עזרה בבניית מפרט למחשב משחקים

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
haimbl (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

עזרה בבניית מפרט למחשב משחקים

נושא שלא נקרא #1 

אני מקווה שאני לא טועה בפורם ואם כן אני אשמח אם תפנו אותי לפורם המתאים.

אני צריך עזרה בבניית מפרט לילד בן 14 שרוצה לשחק קצת במחשב.
המשחקים ברמה של COD 4 ו batellfield 2, ולא Crysis 2 ככה שהתקציב הוא בהתאם 3K +/- למארז בלבד, אין צורך במסך.

תודה רבה

הללויה
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #2 

זה לא מספיק פרטים. האם אתה רוצה כמה שיותר זול בתנאים שהצבת או כמה שיותר טוב ב3K?

haimbl (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

כמה שיותר טוב בתנאים שהצבתי.
כשאמרתי +/- התכוונתי שחריגות ב200 שקל יתקבלו בברכה

ViruzZ
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

Re: עזרה בבניית מפרט למחשב משחקים

נושא שלא נקרא #4 

haimbl כתב:אני מקווה שאני לא טועה בפורם ואם כן אני אשמח אם תפנו אותי לפורם המתאים.

אני צריך עזרה בבניית מפרט לילד בן 14 שרוצה לשחק קצת במחשב.
המשחקים ברמה של COD 4 ו batellfield 2, ולא Crysis 2 ככה שהתקציב הוא בהתאם 3K +/- למארז בלבד, אין צורך במסך.

תודה רבה
...
8GB RAM, ATI 5770, Intel i3 or AMD Six Core

אוריאל
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני אעשה משהו לא כל כך נהוג ואני אמליץ לך להגיע לפורום ייעודי לנושא הזה , hwzone
שם תמצא פורום מפרטים שבו אתה ממלא טופס מדויק עם הדרישות שלך (אתה כבר תראה ותבין) כולל תקציב ומה בדיוק אתה צריך
והם בונים לך מפרט מלא כולל הכל (מחירים , איפה לקנות וכו')...
מעבר לזה לא רשמת איזה מסך יש לך שזה מאוד חשוב (לפחות את הוא FHD או לא ) ומה בדיוק אתה לא צריך.
למשל מערכת הפעלה אתה צריך ? עכבר?מקלדת ? צורב DVD/BLURAY ?

אוריאל
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

עכשיו , למרות המידע החסר אני אשתדל לתת לך כיוון די כללי בתקווה שזה לפחות קצת יעזור לך (אני אכניס את הרכיבים הכי חשובים ואתן לך קצת דגשים נוספים)
מעבד : בתקציב שלך אינטל לא רלוונטים (לא (רק) בגלל המחיר אלא בגלל שהמחירים שאתה מדבר עליהם הם בדיוק השוק שבו AMD עושים עבודה מעולה) , ולכן אני במקומך הייתי הולך על amd phenom ii x4 965 black edition שמחירו נע סביב ה900 ש"ח . אם אתה מוכן לשקול מתיחת תקציב אז יש אפשרויות יותר טובות אבל מה שנתתי אמור להספיק לך בהחלט.
כרטיס מסך : בהנחה שהמסך שלך לfhd אני ממליץ על ATI RADEON 5770 HD . זה אמור להספיק בלי בעיה.מחירו נע גם באיזור ה800 -900 ש"ח.
אם המסך הוא fhd הכרטיס הזה לא יספיק.
ספק כח : רכיב מאוד (!) חשוב שמשום מה המון אנשים מזלזלים בו. אין טעם פה לתת דגמים כי אני לא יודע אילו רכיבים אחרים תיקח אבל בגדול החברות שלדעתי טובות הןseasonic /thermaltake /antec . אם אתה מוכן להוסיף עוד כסף אז לך על ספק של zalman.

אלו הדברים המאוד חשובים , את שאר הדברים אתה יכול לתפור לבד כאשר מה שחסר לך הוא מן הסתם לוח אם , לא רשמתי לך כי יש לוחות ממחירים של 300 ש"ח ועד אלפי שקלים , אז תחשוב מה בדיוק אתה רוצה מהלוח (אפשרויות שדרוג עתידיות ? תמיכה בנפח זכרון גדול ? USB 3 ? וכו')...
בנוסף - 4GB זכרון לדעתי יספיק לך (הסוג תלוי בלוח אם שתקנה אז לא יכולתי להמליץ לך על משהו ספציפי)
מארז - שיהיה מאוורר , בנוסף חשוב מאוד להשקיע בקירור נאות למעבד + משחה טרמית.
הרד דיסק - אני מניח שתסתדר
בגדול זהו.המחיר של 3 המוצרים שרשמתי לך למעלה צריך להיות בערך 2000-2100 ש"ח . בשאר הכסף תוכל להכניס את שאר הדברים ותקבל מחשב לא רע בכלל.
בהצלחה ושוב , מציע לך בחום לבדוק בפורום ייעודי לנושא , שם יוכלו להכנס איתך הרבה יותר לפרטים.

אוריאל
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

אגב אם תחכה קצת יגיע לארץ הGTX460 זה הכרטיס החדש של NVIDIA שעולה טיפה יותר (באיזור ה1000) אבל הוא משמעותית יותר טוב מה5770

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”