מתג דוד של Tuya שנדלק מעצמו כל הזמן

בקרים, דימרים, טכנולוגיות לשליטה על צרכני החשמל בבית, SMART GRID וכו'
omerh7 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מתג דוד של Tuya שנדלק מעצמו כל הזמן

נושא שלא נקרא #1 

היי, חדש פה באתר, מקווה שפה יש באמת אנשים שמבינים.

התקנתי לפני כמה ימים מפסק חכם לדוד של Tuya ומאז החיבור הוא לא מפסיק להדליק את עצמו כל הזמן, כבר הדליק לי גם באמצע הלילה לכמה שעות...

השאלה שלי זאת מה יכולה להיות הבעיה, ניסיתי לדבר עם התמיכה שלהם אבל הסינים האלה לא מבינים כלכך...
מה שאני חושב, זה שהחיבור של הוויפי גורם לזה, כי אני תמיד מקבל התראות באפליקציה שלהם שהחיבור חלש והמתג מתנתק גם מהרשת לפעמים, זאת דעתי, אבל שואל אתכם לעוד השערות...

נוקי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

Re: מתג דוד של Tuya שנדלק מעצמו כל הזמן

נושא שלא נקרא #2 

13/12/2021 15:57  
omerh7 כתב:
היי, חדש פה באתר, מקווה שפה יש באמת אנשים שמבינים.

התקנתי לפני כמה ימים מפסק חכם לדוד של Tuya ומאז החיבור הוא לא מפסיק להדליק את עצמו כל הזמן, כבר הדליק לי גם באמצע הלילה לכמה שעות...

השאלה שלי זאת מה יכולה להיות הבעיה, ניסיתי לדבר עם התמיכה שלהם אבל הסינים האלה לא מבינים כלכך...
מה שאני חושב, זה שהחיבור של הוויפי גורם לזה, כי אני תמיד מקבל התראות באפליקציה שלהם שהחיבור חלש והמתג מתנתק גם מהרשת לפעמים, זאת דעתי, אבל שואל אתכם לעוד השערות...
...
אני כבר שנה וחצי עצם מתג של טויה בלי בעיות. אם זה בגלל הניתוק מהרשת אני חושב שיש הגדרה באפליקציה לאיזה מצב הוא חוזר )פועל/כבוי/מה שהיה כשהתנתק) לגבי זה שפועל כמה שעות ברצף אפשר להגדיר לו טיימר. אצלי נכבה אחרי 45 דקות בכל מקרה, הפעלה ידנית או אוטומטית
"Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings"
BSD

omerh7 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

13/12/2021 17:22  
נוקי כתב:
אני כבר שנה וחצי עצם מתג של טויה בלי בעיות. אם זה בגלל הניתוק מהרשת אני חושב שיש הגדרה באפליקציה לאיזה מצב הוא חוזר )פועל/כבוי/מה שהיה כשהתנתק) לגבי זה שפועל כמה שעות ברצף אפשר להגדיר לו טיימר. אצלי נכבה אחרי 45 דקות בכל מקרה, הפעלה ידנית או אוטומטית
...
שמתי שלשום מגדיל טווח וויפי ובאמת עכשיו יש אות יציב יותר למתג, אתמול לא היו בכלל הפעלות יזומות לבד אבל היום היה פעם אחת, מה עדיין יכולה להיות הבעיה?

נוקי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

יכול להיות שיש קפיצות מתח או משהו.

בכל מקרה אתה יכול להגדיר באפליקציה שכשחוזר לפעול שיהיה כבוי כברירת מחדל
"Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings"
BSD

YoniKori
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

פוסט ישן, אם רלוונטי:
דעתי היא שלחצת את המסגרת חזק מדי עם שתי הברגים בצדדים, וזה גורם ללחיצות פיזיות על המתג. נתקלתי בבעיה הזאת כבר בעבר...

שלח תגובה

חזור אל “חשמל חכם ותשתיות”