אבטחה במצלמת YI dome

מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה וכו'
Krishi (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

אבטחה במצלמת YI dome

נושא שלא נקרא #1 

אני לא יודע אם השאלה הזאת מתאימה לפה או לפורום של אינטרנט ורשתות אבל ננסה כאן

רציתי לדעת כיצד ניתן לאבטח בצורה המקסימלית חיבור של מצלמה של חברת YI.
הבעיה העיקרית עם המצלמה הזאת - זאת לא מצלמת IP סטנדרטית שאתה מתחבר אליה ישירות דרך כתובת IP כלשהי ויכול להגדיר סיסמה לכל מי שניגש אליה. הכל נעשה כבר בשבילך כדי להקל את תהליך ההתקנה.
לצורך התקנת המצלמה אתה מוריד את האפליקציה של YI שנקראת YI HOME. בעזרתה אתה מחבר את המצלמה לרשת הביתית ואז אתה מסוגל לראות את השידור החי של המצלמה באפליקציה. וזהו, נורא פשוט נורא מהיר. לא צריך לבצע הגדרות נוספות מבחינת החיבור עצמו, לא צריך להקליד כתובות IP, לא צריך לעשות פתיחת פורטים (במידה ותרצה לצפות במצלמות מבחוץ). בעזרת האפליקציה אתה יכול לגשת למצלמות בכל זמן ומכל מקום.
עכשיו אני מעריך שהמצלמה משדרת לכיוון שרתי החברה YI, ומשם השידור עובר לאפליקציה שלי (שזה לשכעצמו נראה כמו עוד סיכון אבטחתי).
מבחינת אבטחה - נראה שהגדרת סיסמה/טביעת אצבע לגישה למצלמה דרך האפליקציה בנייד עובדת בצורה מקומית בלבד ספציפית לאותו נייד, כלומר, כשחיברתי טלפון נוסף לגישה למצלמה - לא נדרשתי בהזנת הסיסמא שוב. שזה האמת די מייתר את כל ההגנה הזאת. גם אם אי פעם אאבד את הפלאפון או שהוא יגנב ומישהו יצליח לגשת אליו מאחורי כל שאר ההגנות שיש לו עוד לפני שהוא אפילו הצליח לפתוח את המסך, מן הסתם אני לא אתפעל את המצלמה הזאת שוב. או פשוט אעשה לה איפוס. אני גם לא ממש חייב את ההגנה הזאת כאשר אני יכול להגדיר סיסמא לפתיחת האפליקציה עצמה בעזרת תוכנת ההגנה שלי בפלאפון.
אז מלבד הגדרות האבטחה הרגילות של הנתב הביתי וכמובן הסיסמא לWIFI, איך אפשר לחזק את האבטחה? מישהו מכיר את המצלמות האלה ואיך בדיוק השידור פועל? כל עצה תתקבל בברכה.

zvibl
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

Re: אבטחה במצלמת YI dome

נושא שלא נקרא #2 

זה מה שקנית,המצלמה עובדת על שרתי החברה ואתה מתחבר באפליקציה

שלח תגובה

חזור אל “אבטחה ומיגון”