ביקורת קצרה על מצלמת אבטחה Arenti DOME1

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

ביקורת קצרה על מצלמת אבטחה Arenti DOME1

נושא שלא נקרא #1 

לאחרונה קניתי מצלמת אבטחה עבור המחסן.
ה- DOME1 של Arenti היא מצלמת PT ברזולוציה של 2K, ניזונה ממחבר Micro USB ובעלת כרטיס Micro SD לשמירה מקומית של הקלטות.

בקופסה תקבלו מעבר למצלמה, גם מתקן לתלייה על הקיר, ברגים עם דיבלים, חוברת הפעלה (שלא תצטרכו כי ההפעלה מאוד פשוטה), ספק כח חיצוני עם כבל Micro USB באורך 1.5m לערך (5W עם זרם של 1A) וגם זוג מדבקות התראה.

לאחר חיבור המצלמה לחשמל והורדת האפליקציה של Arenti, הצימוד של המצלמה לאפליקציה נעשה על ידי הצגת קוד QR מהאפליקציה למצלמה ותוך 5 שניות, המצלמה מקושרת ומוכנה לעבודה, פשוט מאוד, ללא צורך בפתיחת פורטים או קריאת מדריך ההפעלה. גם החיפוש אחרי השם של האפליקציה בחנות הביא רק תוצאה אחת. מצד אחד זה מאוד נוח שלא צריך לנחש כמו עם מותגים אחרים של מצלמות כאשר מחפשים את האפליקציה המתאימה, מצד שני, אולי זה מראה שהמותג לא נפוץ.

דרך האפליקציה אפשר כמובן לחבר מספר מצלמות כאלו, כאשר ברירת המחדל של האפליקציה היא התראה על תזוזה. ניתן גם להגדיר התראות על שמע (כי המצלמה מכילה מיקרופון ורמקול קטן).

מספר אופציות טובות באפליקציה שכדאי להזכיר:
האפליקציה עשירה מבחינת הגדרות. הגדרת שם בעברית למצלמה עובד טוב בלי שום היפוך.

ניתן לשתף בקלות את המצלמה, למשל בין בני בית מבלי הצורך לשתף את ה- Credentials של המצלמה.

ניתן להפוך את הצילום (למשל כאשר תולים את המצלמה על התקרה.

לא ניתן להגדיר שעות למצב לילה, אבל כן קיים מצב אוטומטי.

כיוון הרגישות לתנועה נעשה לפי 3 מצבים מוגדרים מראש (Low, Medium, High), הייתי מעדיף לפי סרגל עם ערכים שנותן דיוק גבוה יותר, מצד שני, אני מבין שהרבה יותר נוח לרוב האנשים כאשר יש ערכים מוגדרים מראש.

ניתן לקבוע שעות של פיטרול.

אופציה לזיהוי בכי עבור שימוש כמצלמה עבור תינוקות.

ההקלטות נעשות לכרטיס Micro SD מקומי או לענן, כאשר אתם מקבלים 3 חודשי התנסות בחינם בענן ולאחר מכן זה בתשלום.

ניתן לקבוע הקלטה לפי אירוע או קבוע.

תמיכה ב- Amazon Echo וגם ב- Google Home.

אפשרות הפעלות Onvif עבור התאמה לאפליקציות אחרות שיש לכם לניהול מצלמות או מערכות NVR. אני השתמשתי ב- Surveillance Station של Synology. לא ניתן לקבוע Port והוא קבוע על 8000.

לא ניתן לקבוע שם משתמש שונה מ- admin או שמות משתמשים נוספים.

אין ממשק דרך הדפדפן.

לא ניתן להגדיר Watermark או כיתוב Custom.

פורמט הוידאו הוא H.264 - הייתי שמח אם היה H.265

קצב הוידאו במקסימום עומד על 2Mbps.

לאחר שימוש של שבוע במצלמה, היא בהחלט שווה את מחירה. תהליך הצימוד מאוד נוח והיא בעלת קליטה טובה של Wi-Fi (ולא היו בעיות של 5GHz/2.4GHz), השימוש באפליקציה יציב, ההתראות מדויקות ואיכות הצילום משביעת רצון.
הייתי כן שמח לאופציה לביטול משתמש ה- admin עבור אבטחה טובה יותר וממשק דרך הדפדפן.

קופון: ILARENTI
https://ali.ski/xig3c

saraguru
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

Re: ביקורת קצרה על מצלמת אבטחה Arenti DOME1

נושא שלא נקרא #2 

האמת היא שבמחיר הזה, אפשר למצוא מצלמה POE עם PTZ שגם מתאימה לתנאי חוץ. למשל:
https://ali.ski/DSC8M5

אומנם המצלמה שביקרת קטנה וקלה יותר, אבל בדוגמה שהבאתי יש גם תמיכה ב H.265 וגם ניתן לשנות שם משתמש. אני מאמין שיש Web Access (ככה היה עם מצלמות אחרות שקניתי מאליקאספרס).ואם כבר אתה מחבר כבל, אז שהיה כבר רשת שיתן גם חשמל וגם רשת.
זו לפחות דעתי.

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”