תקלה באזעקת "פימא" - דרוש עזרה בבקשה

מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה וכו'
Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

המטרה בפורום היא אכן לעזור.
אבל:
א. לא כולם שלא לומר הרוב מבינים באזעקות.
ב. אתה גם נמצא בפורום ("אבטחה ומיגון") שהוא לא בדיוק כוס התה של רובנו.
ג. לגבי Jexy - הוא עוסק בתחום, זאת העבודה שלו. זכותו לבקש עבור זה כסף, נמצאים בפורום גם עוסקים בתחום וככאלה הם במקרים מסויימים יציעו הצעות בתשלום. כל אחד עושה מה שהוא מאמין שטוב לו. גם ברמת המחיר.

יועצת
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

מאוד מסקרן כמה זמן לקח לך התהליך?

נושא שלא נקרא #17 

קודם כל, כל הכבוד שהצלחת ולא וויתר.

מאוד מסקרן אותי כמה זמן לקח לך כל התהליך?
לחפש באתרים,
להתייעץ עם אנשים,
לקרוא מדריכים,
עד שהגעת לאדם הנכון.

נירא לי, לפי מה שאתה כתבת,
שזה צרך ממך לא מעט שעות וימים.

האם לא הגיוני לשלם למישהו 300 ש"ח,
כדי שיעשה בעבורך את העבודה הזו במספר דקות?
בנוסף להחלפת סוללה ואיפוס נכון,
היית מקבל גם בדיקת מערכת במלואה.

אין לי קשר לבחור שדיברת איתו,
אבל סתם ניראה לי הגיוני שאם אתה לא בפנסיה,
(או ממש חסכן)
שלא תסתכן עם המערכת שאמורה לשמור עליך, על בני ביתך ועל הרכוש שלך.

כי אם הכל לא מותקן נכון,
זו יותר אשליית הביטחון מביטחון אמיתי.

miki775
טרול
טרול
נתן תודות: 241 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

לא !!!
לא עדיף ולא רצוי לשלם אפילו לא אגורה לעוסק בתחום שיודע שפיתרון הבעייה הוא 7 שניות!!!!!
בשביל מה האתר הזה קיים?
ובכלל....
יש בעייתיות רבה עם העוסק בתחום הזה באתר
ואת זה כולנו יודעים
גם באלנס..
(שהוא במקרה חבר של istramini שדעתו בנושא ידועה...והמבין יבין)

יועצת
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

זאת אומרת שגם רופא מומחה לא בא בחשבון.

נושא שלא נקרא #19 

@
·
אימא שלי שתחייה,
עמדה לפני כריתת רגל (להבדיל אלף הבדלות).
אבי הציע שלפני זה כדי שיפנו לרופא מומחה.

הם הלכו לרופא שמתמחה בסוכרת, ושילמו לו 1000 ש"ח (אלף)!!!

הרופא הסתכל בכל התיק שלה כחמש דקות,
שאל אותה עוד שתיים שלוש שאלות (אני הייתי איתם),
ואבחן שמינון התרופות שלה לא נכון,

5-10 דקות, 1000 ש"ח, ו6 שנים אחרי,
היא עדיין עם שתי רגליים.

אבל לתפיסתך עדיך היה לכרות את הרגל?

אין לי עסק להתקנות,
אבל אני רואה את המתקינים האלו, את כמות הזמן שהם לומדים, את השנים שהם עובדים בשכר מינימום ופחות כדי להתמחות בתחום, את ימי העיון הרבים שהם הולכים אליהם.
ולמרות שלך זה ניראה חמש דקות, אני אומרת לך שלרובם זה לא בא בחמש דקות המומחיות הזו.

miki775
טרול
טרול

Re: זאת אומרת שגם רופא מומחה לא בא בחשבון.

נושא שלא נקרא #20 

יועצת כתב:@
·
אימא שלי שתחייה,
עמדה לפני כריתת רגל (להבדיל אלף הבדלות).
אבי הציע שלפני זה כדי שיפנו לרופא מומחה.

הם הלכו לרופא שמתמחה בסוכרת, ושילמו לו 1000 ש"ח (אלף)!!!

הרופא הסתכל בכל התיק שלה כחמש דקות,
שאל אותה עוד שתיים שלוש שאלות (אני הייתי איתם),
ואבחן שמינון התרופות שלה לא נכון,

5-10 דקות, 1000 ש"ח, ו6 שנים אחרי,
היא עדיין עם שתי רגליים.

אבל לתפיסתך עדיך היה לכרות את הרגל?

אין לי עסק להתקנות,
אבל אני רואה את המתקינים האלו, את כמות הזמן שהם לומדים, את השנים שהם עובדים בשכר מינימום ופחות כדי להתמחות בתחום, את ימי העיון הרבים שהם הולכים אליהם.
ולמרות שלך זה ניראה חמש דקות, אני אומרת לך שלרובם זה לא בא בחמש דקות המומחיות הזו.
...
·

יועצת (ג'קסי )נכבדה...

ראשית-רק בריאות.
ונגעת בדיוק בנקודה...!!!!!
העוסק בתחום הספציפי חושב את עצמו לרופא מומחה

יש לי עדויות רשמיות על 4 הצעות מחיר שהאיש נתן לעבודות פשוטות,שלבטח לא מצריכות "רופא מומחה" בסכומים של עד פי 3 יקר יותר שנתנו ע"י 2 או 3 מתקינים אחרים.
אז הוא חושב את עצמו לרופא מומחה...וזו הבעייה העיקרית שלו(יש עוד לא מעט אבל אנו דנים כרגע בסוגיית המחיר)
והחצוף הזה עוד מעיז לאיים עלי בפרטי בתביעת דיבה על זה שרשמתי שהוא יקרן

חחחחח חי בסרט האיש

יועצת
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #21 

@miki775
·

היי מיקי.

מה זה ג'קסי?

יקרן זו עניין של תפיסה, השאלה מה מקבלים.
אני לא יודעת, אבל לא חושבת שאפשר לתבוע דיבה על דעה,
ואם לדעתך הוא יקרן מותר לך בהחלט לחשוב ככה.

בכל מיקרה,
אני כן מכירה מתקין שלקח לפתרון בעיה 700 ש"ח (הוא באמת ברמה של ממוחה).
הוא אומנם היה במקום פחות משעה, אבל פתר בעיה ששלושה מתקינים לפניו לא פתרו.

אני לא רושמת שמות, כי אני לא עושה פרסומת לאף אחד.
אבל, כמו שאמרתי יקרו זה עניין של תפיסה - ומה אתה מקבל.

ואין לי מושג מה זה ג'קסי, אז אשמח לסבר את האוזן בנושא.

Eranhakim1 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

@יועצת
·
לכל החברים שהגיבו,
זה נכון שבעל מקצוע זכותו להתפרנס ולקחת כמה שהוא רואה לנכון, ואם הייתי על כל תקלה בחיים מחפש בעל מקצוע כנראה שהיית פושט רגל.
זה שחפרתי באתרים ובספרות הטכנית לא אומר שאני חסכן או פנסיונר, סתם בנאדם שאוהב לדעת מה הוא עושה ולהבין בכמה שיותר תחומים, לכן החלטתי ללמוד את נושא האזעקות (מאוד פשוט למי שמתעניין).
תהיו בטוחים שבקריות יש המון בעלי מקצוע ואם הייתי מעוניין במתקין הייתי מוצא מיד, כל מטרת הפנייה בפורום היא לנסות להבין ולסדר לבד, תקראו לזה תחביב, פנסיונר, חסכן..... הכל בסדר, מבחינתי אני בנאדם שלא מוכן לשלם סתם ומוכן ללמוד בעצמו איך לבצע דברים בבית שלי, מה גם שלאחר כל מיני צפיות בכלבוטק, יצאת צדיק וכו... האמון שלי בבעלי מקצוע קצת ירד.
איך ששלחתי הודעה בפורום JEXY פנה אלי בפרטי והציע את שרותיו, לאחר שהסברתי לו שאני רק מחפש להתייעץ הוא עדיין טען שחייב בעל מקצוע (עד כה זכותו הכל בסדר), ברגע שהוא הבין שממני הוא לא יראה כסף מיד החל לשלוח הודעות בפרטי בעלות תוכן לא לעניין ופה הייתה הבעיה שלי.
דרך אגב שלחתי תלונה עליו למנהלי הפורום , הם הסתכלו על ההודעות הפרטיות שלו ורשמו לי שזוהי התנהגות לא הולמת מצידו והסירו לו את היכולת לשלוח הודעות בפרטי.
תודה לכל אלה שניסו כן לעזור ולשתף מהידע שלהם.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 999 פעמים
קיבל תודות: 2177 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

Eranhakim1 כתב:@יועצת
·
לכל החברים שהגיבו,
זה נכון שבעל מקצוע זכותו להתפרנס ולקחת כמה שהוא רואה לנכון, ואם הייתי על כל תקלה בחיים מחפש בעל מקצוע כנראה שהיית פושט רגל.
זה שחפרתי באתרים ובספרות הטכנית לא אומר שאני חסכן או פנסיונר, סתם בנאדם שאוהב לדעת מה הוא עושה ולהבין בכמה שיותר תחומים, לכן החלטתי ללמוד את נושא האזעקות (מאוד פשוט למי שמתעניין).
תהיו בטוחים שבקריות יש המון בעלי מקצוע ואם הייתי מעוניין במתקין הייתי מוצא מיד, כל מטרת הפנייה בפורום היא לנסות להבין ולסדר לבד, תקראו לזה תחביב, פנסיונר, חסכן..... הכל בסדר, מבחינתי אני בנאדם שלא מוכן לשלם סתם ומוכן ללמוד בעצמו איך לבצע דברים בבית שלי, מה גם שלאחר כל מיני צפיות בכלבוטק, יצאת צדיק וכו... האמון שלי בבעלי מקצוע קצת ירד.
איך ששלחתי הודעה בפורום JEXY פנה אלי בפרטי והציע את שרותיו, לאחר שהסברתי לו שאני רק מחפש להתייעץ הוא עדיין טען שחייב בעל מקצוע (עד כה זכותו הכל בסדר), ברגע שהוא הבין שממני הוא לא יראה כסף מיד החל לשלוח הודעות בפרטי בעלות תוכן לא לעניין ופה הייתה הבעיה שלי.
דרך אגב שלחתי תלונה עליו למנהלי הפורום , הם הסתכלו על ההודעות הפרטיות שלו ורשמו לי שזוהי התנהגות לא הולמת מצידו והסירו לו את היכולת לשלוח הודעות בפרטי.
תודה לכל אלה שניסו כן לעזור ולשתף מהידע שלהם.
...
·

איש יקר
אתה לא צריך להרגיש לא בסדר התנהגת בסדר גמור.
נתקלת בג׳קסי שמאז ומתמיד לא הבין שההתנהלות הדורסנית שלו בפורום מרחיקה ממנו פרנסה, הוא פשוט מסרב להבין ולכן הוא ימשיך בשלו ואנחנו בשלנו הוא יפסיד ואנחנו נרוויח והכל דבש.

יועצת
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #24 

עכשיו הבנתי...
אני לא ג'קסי,
רק לצורך הבהרה.

arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אריה רוטמן
נתן תודות: 412 פעמים
קיבל תודות: 359 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #25 

Eranhakim1
שמח שפתרת את הבעייה בסוף :-) שים לב! שמתקין האזעקה המקורי סייע לך לבסוף. פימא מאוד לא משתפים פעולה בד"כ, אני זוכר שרציתי לשנות הגדרות IP למתאם אזעקה (לא ממש קשור לעבודה שלי בד"כ) והם בשום פנים ואופן לא רצו להסביר איך והפנו למתקין האזעקה, המתקין המקורי של האזעקה הרוויח פעם אחת על העבודה ועזר כי היה נחמד ורצה שתתקשר אליו פעם הבאה אולי תרצה משהוא נוסף בעתיד (שימור לקוחות אמיתי ) מדוע טכנאי אחר שלמד את התחום והשקיע זמן וכסף בלימוד ירצה לספק שרות בחינם?
יתרה מכך בלי לפעמים לראות את המערכת ולבדוק הגדרות זה אפילו לא מקצועי לתת הוראות ללקוח סופי שיכולות להפיל
את מערכת האזעקה ולהוות עילה לתביעה מקצועית כלפיו...
לא שאני מצדיק את JEXY אבל עם כל הכבוד מישהו כמוני למשל שעוסק בתחום הרשתות "רק" 23 שנה יכול לפתור תקלות די מהר
בארגונים או בבתים חכמים, בד"כ זה לא יהיה 5 דקות אלא יותר קרוב לשעה כי צריך לעבור על כל הרשת ולבצע שדרוגים והגדרות נוספות לעיתים גם החלפות ציוד. יחד עם זאת אם אני יעשה הכל בחינם מאיפה אני יביא כסף למכולת ?

לצערי אני למדתי על בשרי שלקוחות רבים ינצלו רצון טוב של נותן שרות , אני לא יכול כבר לספור את כמות הפעמים שייעצתי ללקוחות פוטנציאלים ללא כל תשלום מתוך רצון טוב ב99 אחוז מהמקרים הלקוח לא חוזר אליך לאחר שקיבל את מה שרצה....
כך שהיום שלקוח פונה אלי ורוצה ייעוץ אני עוצר אומר ללקוח במה זה כרוך ואז הלקוח יכול לקבל החלטה.
לקוחות שאני עובד עמם באופן קבוע בד"כ לא יורד לקטנות אבל זה מתוך הבנה שיש יחסי עבודה ואותו לקוח עובד איתך,
הרי אני לא יכול לעבוד בחינם....

בלי שום קשר יש קורס במכללת INLINE שמלמדים את הנושא במשך כ 6 חודשים:
http://www.inline.co.il/Technician/Prot ... ity-Course

miki775
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #26 

arotman כתב:Eranhakim1
שמח שפתרת את הבעייה בסוף :-) שים לב! שמתקין האזעקה המקורי סייע לך לבסוף. פימא מאוד לא משתפים פעולה בד"כ, אני זוכר שרציתי לשנות הגדרות IP למתאם אזעקה (לא ממש קשור לעבודה שלי בד"כ) והם בשום פנים ואופן לא רצו להסביר איך והפנו למתקין האזעקה, המתקין המקורי של האזעקה הרוויח פעם אחת על העבודה ועזר כי היה נחמד ורצה שתתקשר אליו פעם הבאה אולי תרצה משהוא נוסף בעתיד (שימור לקוחות אמיתי ) מדוע טכנאי אחר שלמד את התחום והשקיע זמן וכסף בלימוד ירצה לספק שרות בחינם?
יתרה מכך בלי לפעמים לראות את המערכת ולבדוק הגדרות זה אפילו לא מקצועי לתת הוראות ללקוח סופי שיכולות להפיל
את מערכת האזעקה ולהוות עילה לתביעה מקצועית כלפיו...
לא שאני מצדיק את JEXY אבל עם כל הכבוד מישהו כמוני למשל שעוסק בתחום הרשתות "רק" 23 שנה יכול לפתור תקלות די מהר
בארגונים או בבתים חכמים, בד"כ זה לא יהיה 5 דקות אלא יותר קרוב לשעה כי צריך לעבור על כל הרשת ולבצע שדרוגים והגדרות נוספות לעיתים גם החלפות ציוד. יחד עם זאת אם אני יעשה הכל בחינם מאיפה אני יביא כסף למכולת ?

לצערי אני למדתי על בשרי שלקוחות רבים ינצלו רצון טוב של נותן שרות , אני לא יכול כבר לספור את כמות הפעמים שייעצתי ללקוחות פוטנציאלים ללא כל תשלום מתוך רצון טוב ב99 אחוז מהמקרים הלקוח לא חוזר אליך לאחר שקיבל את מה שרצה....
כך שהיום שלקוח פונה אלי ורוצה ייעוץ אני עוצר אומר ללקוח במה זה כרוך ואז הלקוח יכול לקבל החלטה.
לקוחות שאני עובד עמם באופן קבוע בד"כ לא יורד לקטנות אבל זה מתוך הבנה שיש יחסי עבודה ואותו לקוח עובד איתך,
הרי אני לא יכול לעבוד בחינם....

בלי שום קשר יש קורס במכללת INLINE שמלמדים את הנושא במשך כ 6 חודשים:
http://www.inline.co.il/Technician/Prot ... ity-Course
...
אריה היקר
אתה לבטח יודע את מה שאני הולך לכתוב
שם המישחק כאן זו ה ה-ת-נ-ה-ל-ו-ת של העוסק בתחום הזה לאורך שנים
בריונות לשמה.
איומים על תביעות לשון הרע בכל מקרה שמישהו מעז להמרות את פיו
הפיכת האתר לזירת עסקים פרטית שלו
פעם הוא עוד איכשהו היה משתמש בטריק הידוע של מתן זרזיף של ייעוץ,סוג של פיתיון...כדי למשוך את ה טרף..היום זה כבר ישר:"מאיפה אתה?"
שמעתי גם על עוסקים בתחום מקבילים שעזרו כאן בייעוץ רב לחברים ללא מטרות רווח שהוא דאג לסילוקם...
ואני יכול להמשיך ולמלא כאן עוד עמוד שלם...
הגיע הזמן לעשות לזה סוף
נכון יואב?
·

Eranhakim1 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

@miki775

אמן!!!!
כל מילה בסלע
·

arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אריה רוטמן
נתן תודות: 412 פעמים
קיבל תודות: 359 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #28 

@miki775 ו Eranhakim1
·
אנחנו ככל הנראה לא מכירים אבל נראה שיש לכם כאן טענות כלפי JEXY וזאת זכותכם להרגיש כך, אני חבר באתר זה משנת 2005
הרבה לפני שהייתי "עוסק בתחום" ואם אתם מרגישים שחבר לא מתנהג בהתאם לכללי האתר תמיד אפשר לפנות למנהלי האתר ולהתלונן...
אני באופן אישי למדתי באתר לא להציע את שרותי לאף אחד, אם מישהו יפנה אלי בפרטי או יפנה למנהלי האתר שיש להם את כל הפרטים שלי כולל מספר טלפון כתובת וכו.... תמיד אשמח לסייע וזאת בדיוק בגלל דיונים כמו פה שמגיעים לרמות דציבל גבוהות ולא תורמים לדעתי לאף אחד.

אגב סתם מרפרוף כעת שעשיתי בפורום הזה אני רואה ש JEXY בהחלט מנסה לסייע כאן לחברי ומבלי להכנס לעובי הקורה עצתי אליו היא לנהוג כמוני ולא לייזום פניה לאף אחד בפרטי, אם חבר אתר רוצה להתייעץ אז אותו חבר יפנה אליו קודם.

miki775
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #29 

arotman כתב:@miki775 ו Eranhakim1
·
אנחנו ככל הנראה לא מכירים אבל נראה שיש לכם כאן טענות כלפי JEXY וזאת זכותכם להרגיש כך, אני חבר באתר זה משנת 2005
הרבה לפני שהייתי "עוסק בתחום" ואם אתם מרגישים שחבר לא מתנהג בהתאם לכללי האתר תמיד אפשר לפנות למנהלי האתר ולהתלונן...
אני באופן אישי למדתי באתר לא להציע את שרותי לאף אחד, אם מישהו יפנה אלי בפרטי או יפנה למנהלי האתר שיש להם את כל הפרטים שלי כולל מספר טלפון כתובת וכו.... תמיד אשמח לסייע וזאת בדיוק בגלל דיונים כמו פה שמגיעים לרמות דציבל גבוהות ולא תורמים לדעתי לאף אחד.

אגב סתם מרפרוף כעת שעשיתי בפורום הזה אני רואה ש JEXY בהחלט מנסה לסייע כאן לחברי ומבלי להכנס לעובי הקורה עצתי אליו היא לנהוג כמוני ולא לייזום פניה לאף אחד בפרטי, אם חבר אתר רוצה להתייעץ אז אותו חבר יפנה אליו קודם.
...
·

אריה (היקר)
הבדל של יום ולילה... (תרתי משמע)
ההשוואה הזו חוטאת איתך

וספרת כמה "מאיפה אתה" מופיעים?
וכמה "שלחתי לך הודעה פרטית"???
למה לעזאזל הודעה פרטית??
הרי כולנו רוצים להחכים מהדוקטור (i)

JEXY
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 625 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #30 

אז ככה אדון Eranhakim1 היקר אתה שקרן !!!

בהמשך לשיחה זו אתה תבין למה אתה שקרן ולמה למילים שלך יש יותר כוח ממה שאתה חושב.

הפורום הוא מקצועי וממונן על ידי התעשייה, בין אם זה אנשי מקצוע חופשיים, בין אם זה יבואנים או יצרנים של ציוד כזה או אחר.
לא פעם ולא פעמיים יש דיון סוער על התנהלות של אותם "עוסקים בתחום" מעל דפי הפורום, הדיון הזה נפתח כל פעם מחדש על ידי 10 חברי פורום שהם אלו שמסיתים את הדיון לאזורים שונים ומשונים שבכלל לא נכונים ושקריים.
כל פעם מחדש ההנהלה מתערבת ומסירה את המשתמשים, כמובן שהם לא נרגעים ופותחים עוד יוזר ואז הכל מתחיל מהתחלה.
כל פעם מחדש אותם 10 חברי הפורום עושים נזקים תדמיתיים וכלכליים גם לאתר וגם לעוסקים בתחום שפועלים באתר.
אני מזכיר שהאתר ממומן על ידי אותם עוסקים בתחום שגם אני משלם לאתר בעבור חבילת פרסום שמתירה לי זכות לשלוח לך הודעה פרטית עם הצעת מחיר או הצעת עבודה. זכותך לקבל וזכותך לא לקבל... מה שקורה בפועל שאותם 10 משתמשים מספרים לכל 10000 משתמשים אחרים שהאתר חינמי והכל כאן זמין חופשי ובחינם. אך לא ידידי, לא כך פועל האתר ותראה לאחרונה עלתה כתבה שישנה בעיה במימון האתר עקב חסימת פרסומות.
אני לא נכנס לספרים וחשבונות של האתר אבל אני מכיר את כל מי שעובד בתעשייה ואיך לא, אני לא היחיד שנפגע כל פעם מחדש בעקבות אמירות ושקרים שמסתובבים כאן באתר. אחד מחברי הפורום אף נתבע על הוצאת דיבה... הסיבה שאתה לא רואה את כל זה כי אתה חדש בפורום ואולי קיבלת רושם מוטעה שאכן הפורום חינמי והכל כאן חופשי... אך לא.

ולענייני השקרים שאתה מפרסם, אני מצרף לך את ההתכתבויות שלנו בהודעות פרטיות ותראה שבאף הודעה לא רשמתי לך שאתה חייב בעל מקצוע אלא הדגשתי את הצורך בו בגלל נושא אחריות ובגלל שזו מערכת בטחון כהגדרתה מצריכה להיות מותקנת על ידי מי שמחזיק ברשיון... נכון שהשוק פשוץ ואתה לא יכול להגיע לכל אחד שקנה מברגה וקורא לעצמו מתקין אך הדברים קוראים ושוב ייתכן ואתה כלל לא מודע לכך אך יש איגוד שמאגד תחתיו את כל המתקינים המורשים ואיך לא גם את היבואנים ומשווקים מורשים בכדי שלך כלקוח תהיה אחריות על המערכת במידת הצורך וחלילה בהפעלתה. וכן גם כאן בפורום יש נציגים בכירים של פימא אבל בגלל הסטיגמה הם נאלצים להיות תחת שם אחר ולקרוא מעל פני השטח על מה שקורה בפורום.

תקרא שחור על גבי לבן שעניתי לך בפרטי בצורה תקיפה יותר כהחלטת לפתוח כאן עלי מבלי שאתה מבין בכלל את מה שקורה מסביבך...לכן שוב אני חוזר, אתה שקרן, התנהלות שלי הייתה תקינה לחלוטין כאחד שמחזיק ברשיון ומצפה להבנה מהצד השני אך לא כך היה.

[imgbig]http://www.interload.co.il/upload/6987105.jpg[/imgbig]
מעבר לזה הנעילה של ההודעות הפרטיות זה לא בזכותך ולא בגללך אלא בגלל שהפסקתי את התשלום בעבור הפרסום באתר והסיבה היא בדיוק בגלל הפוסטים כאלו שלא תורמים לאף אחד ובטח לא שמי שמתפרנס בזכות האתר.

ההודעות שנמחקו זה בכלל אותם 10 אנשים ששוב פתחו יוזר נוסף והתחילו לקלל בצורה הכי מבזה שיכולה להיות... חבל מאוד שמנהלי האתר עדיין לא אימצו את השיטה העולמים של הסרת היוזרים לצמיתות על ידי נעילת IP אבל לצערי הם לא יכולים כי אין להם אמצעים כלכליים לבצע זאת ורק בגלל אותם משתמשים שחושבים שהפורום הוא שוק חופשי וחינמי.

ולגבי ההודעה של MIKI775

"יש לי עדויות רשמיות על 4 הצעות מחיר שהאיש נתן לעבודות פשוטות,שלבטח לא מצריכות "רופא מומחה" בסכומים של עד פי 3 יקר יותר שנתנו ע"י 2 או 3 מתקינים אחרים.
אז הוא חושב את עצמו לרופא מומחה...וזו הבעייה העיקרית שלו(יש עוד לא מעט אבל אנו דנים כרגע בסוגיית המחיר)
והחצוף הזה עוד מעיז לאיים עלי בפרטי בתביעת דיבה על זה שרשמתי שהוא יקרן
חחחחח חי בסרט האיש:"

עדיף לדבר בעובדות ולא לנבל את הפה... אם לדעתך MIKI אני יקרן תשלח לי את ההצעות שקיבלת, נשווה סעיף מול סעיף, נשווה תוצאה בפועל ונראה האם זה אותה עבודה או אחרת.
ולידיעתך הוצאת דיבה היא: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7 ... 7%A8%D7%A2

אני חושב שלפעמים להיות חכם עדיף מלהיות צודק ולכן אין לי שום רצון ושום צורך להמשיך את הדיון הזה, מקווה שלמדת שמאחורי מקלדת יש גם אנשים וחלקם הגדול מדבר באופן גלוי ולא מסתתר מאחורי שום כינוי.

את דברי כאן בפורום אני סיימתי כך שתהיה שנה טובה לכולם.
G-Media
יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע, תקשורת מחשבים וחשמל חכם.
052-5634010
עקבו אחרי בפייסבוק
בעל הסמכה בתכנון והקמת תשתית על בסיס טכנולוגייה HDBaseT

שלח תגובה

חזור אל “אבטחה ומיגון”