המלצה על מדפסת לבית

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

המלצה על מדפסת לבית

נושא שלא נקרא #1 

מעוניין במדפסת All-in-one לשימוש קל, לא Heavy Duty. עד 1,000 שקל. הזרקת דיו.
יש למישהו המלצה מתוך ניסיון / ידע על מוצר איכותי, לא מסובך לתפעול והתקנה?
מעיון בזאפ עולה שעל רוב אם לא כל המוצרים בתחום הזה יש בעיקר חוות דעת שליליות...
.Anything can be done, but it's only done if it's done

ben-home (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

Re: המלצה על מדפסת לבית

נושא שלא נקרא #2 

רכשתי לפני מספר חודשים hp9013 (שהחליפה hp8000 עתיקה שהתחילה לגמגם במשיכת הנייר והחלטתי להחליף ולא לפתוח וכנראה רק לנקות).

בהחלט ממליץ עליה. תפעול פשוט, החלפת דיו פשוטה (המחסניות שהגיעו איתה החזיקו לי 1,000 עמודים) וההתקנה טריוויאלית.

תומכת ברשת אלחוטית (וגם BT לזכרוני) אבל אצלי מחוברת ברשת קווית לנתב ומוגדרת במחשב של אשתי (חלונות 10) ושלי (לינוקס).

Shasoosh
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

31/03/2021 20:15  
ben-home כתב:
רכשתי לפני מספר חודשים hp9013 (שהחליפה hp8000 עתיקה שהתחילה לגמגם במשיכת הנייר והחלטתי להחליף ולא לפתוח וכנראה רק לנקות).

בהחלט ממליץ עליה. תפעול פשוט, החלפת דיו פשוטה (המחסניות שהגיעו איתה החזיקו לי 1,000 עמודים) וההתקנה טריוויאלית.

תומכת ברשת אלחוטית (וגם BT לזכרוני) אבל אצלי מחוברת ברשת קווית לנתב ומוגדרת במחשב של אשתי (חלונות 10) ושלי (לינוקס).
...
עדיין ממליץ עליה?

הבעיה העיקרית שלי עם המדפסת הנוכחית (canon) היא שלפני כל הדפסה היא עושה איזה תהליך ניקוי שלוקח כמה דקות.
האם המדפסת שהזכרת זריזה להדפסות פעם ב..?

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני ממליץ על HP. הייתה לנו מדפסת allin1 שלהם שפעלה 9 שנים עד שהחלפנו ל-allin1 חדשה. זה היה לפני עשר שנים - והמדפסת ה"חדשה" עדיין פועלת היטב, בלי תקלות. אין טעם לדבר על דגמים כי לא תמצא היום בחנות דגם מלפני עשר שנים.

כן צריך לזכור שדיו עולה כסף, במקרה של דיו מקורי של HP זה די הרבה כסף. בנפח ההדפסה שלנו (בערך אלף עמודים בשנה) זה לא משמעותי - אנחנו מחליפים דיו בערך פעם בשנתיים - שלוש, ובתדירות כזו אני מעדיף לשלם יותר אבל לשים רק דיו מקורי. יש היום כל מיני מדפסות שהדיו בהן מוחלף לא ב-cartridge אבל בבקבוקים, זה אמור להיות יותר זול אבל אין לי ניסיון עם זה.

לגבי ביקורות באתרים, ייתכן שמי שמרוצה כמוני לא רץ לכתוב ביקורת בזאפ, אבל מי שלא מרוצה, דווקא כן.

ben-home (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

01/02/2022 18:25  
Shasoosh כתב:
עדיין ממליץ עליה?
...
בהחלט.

אין בעייה עם הדפסות "מדי פעם". יש כנראה תהליך רענון כל שהוא - אך הוא לא מבוצע לפני הדפסה אלא תקופתית.

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”