אינטרנט וסיבים אופטיים חייב המלצה/עזרה

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
מוסקו (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

אינטרנט וסיבים אופטיים חייב המלצה/עזרה

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים, חייב את המלצתכם / עזרתכם בנושא.
ברצוני לעבור לסיבים אופטיים בביתי.
נכון להיום תשתית האינטרנט של חברת בזק והספק הוא של בזק בינלאומי ( אני מתגורר בבית פרטי).
כאשר פניתי לבזק נאמר לי שהם נותנים תשתית וספק ביחד ושלא ניתן לקבל ספק אחר על התשתית של בזק, בנוסף נאמר לי שהשחלת הסיב עד לנקודת הטלפון הקרובה לארון התקשורת בבית, כאשר אמרתי שהראוטר יושב באחד מהחדרים ולא בסלון (בנקודה הקרובה) נציג המכירות אמר שהם לא משחילים לראוטר שבחדר אמרתי שאני לא סגור ושאני נדרש לחשוב, למחרת נציג מכירות של בזק על הקו וכמובן שאני שואל על ההשחלות והפעם הוא אומר שהם משחילים בעזרת חשמלאי עד הראוטר ושוב אני אמר שאני נדרש לחשוב למחרת שוב נציגה של בזק ושוב אני מעלה את השאלה הפעם נאמר לי שהם משחלים עד הנקודה הראשונה אבל כול הבית היה מרושת אני אמר הכיצד הראוטר לא מקבל את הסיב אז כיצד זה עובר? מעבר לקו הנציגה אמרת עובר בעזרת מתאם מיוחד, לטעמי אף אחד לא סגור על מה וכמה והחשוב שעוד צרכן מחובר בנוסף אמרתי שלבזק בינלאומי יש כבל תת ימים, דבר שנתן לי שקט של גלישה אל מול השרתים בחו"ל בבזק נאמר שהם עובדים בשיטה אחרת טובה לא פחות.
שפניתי לבזק בנלאומי בנושא השחלה נאמר לי שהשחלות בבית הלקוח עד לנקודה הקרובה בלבד.
אשמח לקבל את עזרתכם ,צרפי קישור לעליות אל מול חברות בתחום: https://www.mishtalemli.co.il/%D7%90%D7 ... YYQAvD_BwE

מוסקו (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Re: אינטרנט וסיבים אופטיים חייב המלצה/עזרה

נושא שלא נקרא #2 

משהו , מישהו אין כלל המלצות לנושא 🤨

מוסקו (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

סליחה על ההקפצה :[/b]
אבל משהו , מישהו אין כלל המלצות לנושא?

מ-ב
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אפשר לנסות לדבר עם סלקום, גם הם מתקינים את התשתית של בזק. אחרי ההתקנה אפשר לעבור באופן חופשי בין חברות (אם כי בסלקום ספציפית יש סיכוי שאם נשארים איתם מקבלים זיכוי על דמי ההתקנה).

מוסקו (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

היי, ראשית תודה על הייתיחסות,
דברתי עם נציד סלקום הם לא סגורים בדבר חיבור לשכונה שלי למרות שאמרתי שבזק יצר איתי קשר ונושא חיבור.
סגרתי עם בזק לשבוע הבא (למרות העלות הגבוה בשוק) לחבר אותי לסיב, אבל אמרתי במידה והטכנאי לא מצליח לחבר את הראוטר שבחדר השינה שם הוא ממקם אז העיסקה בטלה

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”