בדיקת תקשורות ל AD / DC שנמצאים בענן

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
ere_z
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

בדיקת תקשורות ל AD / DC שנמצאים בענן

הודעה שלא נקראה #1 

היי לכולם,

לאחרונה אני נתקל בשאלה של איך אני בודק אם יש תקשורת ל AD או ל DC אז השאלה שלי היא איך אני בודק את התקשורת בין מחשב מסויים ל AD הבנתי שזה עם telnet ופורט אני רק לא יודע איזה פורט הוא של ה AD ?

והאם ישנה אפשרות לצרך מחשב לדומיין שנמצא ב AZURE מכל מכם שהוא ולא בהכרח שמחשב יהיה באותה סביבת רשת? כלומר מ WAN?

sys_admin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 522 פעמים

Re: בדיקת תקשורות ל AD / DC שנמצאים בענן

הודעה שלא נקראה #2 

11/01/2021 12:40  
ere_z כתב:
היי לכולם,

לאחרונה אני נתקל בשאלה של איך אני בודק אם יש תקשורת ל AD או ל DC אז השאלה שלי היא איך אני בודק את התקשורת בין מחשב מסויים ל AD הבנתי שזה עם telnet ופורט אני רק לא יודע איזה פורט הוא של ה AD ?

והאם ישנה אפשרות לצרך מחשב לדומיין שנמצא ב AZURE מכל מכם שהוא ולא בהכרח שמחשב יהיה באותה סביבת רשת? כלומר מ WAN?
...
אם ב AD \ DC אתה מתכוון ל Active Directory Domain Controller, אז אף בן אדם שפוי לא יפתח שום פורט מתוך הפורטים של שרת זה מתוך VPS של הארגון שלו לכניסה מצד האינטרנט. בתוך ה AZURE צריך בסך הכל להגדיר את virtual intranet שבו ישב שרת זה או כמה שרתים שלכם ומשם חיבור מתבצע דרך שרת VPN שתגדירו גם על אחד ה VPSs לרשת LAN ארגונית, או אם מדובר זה שכל הלקוחות הם road warriors, אז על כל אחד מהם מגדירים את הלקוח VPN בנפרד.

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 152 פעמים

Re: בדיקת תקשורות ל AD / DC שנמצאים בענן

הודעה שלא נקראה #3 

לגבי השאלה האחרונה של פותח השרשור - כן, עם VPN כמו שהוסבר מעלי. תוודא גם שהVPN תומך בLOGIN ממסך הכניסה.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, IT ומחשוב”