יש עוד חנויות שמוכרות סרטים בבלו-ריי בארץ?

פורום נגני DVD ובלוריי - כאן נדבר על נגנים שמקבלים דיסקים פיזיים...
NegativeIQ (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

יש עוד חנויות שמוכרות סרטים בבלו-ריי בארץ?

נושא שלא נקרא #1 

ואם כן אז איפה.
והאם בכלל עוד קיימים סרטים בבלו-ריי עם כתוביות בעברית?

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

Re: יש עוד חנויות שמוכרות סרטים בבלו-ריי בארץ?

נושא שלא נקרא #2 

לפני 4-5 שנים היה באוזן השלישית בת״א וגם בדיזינגוף סנטר בחנות הדיסקים.
לא יודע מה קורה היום אבל סביר להניח שהמצב רק החמיר.
לגבי כתוביות - נדיר למצוא. פעם כשעוד ניסוי לשווק כאן בלוריי אז היו אבל היום בטח הכל יבוא וכמעט תמיד ללא כתוביות.

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

פייס מרקט
יש לפעמים מציאות בגרושים

NegativeIQ (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4 

14/05/2022 14:28  
Alon_Solo כתב:
לפני 4-5 שנים היה באוזן השלישית בת״א וגם בדיזינגוף סנטר בחנות הדיסקים.
לא יודע מה קורה היום אבל סביר להניח שהמצב רק החמיר.
לגבי כתוביות - נדיר למצוא. פעם כשעוד ניסוי לשווק כאן בלוריי אז היו אבל היום בטח הכל יבוא וכמעט תמיד ללא כתוביות.
...
מעדכן - הייתי שם אתמול.

בדיסק סנטר המצב גרוע מאוד. יש מדף אחד של בלוריי ושלושה של DVD, המוכר שם אמר שהם לא מתכננים להביא עוד ומה שיש זה מלאי שנותר. באופן לא מפתיע רוב הסרטים שנשארו בשלב הזה לא ממש שווים את המחיר.
באוזן השלישית המצב הרבה יותר טוב, ולו משום שהם עדיין מחדשים את המלאי. הפוקוס הוא עדיין על DVD וזה די חבל כי נגני בלוריי הם הרבה יותר נפוצים ממה שנהוג לחשוב, ולו משום שכל מי שיש לו פלייסטיישן או אקסבוקס יש לו נגן בלוריי מובנה. בכל מקרה המבחר בבלוריי סביר יחסית ואפשר למצוא סרטים ששווים את המחיר, אבל אל תצפו למצוא הכל.
בגזרת הכתוביות - הכל ייבוא אבל מעניין שבחלק מהדיסקים שמיובאים מאירופה יש כתוביות בעברית. לא נראה לי שמישהו טרח לתרגם במיוחד לדיסק אבל הגיוני שהשתמשו בתרגום מהקולנוע או משירות סטרימינג כזה או אחר. זה עדיין היוצא מן הכלל, קודם כל כי חצי ממה שיש זה ייבוא מארה"ב, ששם הכתוביות הם לרוב רק באנגלית, ספרדית ולפעמים צרפתית, וגם מה שמיובא מאירופה הייתי אומר שבאזור הרבע עד שליש יש כתוביות.
בקיצור מצב די עצוב.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

הבעיה היא הכתוביות בעברית. אם זה לא מגביל אותך אפשר להזמין הכח במחירי בונבון מאמזון.

לדגומא (והמחיר יורד אם שמים 2-3 סרטים בהזמנה):

viewtopic.php?f=107&t=372994

NegativeIQ (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #6 

14/06/2022 12:45  
Huber כתב:
הבעיה היא הכתוביות בעברית. אם זה לא מגביל אותך אפשר להזמין הכח במחירי בונבון מאמזון.

לדגומא (והמחיר יורד אם שמים 2-3 סרטים בהזמנה):

viewtopic.php?f=107&t=372994
...
שים-לב שיש עוד 10$ משלוח, ואם אתה מוסיף עוד שני סרטים אתה עובר את ה-75$ וצריך לשלם מע"מ. קיוויתי אולי שבחנות בארץ יהיה יותר זול ממשלוח מחו"ל. נראה שזה לא תמיד ככה, אבל באוזן השלישית יש גם דיסקים יד-שניה ב-30-40₪ (הנה משהו שלעולם לא יהיה בסטרימינג...). לא היה שם אתמול משהו שממש רציתי אבל אני מניח ששווה מידי פעם לעקוב.

הכתוביות זה פחות עניין בשבילי כי האנגלית שלי מאוד קרובה לשפת אם, אבל אם יש במקרה כתוביות בעברית אז זה בונוס נחמד. כמו שאמרתי יש בלוריי חדשים עם כתוביות בעברית אבל המבחר לא גדול במיוחד. מי שחייב כתוביות בעברית כנראה יצטרך לקנות את מה שיש ולא תהיה לו הפריווילגיה לבחור את הסרטים שהוא באמת רוצה.

במאמר מוסגר אני אעיר שאם היתה אפשרות להוריד סרטים לוקאלית ללא DRM יכול מאוד להיות שהייתי מוותר על דיסקים לגמרי. מבחינתי נטפליקס וכל שירותי הסטרימינג למיניהם הם פשוט לא פתרון לסרטים שאתה באמת אוהב כי אתה לא יודע מתי הם יאבדו את הזכויות עליהם. כדי שסרט שקנית יהיה באמת שלך אתה צריך שהוא יהיה ממש אצלך.

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

באופן קצת משונה, קל הרבה יותר למצוא כתוביות בעברית (ושפות רבות אחרות) באתרים שמחזיקים SRT להמוני סרטים. אני משתמש בזה דרך פלקס, לסרטים שרציתי לילדים ואין אותם בנטפליקס או YES, והדיסקים שלהם יצאו בלי כתוביות בעברית.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

באופן קצת משונה, קל הרבה יותר למצוא כתוביות בעברית (ושפות רבות אחרות) באתרים שמחזיקים SRT להמוני סרטים.
...
לא משונה בכלל. מיעוט מהסרטים עדיין מתורגמים על ידי אנשים פרטיים אבל הרוב אלו "קריעות" משירותי סטרימינג כמו נטפליקס או אמזון פריים או מהבלוריי המקורי.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

14/06/2022 11:54  
NegativeIQ כתב:
מעדכן - הייתי שם אתמול.

בדיסק סנטר המצב גרוע מאוד. יש מדף אחד של בלוריי ושלושה של DVD, המוכר שם אמר שהם לא מתכננים להביא עוד ומה שיש זה מלאי שנותר. באופן לא מפתיע רוב הסרטים שנשארו בשלב הזה לא ממש שווים את המחיר.
באוזן השלישית המצב הרבה יותר טוב, ולו משום שהם עדיין מחדשים את המלאי. הפוקוס הוא עדיין על DVD וזה די חבל כי נגני בלוריי הם הרבה יותר נפוצים ממה שנהוג לחשוב, ולו משום שכל מי שיש לו פלייסטיישן או אקסבוקס יש לו נגן בלוריי מובנה. בכל מקרה המבחר בבלוריי סביר יחסית ואפשר למצוא סרטים ששווים את המחיר, אבל אל תצפו למצוא הכל.
בגזרת הכתוביות - הכל ייבוא אבל מעניין שבחלק מהדיסקים שמיובאים מאירופה יש כתוביות בעברית. לא נראה לי שמישהו טרח לתרגם במיוחד לדיסק אבל הגיוני שהשתמשו בתרגום מהקולנוע או משירות סטרימינג כזה או אחר. זה עדיין היוצא מן הכלל, קודם כל כי חצי ממה שיש זה ייבוא מארה"ב, ששם הכתוביות הם לרוב רק באנגלית, ספרדית ולפעמים צרפתית, וגם מה שמיובא מאירופה הייתי אומר שבאזור הרבע עד שליש יש כתוביות.
בקיצור מצב די עצוב.
...
שמח שעזרתי ופחות שמח שצדקתי שהמצב רק החמיר. בזמנו היה לי מנוי חופשי חודשי חצי שנתי באוזן השלישית והייתי משאיל סרטי בלו ריי במקום לקנות

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

14/06/2022 19:32  
NegativeIQ כתב:
שים-לב שיש עוד 10$ משלוח, ואם אתה מוסיף עוד שני סרטים אתה עובר את ה-75$ וצריך לשלם מע"מ. קיוויתי אולי שבחנות בארץ יהיה יותר זול ממשלוח מחו"ל.
...
בהרבה מאוד מקרים אתה בקלות יכול להכניס להזמנה 3 סרטים ולעיתים אפילו 4-5, ולא לעבור 75$. במקרה הזה המשלוח הוא רק כ 3-4 דולר לסרט, אם זה מה ששובר אותך אין לי הרבה איך לעזור. בבקשה:
Capture.JPG

NegativeIQ (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

14/06/2022 21:49  
toxin כתב:
לא משונה בכלל. מיעוט מהסרטים עדיין מתורגמים על ידי אנשים פרטיים אבל הרוב אלו "קריעות" משירותי סטרימינג כמו נטפליקס או אמזון פריים או מהבלוריי המקורי.
...
הכל קריעות. אין כבר באמת צורך בקבוצות תרגום. ברגע שמשהו היה יוצא ב-DVD, והיום זה כבר בנטפליקס ושות', קריעה זה הדבר הכי קל בעולם. קבוצות התרגום היו מתרגמות בעיקר הפצות שיצאו עוד בזמן שהסרט בקולנוע, כלומר בעיקר CAM ו-TS, והיום זה כבר בקושי קיים.
15/06/2022 0:55  
Alon_Solo כתב:
שמח שעזרתי ופחות שמח שצדקתי שהמצב רק החמיר. בזמנו היה לי מנוי חופשי חודשי חצי שנתי באוזן השלישית והייתי משאיל סרטי בלו ריי במקום לקנות
...
לא ראיתי שיש בכלל השאלות או השכרות, זה רק מכירה. אבל אם לומר את האמת אני ממש לא חיפשתי ספריית וידאו להשכרה, בשביל סרט שאני הולך לראות פעם אחת סטרימינג זה בהחלט מספיק (יש סיבה שנשארה רק חנות בלוקבאסטר אחת בכל העולם). זה רק הסרטים שאני באמת מחשיב כקלאסיקה / קאלט או שאני אישית ממש אוהב ויכול לראות שוב ושוב שאני רוצה שיהיו אצלי על דיסק, בעיקר כדי להימנע ממצב שפתאום הוא כבר לא קיים בנטפליקס כי הוא עבר לדיסני או פריים או כל דבר בסגנון, ובשביל זה צריך לקנות את הדיסק, לא להשאיל.

muli77
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

אבל איכות תמונה דרך בלוי רי או 4k דרך דיסק מקבלים תמונה טובה יותר מאשר סטרימינג

NegativeIQ (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #13 

28/06/2022 13:58  
muli77 כתב:
אבל איכות תמונה דרך בלוי רי או 4k דרך דיסק מקבלים תמונה טובה יותר מאשר סטרימינג
...
לפחות במקרה שלי לא ברמה שאני מצליח לזהות את זה. הסיבה העיקרית שאני רוצה שאתה הסרטים שאני באמת אוהב יהיה בדיסק היא שאני לא רוצה לסמוך על זה שהם יהיו בסטרימינג גם מחר, ואם זה נשמע לא מציאותי אתה מוזמן לשאול את כל חובבי דיסני שמנויים על נטפליקס.
בוא נומר את זה ככה, אם משווים את זה לבלוקבאסטר (כמה עוד זוכרים אותם?) אז סטרימינג זה בסדר גמור כי אני לא מתכוון לצפות בזה יותר מפעם. דיסקים אני קונה בעיקר קלאסיקות וקאלט. חבל רק שבארץ בלוריי לא תפס בכלל; DVD על מסך 4k או אפילו Full HD פשוט נראה רע.

asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 67 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

לפני כמה שנים גיליתי שכל הסרטים החדשים יוצאים עם תרגום עברי, אך לא מגיעים לישראל, אלא לחנויות הספרים בטורקיה. רכשתי כמה.

שלח תגובה

חזור אל “נגני DVD/בלוריי”