דחוף בבקשה- טלפון גלקסי לא תקין

אפליקציות, מערכות הפעלה של גוגל אנדרויד - ginger bread, ice cream sandwich, froyo, jelly bean
orly9992 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

דחוף בבקשה- טלפון גלקסי לא תקין

נושא שלא נקרא #1 

מדובר בגלקסי s7 עם 32g זיכרון ועם כרטיס חיצוני בתוכו של 120g

בחודשים האחרונים הוא התריע תמיד על חוסר מקום. לא היה לי איך ומה למחוק כי הכל חשוב. מחקתי בקושי דברים ורק לאחרונה וכנראה שמאוחר מידי רק מחקתי דברים רבים יותר ובהדרגה.

לא ידוע אם זה קשור לכך או עקב כך, בחודש האחרון הוא התחיל להפעיל את עצמו מחדש לבד כל פעם. להפעיל ולהידלק לבד באמצע בכל פעולה יישום,אינטרנט או סתם דיפדוף בטלפון.

ביומיים האחרונים זה החריף בתדירות עד שהוא נתקע על הלוגו של סמסונג ולא רצה להידלק בכלל(והיתה סוללה מלאה) עד ששיחררתי אותו עם לחיצה על לחצן ההפעלה והווליום יחד.
בטעינה הוא מטעין רגיל ובמהירות רגילה את הסוללה עד למלואה.

ואז החלטתי לאפס להגדרות היצרן. לפני כן עשיתי גיבוי כמיטב יכולתי כי אני לא הכי בקיאה.

לא גיביתי בכלל דרך מחשב היות והוא לא ממש תקין ומחשב אחר בהישג יד לא היה כך שאין לי מושג מה קורה כשמחברים למחשב.

עשיתי 2 גיבויים. לא מבינה בענן ודרייב וכל אלה .אין לי מושג מה עשיתי. פשוט אישרתי לסנכרן הכל עם השם משתמש שלי ועשיתי גיבוי דרך השם משתמש של המספר טלפון שלי -גיבוי שערך בערך כשעה ונראה לי שזה האפליקציות ההפעלה של הטלפון , אבל לא נראה לי כל האפליקציות והקבצים.

ואז הלכתי לאיתחול להגדרות יצרן ,ולמזלי היה כתוב שמומלץ לעשות העברה חכמה ואכן עשיתי העברה חכמה של תכולת הטלפון לכרטיס זיכרון החיצוני שלי שבתוך הטלפון שלי

לאחר שעשיתי איתחול עשיתי שיחזור וסינכרון עם השם משתמש שלי ובקושי אפליקציות הופיעו ורוב מה שהיה לי בטלפון איננו כולל רק 29 מתוך 100 ויותר סימניות ודפי אינטרנט חשובים ופתקים של התזכיר הופיעו חלק.

חשבתי שעשיתי כל מה שנדרש ואיבדתי הכל ואז לחצתי ממש במקרה (כי אני לא בקיאה בכל זה) על קבלת נתונים משיחזור שעשיתי בהעברה החכמה ,קבלת נתונים מהכרטיס זיכרון שלי, ואכן הופיעו לי כל הנתונים והאפליקציות.

אבל לא ידוע אם הכל. היה רשום בשיחזור שקבלת נתונים מהכרטיס זיכרון שלי הסתיימה וזה המשיך רק לטעון את זמן סידור ונראות כל הנתונים בטלפון. ושם זה עצר ונותרו עוד 3 דקות וזה הפסיק כי הטלפון שוב הפעיל עצמו מחדש. ולאחר שהוא עלה לא היה רשום לי כלום אז לא ידוע אם הכל הועבר. למראית עיין נראה שכן אבל לא זוכרת כל פרט ופרט שהיה שם. האם זה העביר למרות שזה עצר בשלב שהסברתי ?

דברים חשובים נוספים:
1. היתה לי תיקייה מאובטחת פרטית של תמונות בכרטיס הזיכרון החיצוני שבטלפון.
הגישה לנראות שלה היא רק עם סיסמא שרק בעת  לחיצה על הסיסמא , כל התמונות מופיעות בגלריה.

שמתי את אותה סיסמא שהיתה לי דאז וזה מראה לי כלום פשוט תיקייה ריקה

לא גיביתי כי נראה לי שהיא היתה בכרטיס זיכרון לפחות רובה אם לא כולה
האם היא אבדה לי לצמיתות? ונמחקה? ומדוע ?

2. הכל היה לשווא כל האיתחול , ועדיין הטלפון ממשיך להפעיל עצמו מחדש. לגבי הטענה זה מטעין כרגיל את הסוללה. למה זה קורה ומה הבעיה לדעתכם 

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

Re: דחוף בבקשה- טלפון גלקסי לא תקין

נושא שלא נקרא #2 

למה את מסתבכת עם כל זה ולא הולכת לחנות סלולר שיעזרו לך?

orly9992 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: דחוף בבקשה- טלפון גלקסי לא תקין

נושא שלא נקרא #3 

כי חשבתי שאיתחול פשוט יעזור לי. בדיעבד זה תמיד קל יותר לדבר . לא ידעתי שהאיתחול לא יעזור

לפני שאגש אני צריכה לגבות שוב את הקצת שנותר לי וזה בין היתר מה ששאלתי וגם לגבי התיקייה המאובטחת אם יש סיכוי להחזירה

שלח תגובה

חזור אל “Android - אנדרויד”