מישהו עשה השוואה רצינית בין טסלה מודל Y לאיוניק 5?

רכבי ICE, פלאגינים, היברידים וחשמליים כמו ג'ילי, טסלה, איוניק, MG
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: מישהו עשה השוואה רצינית בין טסלה מודל Y לאיוניק 5?

נושא שלא נקרא #61 

18/04/2022 9:43  
Arie10 כתב:
חברים יקרים...מה קשור הנסיון התעסוקתי שלכם (עופר, ניר וכו') לשרשור הנ"ל ?
יש לכם מה לתרום לפותח השרשור ? או שאולי כדאי שתקחו חדר ושם תוכלו להוריד את המכנסיים ולמדוד למי יש גדול יותר ?!
...

Arie10 - אם נעזוב רגע את ההתבטאות המיותרת שלך, יש לנסיון שלהם קשר הדוק לטסלה שהיא בעצם חברה שמייצרת רכב ומשווקת במקביל תוכנה לאותו הרכב. זה כנראה מה שאתה מפספס, רכבי טסלה זה לא רק ברזלים, זה חומרה+תוכנה.

לי בתור איש מחשוב הדיון מאוד מעניין ומאוד רלוונטי לת'רד ולדעתי צריך לשכפל אותו גם לת'רד היעודי של טסלה.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

בחיאת רבאק, נשאלה כאן שאלה על השואה בין Y לאיוניק 5 וכבר כמה דפים כאן מתבזבזים על נסיון תעסוקתי כזה או אחר של חברי הפורום היקרים.
זה מאוד מעניין, אבל לא קשור בשיט לשאלה שנשאלה כאן.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

18/04/2022 9:43  
Arie10 כתב:
חברים יקרים...מה קשור הנסיון התעסוקתי שלכם (עופר, ניר וכו') לשרשור הנ"ל ?
יש לכם מה לתרום לפותח השרשור ? או שאולי כדאי שתקחו חדר ושם תוכלו להוריד את המכנסיים ולמדוד למי יש גדול יותר ?!
...
עופר עושה תפקיד יותר בכיר משלי, אבל לדעתי יש לי אינסייט יותר טוב לקוואליטי. לא צריך חדר.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #64 

ניר, יש הרגשה שלכל שרשור שיש בו את המילה "טסלה" מגיעים בסופו של דבר אותם האנשים ושופכים את משנתם "הקבועה" בנושא.
בזמנו, נכנסתי בתמימות לאותו שרשורפלצת על טסלה והחלפתי כמה דעות עם ה"קבועים" שם...תיכף התנפלו עלי חבורת המעודדות ולא נתנו "להוציא מילה". לאחר כמה חילופי דברים, הבנתי שאנשים נמצאים שם כדי לתפוח אחד לשני על השכם ולעשות נעים בגב. לא הרגשתי שייך לשם ומאז לא חוזר לשם יותר. וזה כמובן קורה שם לכל אחד אחר שנכנס להגיד את דעתו...
כנראה שנח להם שם בחממה שלהם...אז אני באמת לא רוצה להפריע לאף אחד שם !

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #65 

ידידי אני מסכים שחלק מהחברים בשרשור הטסלה תומכים שם באפליינס הזה בצורה עיוורת לגמרי. בדיוק בשביל זה המציאו אותי.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #66 

17/04/2022 22:10  
oferlaor כתב:
@nir11
אין קשר בין מה שאתה כותב למציאות של חברות גדולות באמת בכמה השנים האחרונות (אולי עשור או שניים)... אני לא מנסה להקטין ממה שאתה עושה. אני בטוח שאתה טוב במה שאתה עושה ושיש לך המון נסיון. אני כבר 32 שנה בעולם הפיתוח (כ-20 שנה בתפקידי ניהול פיתוח תוכנה בכל תחום אפשרי - ראיה ממוחשבת, אפליקציות שונות ומשונות, מערכות מדיקל, embedded, ML, מערכות OTT, ועוד ועוד).

לידיעתך, תקלה ב-WIX משמעותה שכמה מיליוני יוזרים לא יכולים לערוך את האתר שלהם, או גרוע מזה, שהאתר שלהם לא עובד כמו שצריך. מכיוון שאנשים רבים מריצים את כל העסק שלהם מעל WIX, זה רק ימנע מהם לקבל כסף, לאחרים לרכוש מהאתר שלהם שירותים וכו'. בקטנה, WIX היום מחזיקה משהו כמו 5% מהאינטרנט. סכומי הכסף שלקוחותיה של WIX מריצים דרך המערכת הן אסטרונומיות והן בהחלט Mission critical עבור כל העסקים שתלויים בתשתית הזו.

facebook עובדת בצורה זהה והיא בסקייל פי כמה מאיתנו. כל מפתח עושה PR וזה עולה ישר. אני לא מדבר על שירותי backend או מיקרוסרוויסים. מדבר על ממשק משתמש של ממש. אתה כנראה עבדת על מערכות בסקייל שמאפשר לא לעבוד ככה (הגיוני, מעטים מאוד המערכות שמגיעות לסקייל של החברות האלה). מה שמשותף בינהם זה שמספר אנשי ה-QA זעום אם בכלל קיים והם בעיקר עסוקים לוודא שיש מספיק טסטים שמכסים את כל מקרי הקצה...

גם AWS עובדים ככה. בפייסבוק וב-WIX יש המון שירותים שהם front. הכל נבדק כמו שציינתי.

זה לא NO QA, זה פשוט התסמכות על טסטים. בכל מקרה, עובדתית מרבית החברות הממש גדולות, כולל TESLA חייבות לעבוד ככה או שהן היו משחררות גרסא פעם בשנה (ע"ע מיקרוסופט אופיס לדוגמא).

נראה לי שפספסת. אין לנו עדכון פעם בשלושה חודשים. יש לנו עדכון במקרה הכי גרוע פעם בשלושה שבועות... מרביתם עדכונים עם פיצ'רים חדשים או תוספות. לא תמיד התוספות עובדות בישראל (חלק זה ב-FSD, חלק ב-מדיה, חלק תיקוני באגים).

עובדתית אני מעולם לא נתקלתי בבאג ממש בעייתי. לא הכל עבד כמו שרציתי. בלימת פאנטום (שכולם חווים בטסלה) למשל תמיד הצלחתי להבין למה הוא עשה את הצעד, גם אם זה לא בדיוק מה שהיה צריך לעשות הוא תמיד היה לוקח את הצעד הבטוח מבחינת הרכב. ככה גם בזיהוי תמרורי מהירות - אם הוא שגה זה היה על הצד הבטיחותי.
...
עופר, יש הבדל דרמטי בפיתוח תוכנה בין אפליקציות לתשתיות. אפילו ברמת ה AGILE, ככל שאתה יורד למטה קשה יותר לעשות ברייקדאון ולשבור לדליברי קטן ומהיר. כשמחליפים כפתורי מזגן במסך, זה קל ופשוט, כשמשחקים עם ה AI של המחשב בכל הקשור לנהיגה, זה לא קל בכלל.
לגבי WIX, אני לא מכיר את הארכיטקורה, גיגול קצר מעלה שההוסטינג נעשה על גבי AWS. אולי זה לא הכל, אולי רק חלק, אני אניח לרגע שזה הכל, אני לא באמת יכול לדעת. ובכן, אם WIX יושבת על AWS זו אומר שכל עניין התשתית, פרפורמנס, סקליילבילטי, שרידות, ועד הרבה אספקטיי תשתית אחרים -הם בעיה שנחסכה מ WIX, ולא רק זה, מי שלא פיתח אף פעם דברים מהסוג הזה, אין לו מושג עד כמה זה מסובך. אם יש בעיית ביצועים כלשהי כשעובדים בענן, אם היא לא מספיק גדולה, אף אחד בכלל לא יידע ממנה, פשוט ירימו עוד אינסטנסים. וכן, אני מוודע לעלויות כספיות של ענן, אבל זו מציאות של יש ברירה.
לגבי נפילה של WIX, תשווה את זה לנפילה של AWS.
בפייסבוק מפתח לא עושה PR וזה עולה "ישר", זה עובר אלפי טסטים אוטמטיים לפני שזה עולה. וההשוואה בין פייסבוק לטסלה מופרכת.
לגבי שלושה חודשים, סתם פליטת קולמוס. הייתי מודע לגמרי לזה שכתבת 3 שבועות.
לגבי סקייל שעבדתי או לא, ובאמת אין לי עניין בסרגלנות, ביליתי חמש שנים נפלאות ב VMWARE, חברה שבזמני שלטה על 80 אחוז משוק הוירטואליזציה. יש לך מושג כמה מסובך זה לפתח היפרוויזור? לי יש. זה בכמה סידרי גודל יותר מסובך מדברים אחרים.

לגבי מיקרוסופט שמשחררת אופיס פעם בשנה, עופר, אופיס 365 קיים אאלט כבר שבע שנים, מיקרוסופט מזמן הלכה מהכיוון של גרסאות גדולות, ועדכונים לאופיס עולים לדעתי (בתור משתמש) פחות או יותר אחת לחודש. מנחש שאתה לא מכיר את זה כי אתה אולי כבר שנים על G SUIT?

בלימות פאנטום קורות לא רק בטסלה, קרו לי בקאיה וגם בסקודה. במשך משהו כמו 4 שנים (אאלט) של שימוש במערכות האלה, קרה לי פעמיים או שלוש, במקום מאוד מסויים בכביש שהוא אכן סכנה, אך הבלימה הייתה מיותרת. אם זה קורה יותר בטסלה כפי שאתה אולי רומז, חתיכת בעיה.
התפיסה של NO QA לא אומרת שאין טסטים. לא ברורה לי האמירה של "זה מסתמך על טסטים". יש אופציה אחרת? NO QA אומר שאין אנשים שהם אנשי QA והאחריות על הכל היא אצל המפתחים, בניגוד מוחלט לימי הווטרפול הבכלל לא עליזים.

אני אחזור לטיעון המקורי שלי: בכל מה שקשור למחשב ניהוג אוטונומי - פשוט יש יכולת מוגבלת לבדוק את זה במעבדה, בטח באוטומציה. אז יש שתי אפשרויות - שהבדיקות יקחו הרבה זמן, ואז פשוט לא לוקחים סיכון, או שבודקים פחות ונותנים ללקוחת לבדוק את זה על הכביש, אולי כל שלושה שבועות. מעבר לזה, הניהוג האוטונומי של טסלה (לא מתמצא במינוח הנכון ואיפה יש ואיפה אין) הוא להבנתי הרבה יותר מתקדם מאשר של המתחרים. תסכם את כל זה יחד, וזה מתכונת לאסון פוטנציאלי. מעבר לזה להבנתי טסלה מצלמת הכל כל הזמן מכמה מצלמות, אז זה מגיע ליוטיוב הרבה יותר מאחרים.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #67 

17/04/2022 22:32  
TheCoolest כתב:
@nir11
יש לא מעט סרטונים בהם מראיינים אנשים שעבדו בטסלה, גם בפיתוח, ואף אחד לא הזכיר בכלל שום דבר שקשור ל-QA.
הכל זה אוטומציה, AI ו-MI.
...
מקצוע הQA נחשב בעולם הפיתוח לנחות ולעיתים אף בזוי. כשמראיינים אנשים, הם יהיו מהפיתוח, מהמוצר, שיווק או מנהלים בכירים, נדיר מאוד שמישהו יראיין איש QA או מנהל QA בכיר ככל שיהיה. יתר על כן, מהנדסים, מנהלי פיתוח, הם פריקים של טכנולוגיות, לא של בדיקות תוכנה, זה לא הנושא אליו תלך השיחה - בדיקות. אם אתה מפתח ותיק אתה יודע את כל מה שכתבתי.
לגבי ML ו AI - זה ממש בן דוד קרוב של בלתי אפשרי לבדוק את הדברים האלה כמו שצריך. עם או בלי אנשי QA. יש לך מודל קיים? שינית משהו? תוכל לעשות רגריסיה כדי לבדוק שמה שלא רצית לשנות - לא התשנה. זה קשה מאוד לביצוע, וגם כשזה קורה, אלה טסטים מאוד סינטטים ונאיבים. פשוט קשה לבדוק נכונות מודלים. תתפלא לדעת אולי שיש לו מעט חברות שמשתמשות ב ML ולא בודקות או בודקות מעט מאוד את המודלים. אני מדבר על ארגונים שבתחום שלהם הם markt leader עולמי.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #68 

17/04/2022 22:47  
oferlaor כתב:
אגב, @nir11
אם זה נשמע שאני מתנשא, זה ממש לא היתה הכוונה ואני מתנצל אם זה איך שדברי מתקבלים.

ב-NVIDIA הדרך שהם מלמדים רכבים לנהוג אוטונומית זה ללמד אותם על פיזיקה ולתת למנגנון אחד של ML לנסות ולהתקיל את הנהיגה האוטונומית בעולם וירטואלי וה-ML הראשי צריך לנהוג כמו שצריך בסימולציה וללמוד לבד איך להשתפר בנהיגה ולא לדרוש שום דבר. לשם כך הם לא צריכים אפילו רכב אחד בשטח כי הסימולציות שלהם כל כך מפורטות שהן טובות כמו העולם האמיתי.
...
אף אחד לא מושלם, אבל אני לא מרגיש שאתה מתנשא עלי או שאנחנו פה בתחרות.
אני לא חושב שאפשר בסימולציה לתאר את העולם האמיתי בצורה מספקת.
כתבתי קודם שאני לא שואב מידע מיוטיוב, אבל כן יצא לי לראות ביוטיוב (אני חושב שהיה באתר פה) את הטסלה עם הטייס האוטמטי מנסה לרדת את רחוב לומבארד. כל הסימולציות שאתה מתאר (אמנם על חברה אחרת, אבל מניח שטוען שזה גם מה שטסלה עושים?), והם לא מצליחים לרדת רחוב מפותל? הבעיה בניהוג אוטונומי היא מצבי קצה. נתיבים שנגמרים, מחסומים מוזרים, כל מה שהוא לא כביש מסומן ומשולט כמו שצריך. אין שום דרך לדעת שטיפלת בכל מצבי הקצה האלה, ויש כמות אדירה שלהם, בלי לרדת לכביש. אפשר אולי לצלם הכל סטייל סטריט וויו ולטעון את זה איכשהו לסימולציה. אם זה מה שטסלה עושים אז שאפו להם. אני בינתיים ראיתי ביוטיוב מישהו מתרסק על מחסום צהוב כזה עם מים, שהרכב לא פענח נכון. נהיגה אוטונומית היא חזון ראוי ובר הישג (בעיקר במדינות מפותחות) אך עדיין רחוק.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #69 

יש לי כבוד לאנשי QA, כי לא פעם קרה לי שהבדיקות שהם עשו תפסו בעיות מאד גדולות במערכת.
אבל לגבי הקביעה של בלתי אפשר, זה משהו שאתה קבעת.
מבלי לעבוד בטסלה ולהכיר את אופן הפעולה שלה בצורה מעמיקה, אני לא חושב שאנחנו יכולים לקבוע מה היא עושה ואיך בדיוק היא עושה את זה.
אנחנו לא באמת מכירים את המבנה של המערכת שלהם, אנחנו לא מכירים את מבנה הבדיקות שהמערכות עוברות, ולכן אף אחד מאיתנו לא יכול לקבוע בצורה נחרצת ששיטת העבודה שלהם פגומה.
דבר נוסף שחשוב להבין הוא שטסלה לא עובדת כמו רוב החברות. אם הם מזהים שמשהו לא בסדר, הם משנים את זה. בין אם זה תוכנה, חומרה או שיטת העבודה.
הדבר היחיד שאנחנו כן יודעים, כי שמענו על זה מעובדים לשעבר בחברה, על זה שהרוב הגדול אצלם עבר אוטומציה, אין להם מנהלים כמו שאתה מכיר אותם, המפתח וגם העובד על פס הייצור מקבל פידבק מהיר מאד על הצלחה\כשלון של מה שהוא עובד עליו, וניתנת לו האפשרות לעשות חושבים עם עצמו ע"מ לשפר את זה.
אתה ממשיך ללכת לכיוון שאופן העבודה שלהם עלול להיות מסוכן, בינתיים יש כבר כשני מיליון רכבים על הכביש (שזה אמנם טיפה בים, אבל לא מעט מבחינה אבסולוטית) שמקבלים עדכונים קבועים כל הזמן, ולא שמעתי על בעיה כלשהי עם זה.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #70 

אני אומר את דעתי מנסיוני, אני לא מסוגל "לקבוע"
עובדים בלי מנהלים "כמו שאני מכיר אותם"?
ניהלתי איכות בארגון גדול בלי לנהל אף איש בדיקות.
אני מכיר הייטב את ספוטיפיי ואף ישמתי בהצלחה, וקראתי המון על STEAM, על שיטות העבודה שלהם, ועל המדריך שכל עובד מחויב לקרוא כשהוא מתחיל שם (הבנדאם שהוא הכי פחות המנהל שלך - הוא המנהל שלך). אני אומנם בומר ודינוזאור במונחים של הייטק, אבל עדכני לגבי מודלי עבודה שונים.

"
דבר נוסף שחשוב להבין הוא שטסלה לא עובדת כמו רוב החברות. אם הם מזהים שמשהו לא בסדר, הם משנים את זה. בין אם זה תוכנה, חומרה או שיטת העבודה.
"
זו אמירה כללית וגנרית, מכיר ועבדתי בחברות שפעלו בדיוק כך. טסלה ממש לא יחודית, ומנסיוני, כלל שארגון גדל התרבות הזו נעלמת ובמקומה מגיעה תרבות התאגידים על כל הצרות החולות שלה, בעיקר מנהלים בכירים שמתחייבים על תאריכי דילוור, מבלי שמישהו שממש עושה את העבודה עומד מאחורי זה.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #71 

ברור שיש דרך, הרי הרכב הוא אוסף של סיגנלים נכנסים - הרבה מצלמות וכמה סנסורים (אם כי הם לאט לאט עוברים ל-vision only). המחשב לא יודע אם הוא בשטח או אם הוא מקבל פיד מרכב שנסע שם בעבר. כל נהג של טסלה שנותן אישור בגדול מעביר להם פיד של וידאו של קטעי נהיגה וההתנהגות שלהם. הרכב מצופה להתנהג כמו שהנהג פעל (אחרי שסיננו התנהגויות לא תקינות).

איך עושים לזה אוטומציה לבדיקה? פשוט מעבירים למחשב את הוידאו ואת נתוני הרכב (מהירות, סנסורים, וכו') כך שהוא חושב שהוא בשליטה ורואים אם הוא פעל באופן זהה למה שמצופה ממנו או שעשה טעות.

יש באג (ב-ML מודרני, אין "באגים" זה כבר לא רק קוד, זה training data, הבעיה היא או ברשת שנבנתה או שה-training data דורש תיקון).

יאללה @nir11 ו-@Arie10 ייאשתם אותי, לא מעניין להתווכח איתכם.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #72 

18/04/2022 14:36  
oferlaor כתב:
ברור שיש דרך, הרי הרכב הוא אוסף של סיגנלים נכנסים - הרבה מצלמות וכמה סנסורים (אם כי הם לאט לאט עוברים ל-vision only). המחשב לא יודע אם הוא בשטח או אם הוא מקבל פיד מרכב שנסע שם בעבר. כל נהג של טסלה שנותן אישור בגדול מעביר להם פיד של וידאו של קטעי נהיגה וההתנהגות שלהם. הרכב מצופה להתנהג כמו שהנהג פעל (אחרי שסיננו התנהגויות לא תקינות).

איך עושים לזה אוטומציה לבדיקה? פשוט מעבירים למחשב את הוידאו ואת נתוני הרכב (מהירות, סנסורים, וכו') כך שהוא חושב שהוא בשליטה ורואים אם הוא פעל באופן זהה למה שמצופה ממנו או שעשה טעות.

יש באג (ב-ML מודרני, אין "באגים" זה כבר לא רק קוד, זה training data, הבעיה היא או ברשת שנבנתה או שה-training data דורש תיקון).

יאללה @nir11 ו-@Arie10 ייאשתם אותי, לא מעניין להתווכח איתכם.
...

אתה אומר בדיוק את מה שאני אומר. הדרך שטסלה בודקים זה שאנשים נוסעים וזה מגיע לענן של טסלה. הרכב מצופה להתנהג כמו שהנהג פעל. הנהג של הרכב הוא בודק התוכנה, ובאופן מעניין הוא גם "מנהל המוצר", זה שמגדיר את הדרישות.
כל נהג של טסלה שנותן אישור, כדבריך.
אני לא חושב חושב בכלל שהתיאשת, פשוט אנחנו מסכימים. ניתן לבדוק בצורה אפקטיבית רק בשטח, המשתמשים הם הבודקים, והם גם מתקנים באגים בריל טיים כדברייך.
איכות הבדיקות של טסלה טובה כמספר הנהגים שמאשרים. עכשיו תקווה שאתה נוהג רק במקומות בהם כל מקרי הקצה כבר כוסו על ידם.

"
המחשב לא יודע אם הוא בשטח או אם הוא מקבל פיד מרכב שנסע שם בעבר
"
עכשיו אתה כבר כן מתנשא.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #73 

18/04/2022 12:52  
nir11 כתב:
ידידי אני מסכים שחלק מהחברים בשרשור הטסלה תומכים שם באפליינס הזה בצורה עיוורת לגמרי. בדיוק בשביל זה המציאו אותי.
...
פעם, כשהיתי צעיר ויפה, היתה לי סבלנות לפלפולים הללו...מאז נשארתי רק יפה והסבלנות פקעה לה...

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #74 

יש לנו אי הסכמה על הטרמינולוגיה, אנחנו ממש לא מסכימים.

אני אומר שאנחנו (המשתמשים של הרכב) מלמדים את הרכב.

אנחנו לא בטא טסטרים כי אנחנו לא מקבלים גרסא בטא (בישראל לפחות).

זה הבדל מהותי. אנחנו לא "בודקים" את האלגוריתם. אנחנו האלגוריתם.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #75 

אני לא טוען שכל נהגי טסלה (או כל מי שעושה אופט אין למה שזה לא יהיה, ושוב, אני לא מכיר את המונחים), הם נסייני בטא רשמיים. אני מבין בדיוק מה שאתה אומר, טסלה משתפרת דרך הנהגים.
אז אפשר לקרוא לזה איך שרוצים, הפרשנות שלי לזה היא שטסלה לא מסוגל לבצע בדיקות לאלגוריתם בצורה מספקת בעצמה, ולכן היא משתמשת בנהגים כדי שיבדקו עבורה את האלגוריתם בלייב, ואז טסלה תנתח את הנתונים ותשפר דרך זה את האלגוריתם. העניין הוא שבינתיים האלגוריתם עדיין אינו מושלם, רחוק מכך, ואם אתה בתור מלמד הרכב לא תופס את הטעות בזמן, אתה תשלם את המחיר. זו הטענה השניה. הטענה הראשונה היא שזו בפועל בדיקת תוכנה. אתה ה QA.
אפשר לטעון אותו דבר בדיוק לגבי וויז, בפועל הנהגים בודקים את האלגורתם בלייב. רק שהמחיר שם פחות יקר.

שלח תגובה

חזור אל “רכבי ICE וחשמליים”