שימוש בנתב של פרטנר כaccess point

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
DavidBalas
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

שימוש בנתב של פרטנר כaccess point

הודעה שלא נקראה #1 

היי
עברנו לפרטנר פייבר וקיבלנו tg789vac ומגדילי טווח (tplink hc220). כרגע האינטרנט עובד טוב אבל בממד עם המגדילי טווח לפעמים לא יציב.. יש שם גם חיבורים קואקסיאליים לmoca אז רציתי לעבור להשתמש בהם כדי שיהיה אינטרנט יציב יותר על כבל בממד.
הזמנתי עכשיו את הax3 pro שממליצים עליו פה ואני מתכנן לחבר אותו לסיב עם המתאם sfp to rj45 ושהוא יהיה הראוטר הראשי, אליו יתחבר הmoca ואז בחדר ממד אחבר לmoca את הtg789. השאלה שלי היא האם זה אפשרי שהוא יהיה רק AP? ואם כן איך מקנפגים אותו ככה? Ip סטטי ברשת ולכבות לו dhcp?

או שאני חייב לקנות עוד ax3 pro? (מעדיף שלא כרגע)

תודה רבה!

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 327 פעמים
קיבל תודות: 743 פעמים

Re: שימוש בנתב של פרטנר כaccess point

הודעה שלא נקראה #2 

@DavidBalas

בתקווה שיש גישה מלאה לממשק ניהול של הנתב של פרטנר לא אמורה להיות בעיה:
viewtopic.php?p=3045112#p3045112

שם לב שלא יהיה roaming בינו ל-ax3 וכמעט בטוח ששימוש בעוד ax3 יעבוד יותר טוב. עדיין הייתי מתחיל מלהפעיל את ה-ax3 שכבר הזמנת ורואה האם אתה מרוצה ממנו והאם אתה מצליח למצוא תצורה מספיק טובה עם הציוד שכבר היום יש לך (לדוגמא ע"י הגדרת ה-tg789vac כ-AP בחיבור קווי).

DavidBalas
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: שימוש בנתב של פרטנר כaccess point

הודעה שלא נקראה #3 

03/01/2021 20:31  
eran405 כתב:
@DavidBalas

בתקווה שיש גישה מלאה לממשק ניהול של הנתב של פרטנר לא אמורה להיות בעיה:
viewtopic.php?p=3045112#p3045112

שם לב שלא יהיה roaming בינו ל-ax3 וכמעט בטוח ששימוש בעוד ax3 יעבוד יותר טוב. עדיין הייתי מתחיל מלהפעיל את ה-ax3 שכבר הזמנת ורואה האם אתה מרוצה ממנו והאם אתה מצליח למצוא תצורה מספיק טובה עם הציוד שכבר היום יש לך (לדוגמא ע"י הגדרת ה-tg789vac כ-AP בחיבור קווי).
...
תודה רבה!
בסך הכל הגיוני כי קליינטים תחת הWiFi של הaccess point החדש יקבלו dhcp מהax3 והוא יהיה הdefault gateway שלהם מבחינת IP.
אנסה את זה כשהוא יגיע :)

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, IT ומחשוב”