנט אלחוטי וקווי

טלפוניה, VoIP, Video Conferencing, רשתות מחשבים וכו'.

מנהל: מנהלי HT Home

שלח תגובה
linyotam
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 60 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

חיבור הבית לאינטרנט אלחוטי וקווי

לינק להודעה #1 

שלום לכולם,

אני ממש ירוק בנושא תקשרות ביתית.

נכון להיום, יש לי סלקום טיוי, עם כמה ממירים שמחוברים דרך נקודות בקיר (שהם עצמם מאפשרים חיבור קווי לרשת).

ראוטר בקומה הראשונה ו- 2 מגדילי טווח בקומה השניה (בית פרטי) שגם מהם אפשר להתחבר בחיבור קווי.

עם-זאת, בגלל שכל התכנים שאנחנו רואים הם באינטרנט - אין לי צורך באמת לשלם על טלוויזיה "ישראלית".

אז חשבתי לבדוק תוכנית אינטרנט ביתית ללא טלויזיה - רק ראוטר, מגדילי טווח במידת הצורך ונקודות בקיר במידת הצורך.

לאחר סבב טלפונים לסלקום טיוי, הוט, בזק - לאף אחד אין פתרון מלא לרשת ביתית ללא טלויזיה.

זאת אומרת, מגדירים נקודה אחת אליה מתחבר הראוטר ובמידת הצורך תוקעים עוד מגדיל טווח אחד או שניים למעלה כדי שיהיה אינטרנט אלחוטי.

ואני מעוניין בחיבור קווי שכבר הוכיח את עצמו ביציב והטוב ביותר (הבית שלי עשוי מקירות עם בטון והוא גדול - אז חיבור אלחוטי עושה בעיות).

האם מישהו מפה עשה דבר כזה בעבר? זאת אומרת - הגדיר אינטרנט ביתי עם נקודה אחת וראוטר מאחת החברות ואת שאר הציוד הוא קנה וחיבר בעצמו? ואם כן, איזה ציוד אני צריך כדי שיהיה לי אינטרנט "קווי" בחדרים הרלוונטיים בבית?

תודה לעוזרים.

iseeyou
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: חיבור הבית לאינטרנט אלחוטי וקווי

לינק להודעה #2 

היי, ברור שאפשר. אבל מה קשור חברות האינטרנט?
זה כמו חשמל, חברת חשמל מביאה את החשמל שלך ללוח חשמל, משם אתה אחראי להביא חשמלאי שמתקין לך נקודות בבית לפי הצורך.
אותו הדבר בדיוק זה תקשורת, תביא איש תקשורת בעל מקצוע והוא יתקין לך נקודות בבית איפה שאתה צריך וניתן על פי התשתיות בבית. הוא גם יתקין מגדיל טווח ויתקין מתגים על פי הצורך.

לפי השאלה שלך נראה שהזמנת בעל מקצוע אומנם יעלה לך מעט כסף אך זה יהיה פחות מאשר תנסה לבד ואולי לא תצליח.

בהצלחה
דודי אלימלך
בית חכם | מצלמות אבטחה | אזעקות | תקשורת

שלח תגובה

חזור אל “מערכות תקשורת”