מישהו/הי מצא פיתרון להטרדות SMS הלוואות וכו'?

אפליקציות, מערכות הפעלה של גוגל אנדרויד - ginger bread, ice cream sandwich, froyo, jelly bean
off
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

Re: מישהו/הי מצא פיתרון להטרדות SMS הלוואות וכו'?

נושא שלא נקרא #16 

TRUECALLER מאפשרת בעצמה הקלטת שיחות על מכשירי סמסונג ואחרים. מורידים את הגירסה הכי חדשה, יש בהגדרות האפלקיציה אפשרות להפעיל הרשאת הקלטת שיחות וזה עובד. אגב למי שאוהב קבוצות בטלגרם, יש שם הפצה של האפלקיציה ללא פירסומות משגעות שקופצות.

SHAULISHKO (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #17 

טוב ננסה הפעם את אפליקציית ההודעות של גוגל למרות שמהניסיון שלי אם הסינון הוא לא לפי מילים אז זה לא עובד....אבל ננסה.
מה זה החייגן של גוגל ISPORTAR ?, איך קוראים אותו בגוגל-פליי ?
נקווה רק שהחייגן הזה לא יבטל לי את ההקלטה האוטומטית המובנית של השיחות כמו שעשה לי TRUE-CALLER לפני חודש.

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

29/03/2022 8:31  
IsportaR כתב:
גם אני עם אפליקציות ה SMS והחייגן של GOOGLE, אלו אפליקציות טובות ולא צריך לבזבז את הזמן על TRUECALLER או אפליקציות דומות, שתמיד נותנות הרגשה מפוקפקת ונראות כמו לוח פרסומות.
...
זה כולל פרסומות כשאתה מוריד גרסה כזו. תוריד trucaller premium apk ותקבל ללא פרסומות.
השילוב של שיחה מזוהה וסינון סמסים מנצח

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

28/03/2022 21:52  
shmizan כתב:
לרוב בהודעות הללו מופיע גם "להסרה השב" או "להסרה לחץ" - האם זו מלכודת?
...
אם מדובר בשולח ישראלי לגיטימי שלא מתחבא מאחורי טלפון זמני אז לא מדובר במלכודת אלא בציות לחוק בישראל.
הבעיה היא שחלק מהשולחים ממוסכים ע"י תגיות ללא אפשרות לראות את המספר וספקיות הטלפונים משתפות פעולה עם הנוכלות הזאת.
אז לחיצה על הסר טובה רק לגופים מוכרים שהם ממילא מיעוט של הספאמים.
כמו שכתבו לפניי, כאשר אתה חוסם סמס או שיחה באפליקציה של גוגל וגם מסמן" דווח כספאם" (שזו ברירת מחדל) זה תורם לכולנו כי אחרי כמה דיווחים כאלה גוגל מכניסה את המספר לרשימה שחורה.
eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נמחק.

נושא שלא נקרא #20 

נמחק.
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2023 20:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

rafib65
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רפי ב
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

בחייגן של גוגל אין הקלטת שיחות מובנית...

SHAULISHKO (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #22 

תודה חברים, בינתיים התקנתי את אפליקציות החייגן וההודעות של גוגל בהמלצת ISPORTAR ונקווה שזה יימנע מהקרציות להמשיך ולהתקרצץ עליי ואם לא אז אני אתקין שוב את TRUECALLER PREMIUM APK כפי שטוען LASIK שזה גם מקליט אוטומטית את השיחות.
רק נקווה שסמסונג לא יעשו עוד הפעם עדכון שיקלקל את האפליקציות הנ"ל כפי שעשו לי לפני כחצי-שנה שהרסו לי את CALLS-BLACKLIST של Vladi שהייתה אפליקציית סינון הודעות לפי מילים וסינון שיחות משוכללת ומהממת שהשמידו לי אותה עם העדכונים הכנראה מיותרים שלהם.
בכול אופן אני לא מתכוון לקנות אי פעם נייד חדש אם לא תהייה בו אפליקציה מובנית של סינון הודעות לפי מילים וסינון שיחות משוכלל עם התחלת מיספר וכדומה בסגנון של CALLS-BLACKLIST של Vladi ואני מקווה שכולם לא ייקנו נייד חדש בלי הדבר הקריטי הזה ואולי ככה נשכנע את סמסונג ואת LG ואת שיאומי להוציא לשוק ניידים כאלה שיצילו אותנו מהקרציות הנוראיות הללו.....נתפלל

taldror10
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

אופציה נוספת
תביעות קטנות.

אפשר לקבל עד 1,000₪ על כל מסרון.

https://www.kolzchut.org.il/he/פיצוי_בג ... חוק_הספאם)

טל.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

28/03/2022 22:26  
vivi כתב:
תוריד את האפליקציה של גוגל לניהול סמסים

https://play.google.com/store/apps/deta ... .messaging

יש שם אפשרות לחסום ספאם, הרעיון דומה לג'ימייל, ככל שיש יותר דיווחים המערכת שלהם מראש חוסמת ושולחת סמסים לספאם מבלי שזה מטריד אותך. אני מקבל את ההודעות האלה בתדירות מאוד נמוכה יחסית (לבני משפחה שלא משתמשים באפליקציית סמס של גוגל)
ואני כמובן עוזר למאגר המידע שלהם בכך שאני חוסם בכל פעם שיש ספאם.
...
הורדתי לניסיון ואכן הספאם עובר אוטומטית לתיקיית ספאם.
תודה על ההמלצה (Y)

SHAULISHKO (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #26 

הורדתי את זה וזה עובד אצלי כבר 4 יממות ובכול זאת קיבלתי שתי הטרדות....רק סינון לפי מילים כמו ב- CALLS-BLACKLIST או ב-TRUE-ALLER יכול למנוע לגמרי את הקרציות האלה, אבל ANDROID.12 הרס את CALLS-BLACKLIST וגם TRUE-CALLER בטוח ייהרס באיזה עדכון בעתיד הקרוב, כי סמסונג והמתחרות שלה לא אוהבים כנראה את זה שמחליפים את החייגן ואפליקציית ההודעות שלהן באפליקציות זרות.
אבל החברות האלה כמעט ולא נותנות שום הגנה מהמטרידים האלה וזה נראה כאילו שהחברות האלה בכלל לא נמצאות על כדור הארץ הזה, אלא נמצאות באיזה כוכב אחר שבו אין דבר כזה הטרדות והצקות, אז אני מאחל לחברות האלה סמסונג והמתחרות שלה שיילכו ויידחפו את הניידים שלהן אתם יודעים איפה.....הן יודעות רק להוציא עדכונים חדשים שהורסים את האפליקציות הזרות שמצילות אותנו מהקרציות האלה....

amirn
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 65 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

בקשר להקלטת שיחות ע"י אפליקציות מ GOOGLE PLAY:
https://www.digitaltrends.com/mobile/go ... s-android/

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

30/03/2022 12:25  
taldror10 כתב:
אופציה נוספת
תביעות קטנות.

אפשר לקבל עד 1,000₪ על כל מסרון.

https://www.kolzchut.org.il/he/פיצוי_בג ... חוק_הספאם)

טל.
...
גוף אשראי רשמי (בנקאי או חוץ בנקאי) לא יפר חוקים ויסתכן בסנקציות. מי שמפרים באופן בוטה את חוק הספאם עם ההודעות על הלוואות זה גורמי שוק אפור, וחוק הספאם הוא העבירה הכי קטנה שלהם... אם היית באמת עונה להודעה כזאת ואז לא מצליח לשלם את האלף אחוז ריבית שהם יגבו ממך היית מגלה איזה על איזה עוד חוקים הם מצפצפים...
אז בהתחשב באמור לעיל - באמת היית מגיש תביעה על ספאם נגד מישהו שיש לו קשרים לאברג'יל / אלפרון וחבריהם? בהנחה שאתה מעדיף שהראש שלך יישאר מחובר לצוואר עדיף לא להתעסק איתם.

שלח תגובה

חזור אל “Android - אנדרויד”