המלצה למכונת קפה, פלוס מינוס 1000 שקל.

המקום לשאול שאלות על קפה, קפסולות, מכונות קפה, סוגי קפה ירוק, חנויות
Raskolnikov (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

המלצה למכונת קפה, פלוס מינוס 1000 שקל.

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם.

מחפש כבר הרבה זמן מכונת קפה כי הבריסטות בארומה מכינים לי הפוך עם סמיכות של מים.
מה שאני מחפש זה משהו פשוט וזול (אבל לא קפסולות וכו...) שיש לי אופציה להקציף את החלב בצורה מושלמת, במידת האפשר כמובן לפי התקציב. איכות הקפה עצמו פחות הפריעה לי למרות שנחמד לשחק עם זה, אבל החלב זה משהו שאין לי בו עקביות כשאני קונה בחוץ ואני רוצה תוצאה סמיכה סמיכה ונעימה, לא איכפת לי מקצף ואמנות.
מהמחקר שלי באינטרנט מצאתי delonghi dedica אבל קראתי איפשהו (ואולי זה לא נכון) שהצינור חלב שמה מוציא הרבה מים ומדלל את החלב (שאני מעדיף לחזור לארומה אם ככה). אבל ראיתי כל מיני האקים ביוטיוב למכונה הזו שמשפרים את המצב. אולי אפילו אקנה מקציף חלב ייעודי אם זה מה שחשוב לי? אולי המכונה הזו מספיקה? אני שותה גם שיבולת שועל סויה שקדים וכו אז חשוב לי באמת איכות הסמיכות של החלב, אבל עדיין משהו פשוט.
אין לי בעיה להוסיף כמה מאות אם זה משפר את החלב, אכל לא אם זה משפר את כל השאר חוץ מהחלב.
אשמח לעזרה.

תודה!

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

Re: המלצה למכונת קפה, פלוס מינוס 1000 שקל.

נושא שלא נקרא #2 

אני לא חושב שתוכל למצוא מכונה עם יכולות הקצפה טובות בתקציב הזה. רוב המכונות הזולות משתמשות בצינורית הקצפה פנארלו שמיועדת לתת הפעלה קלה למשתמש לא מיומן, אבל במחיר של פשרה גדולה באיכות התוצאה. מעבר לזה יש להן לחץ מאוד חלש, אז גם אם אתה מוצא מכונה זולה עם צינורית שמאפשרת את הטריק הזה, עדיין יהיה לך קשה לקבל תוצאה טובה.

ביד שניה ועם תקציב כפול זה יהיה יותר מעשי.

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לדעתי Tutucrema מקציף טוב בהרבה ממכונות זולות, תצמיד למקינטה וחסכת מאות שקלים.

השאלה אם ההתעסקות אקסטרה ממה שנדרש במכונה מתאימה לך.

חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #4 

28/11/2020 12:29  
boren כתב:
אני לא חושב שתוכל למצוא מכונה עם יכולות הקצפה טובות בתקציב הזה. רוב המכונות הזולות משתמשות בצינורית הקצפה פנארלו שמיועדת לתת הפעלה קלה למשתמש לא מיומן, אבל במחיר של פשרה גדולה באיכות התוצאה. מעבר לזה יש להן לחץ מאוד חלש, אז גם אם אתה מוצא מכונה זולה עם צינורית שמאפשרת את הטריק הזה, עדיין יהיה לך קשה לקבל תוצאה טובה.

ביד שניה ועם תקציב כפול זה יהיה יותר מעשי.
...
יש אולי מידות ידועות לרמות לחץ טובות? אם כן מה נחשב חזק? ונניח שאני שם 2000 ביד 2 על מה היית ממליץ?

חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

28/11/2020 22:33  
Clockwork_Orange כתב:

...
לא איכפת לי להתעסק איכפת לי מהתוצאה, פשוט אף פעם לא חשבתי שהמקציפים הנפרדים עדיפים מצינור עם לחץ.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #6 

@Raskolnikov - אני לא מספיק מתמצא במכונות אוטומטיות כדי להמליץ, אבל יש בתקציב הזה מכונות חדשות. מציע שתקפוץ לחנות ותבקש הדגמה.

אם מכונות ידניות הן אופציה, אז יש דברים מעניינים יד שניה, אבל תצטרך ברוב המקרים להוסיף מטחנה וזה מייקר את הקניה. הייתי בודק למשל אם המכונה הזו עדיין רלוונטית. יש לה בקרת טמפרטורה דיגיטלית ומטחנה מובנית, אבל היא קצת מעל התקציב.

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

29/11/2020 19:13  
Raskolnikov כתב:
28/11/2020 22:33  
Clockwork_Orange כתב:

...
לא איכפת לי להתעסק איכפת לי מהתוצאה, פשוט אף פעם לא חשבתי שהמקציפים הנפרדים עדיפים מצינור עם לחץ.
...
החשמליים באמת לא מוצלחים כל כך , זה מקציף ידני שמסתמך על העיקרון עתיק היומין של הקצפה עם פלאנג'ר:
http://images.linnlive.com/6d9852852e2a ... 699e72.jpg

בכל מקרה, אם התקציב שלך עלה ל-2000, אז כל מה שאמרתי לא רלוונטי. אתה יכול כבר למצוא מכונה יד שניה סבבה בתקציב הזה. רק אל תשכח להשאיר בצד כסף למטחנה, במידה ולא תמצא מכונה עם מטחנה מובנית.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8 

ניסיתי בעבר את הטוטוקרמה ולא התרשמתי מאיכות הקצף בהשוואה לקצף שמייצרים עם צינורית הקצפה וקיטור. גם לא אהבתי את הצורך להשתמש בכיריים. אם חימום על כיריים הוא אופציה, הייתי כבר הולך לכיוון של מקציף בקיטור. יקר יותר, אבל לפחות נותן חלב מוקצף כמו שמקבלים ממכונת אספרסו אמיתית (לפחות לפי הביקורות).

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

30/11/2020 9:44  
boren כתב:
ניסיתי בעבר את הטוטוקרמה ולא התרשמתי מאיכות הקצף בהשוואה לקצף שמייצרים עם צינורית הקצפה וקיטור. גם לא אהבתי את הצורך להשתמש בכיריים. אם חימום על כיריים הוא אופציה, הייתי כבר הולך לכיוון של מקציף בקיטור. יקר יותר, אבל לפחות נותן חלב מוקצף כמו שמקבלים ממכונת אספרסו אמיתית (לפחות לפי הביקורות).
...
אולי זו סתם הייתה חוסר יכולת שלי. אבל כל פעם שניסיתי להקציף עם מכונת אסקסו בבית של ההורים שלי, שעלתה באיזור 1000, קיבלתי קצף לא יציב, מלא בועות, וסתם צף מעל הקפה.
עם ה-tuttocrema אמנם לא קיבלתי משהו שקרוב להקצפה של אוסקר, ובייחוד לא של ביאנקה, אבל זה היה עדיין קצף עם מרקם סמיך שמתאחה לא רע עם הקפה.

הפתרון של הקיטור על הגז נראה מעולה, תמיד תהיתי איך יכול להיות שאין כזה מוצר, עד שנתקלתי בו בסקירה של James Hoffman.

ElGabi
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

30/11/2020 9:44  
boren כתב:
...
אני רוצה להוסיף את המוצר של red system, היצרן מאינדונסיה ועושה מכשיר דומה לבלמן קצת יותר זול.
הדרך לתקשר איתו זה בוואטסאפ שהוא מפרסם באינסטגרם שלו.

למרות שאני לא שותה שהפוך, הגעתי להמלצות על המוצר הזה כשחיפשתי מידע על הרובוט

וכמובן, אם יש למישהו ידיים טובות אז אפשר ללכת לכיוון הזה

הבחור הזה עושה דברים מדהימים !!

שלח תגובה

חזור אל “בית הקפה”