מבקש חוות דעת - מייבש כביסה מבוסס Heat Pump

פורום המתעסק בכל מוצר אלקטרוני אחר שלא בהכרח קשור לאודיו וקולנוע ביתי.
מקררים, שואבי אבק, תנורים וכו'
mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

נושא שלא נקרא #61 

יש לי מייבש 9 ק"ג של בוש משאבת חום
די שקט בעבודה ולא מתחמם וגם הכביסה לא מתחממת יותר מדי
הגיע עם קיט ניקוז לביוב ככה שזה מאוד נוח
יש לו 5 שנות אחריות. 4+1 . עושה רושם מאוד אמין
הבעיה שלו זה זמן היבוש הארוך
בהתחלה היה מוציא קצת רטוב אבל עם הזמן השתפר. כנראה למד משהו.

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #62 

קודם כול ת תודה רבה על תשובתכם !!!

אני מבין ש מי שקנה את ה 832M AEG מרוצה למרות את חוות דעת ב זאפ !

כמה שאלות אחרונות לפנה רכישה :

1. עדיף יבואן מיניליין או י שלום ?

2. יש אבדל בן ה T7 832M AEG לאלקטרולוקס 2966 ?

3. מה עושים אם המייבש כביסה לא יושב על המכונת כביסה שלי WAW24520IL ‏? (אני יודע אם אני לא טועה שהרגליים יותר פנימה אז יכול להיות שכן זה אשב על המכונת כביסה שלי ? )

עוד פעם תודה לכם וסליחה על שגיאות כתיב אני עולה חדש !

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

Doubi כתב:קודם כול ת תודה רבה על תשובתכם !!!

3. מה עושים אם המייבש כביסה לא יושב על המכונת כביסה שלי WAW24520IL ‏? (אני יודע אם אני לא טועה שהרגליים יותר פנימה אז יכול להיות שכן זה אשב על המכונת כביסה שלי ? )

...
·לא יודע לתת לך תשובות

אבל העיברית שלך מעולה

אז אתה יכול להוריד את הענין של עולה חדש(Y)

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

Doubi כתב:קודם כול ת תודה רבה על תשובתכם !!!

...
1. מיני ליין נותן לך אפשרות להרחבת אחריות. י. שלום עד היום לא נותן דבר כזה למייבשים, עד כמה שאפשר להבין מאתרי המיסחר ברשת.

באתר שקם אלקטריק רשום שי. שלום מבקש להתקנה 290 ₪. ניתן להניח שתשלום כזה קשור לחיבור לניקוז לביוב, אבל מבחינת החוק לא מתקבל על הדעת, שזהו התנאי למימוש אחריות כשלא מעוניינים בחיבור לביוב. למוצרים מסוכנים כגון מייבש גז יש היגיון לדרוש חובת תשלום להתקנה כתנאי למתן אחריות.

לך כנראה זה לא ישנה, כי אם אתה מבקש להציב מעל המכונה, תידרש אצל כל היבואנים לתשלום של התקנה שכוללת חיבור לביוב, אלא אם כן תרצה הרחבת אחריות אז רק דגמים ממיני ליין מומלצים.

2. ההבדלים העיקריים בין 2 הדגמים

832:

אין פונקציית הנמכת רעש מנוע תוף

יעילות A+ עם 309 קילוואט ל-160 הפעלות

מתאים עד ל-8 קילו

2966:

יש מקש Extra Silent ל-2 תוכניות: כותנה / סינטטי

יעילות A++ עם 259 קילוואט ל-160 הפעלות

מתאים עד ל-9 קילו. אין הבדל בנפח תוף לעומת דגם 832, אלא רק בהספק החימום הגבוה יותר שנוצר מהמדחס.

3. כדי לוודא שמייבש לא יישמט מהמכונה מתישהו בעתיד, בייחוד כשהבולמים שלה יזדקנו ובגללם המכונה תרעד יותר בסחיטות, מבקשים מהשירות בעת תיאום להתקנה של המייבש למכור לך Stacking Kit. הוא מתאים ספציפית למייבש AEG או אלקטרולוקס ואמור להתאים לכל מכסה עליון של מכונת הכביסה - לא משנה מי מייצר את מכונת הכביסה, בתנאי שהיא בעומק מ-60 עד 54 ס"מ.

65what
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #65 

@verborn
·
לגבי הבדל בין האלקטרולוקס לאאג,
לאאג רשום שיש מסנן משולב לקונדנסר והרגיל - "Easy Clean", לאלקטרולוקס לא מצאתי איזכור לזה.
זה אכן קיים גם ב 2966?
תודה

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #66 

AEG ייחסו את המושג Easy Clean למסנן, ואותו מסנן מגיע גם ב-2966.
מדובר על מסנן בודד מתקפל, שיש בתוכו פילטרים נוספים ועדינים בעלי רשת בצפיפות גבוהה.

65what
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #67 

בסוף הלכתי על זנוסי ZDH8336W, אעדכן איך הוא ..

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #68 

מבחינת דרוג אנרגטי וצריכת חשמל לתוכניות הזנוסי הנ"ל ממש אותו דבר כמו האאג 832, 835 ואלקטרולוקס 3866.
אולם אין בו פונקציית Reverse ותוכנית Bedlinen - עד ל-3 סדינים. ה-Reverse משמש לצמצם את ההסתבכות שלהם זה בזה.

65what
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #69 

@verborn
·
מקווה שהכדורים האלו יעשו את העבודה למנוע סיבוכים
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01A4QLJHC

חשבתי שהזנוסי מקביל ל 2966/952 בגלל שיש אותו קרר r134a ושהדגם הוא מהשנה.. נראה שגם לא בטוח שהוא מתאים לצמר לעומת האלקטרולוקס\אאג..

עלה 2600 כולל משלוח (שקם אלקטריק), בדיעבד אולי לא עסקה ככ טובה, שוקל להחזיר ולקחת 2966

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #70 

Veborn !

מה אתה ממליץ 2966 או TX8E952M ??

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #71 

@ 65what הזנוסי שהזמנת הנו המקבילה של דגמי אאג 832/835 ואלקטרולוקס 3866 מבחינת אותה קיבולת משקל מירבית של 8 קילו, ואותה צריכת חשמל. אולם בכמות תוכניות ואפשרויות נוספות לתוכניות הוא נופל מהם, ועוד במחיר לא משתלם. הקניה שלו היא עיסקה לא כל כך טובה יחסית אליהם.
אם אתה מעדיף 9 קילו מומלץ לקנות במקומו את האלקטרולוקס 2966 עם A++, כולל פיצ'ר ה-Extra Silent.

@ Doubi האאג 952 בינתיים מתגלה בכל חנות ברשת כיותר יקר מאלקטרולוקס 2966.
אין טעם להוסיף את ההפרש הכספי, מכיוון שהם זהים 1 ל-1 ברמת ביצועים - תוכל לבדוק את טבלאות נתוני הצריכה בלינקים הבאים.
לא מצאתי משהו מיוחד וחשוב מאוד, שמצדיק את תוספת המחיר ל-AEG.

https://manualzz.com/doc/50656963/elect ... ser-manual

https://s3-us-east-2.amazonaws.com/aegi ... 952MHE.pdf

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #72 

@verborn אבל אני רואה שה 2966 אין לו חיישני לחות ! אתה יודעה אם יש תאורת LED בתוך התוף ? ואם יש לו אפשרות לחיבור לניקוז קבוע ? תודה רבה על כול התשובות שלך !!!!!

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #73 

כל מייבש משאבת חום מתוכנן עם חיישן לחות בכל היצרנים. יש לדגם הנ"ל מקש אופציונלי לקביעת זמן ייבוש כפוי של עד שעתיים, כאשר רוצים לייבש פריט אחד שיותר קטן מסדין (בתוכנית הסדינים לא נתקלתי בבעיית ביצועים עבור סדין בודד)

תאורת LED אכן כלולה בדגם.

ראיתי בזמן ההתקנה שהגיע בתוך התוף צינור PVC שקוף ומחבר פלסטיק ישר זוית לניקוז קבוע ארוזים בתוך שקית ניילון, ואתה גם אמור לקבל עריסת פלסטיק (Basket ) לייבוש נעליים, צעצועים רכים, וכו'. עליך לוודא במשך ההתקנה שהמתקין שולף מתוך התוף בנוסף לעריסה גם את השקית שמכילה את ערכת הניקוז - וימסור את השקית הזו לידיך. הערכה לניקוז לא אמורה להימכר בנפרד, כך שאל תיתן לו לבלבל אותך לגבי העניין! רק אם אתה דורש ממנו לחבר את הצינור למייבש, הוא יבקש ממך לשלם על עבודה כזו. בעת תיאום המועד להתקנה ישאלו אותך האם אתה רוצה לחבר את המייבש לניקוז של ביוב בעזרת המתקין.
·

Doubi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #74 

@verborn אבל אני לא רואה בשום מקום שרשום חיישני לחות ב 2966 אבל בדגמי AEG כן ! מוזר לא ?

לגבי התקנה לחבר את המייבש לניקוז של הביוב , אם אני עושה לבד הם יכולים להגיד לי שה האחריות כבר לא תכסה ?

verborn
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #75 

אחרי צפיה בדף איפיוני מוצר באתר היבואן הבנתי את אי הבהירות שלך ואכן החסירו בצורה שגויה לחלוטין את החיישן לחות.

באתר של אלקטרולוקס בספרד , שבו מוכרים דגם זהה, בשוני של סיומת איזור שיווק בשם הדגם, אם אתה מקליק על Especificaciones, תוכל לראות שכתוב כך:

Secado por sensores (automático): La electrónica de esta secadora detecta la humedad de los tejidos y finaliza el ciclo de secado cuando la humedad residual coincide con el nivel de secado requerido.

בהחלט יש חיישן לחות באלקטרולוקס שרכשתי. המייבש לרוב מקצר מעצמו את יתירת זמן הייבוש שמוצג לך על הפאנל כ-4 דק' מזמן ההפעלה, בהתאם לכמות הכביסה ורמת הסחיטה שהיא עברה.

בנוגע לדאגה שלך עם האחריות, אם צינור הפלסטיק שמוביל את המים היישר למיכל הנשלף יישבר בגלל פירוק כוחני מידי של הצינור השקוף ממנו, תעמוד לשירות הזכות לסרב להמשיך לספק את האחריות למייבש. במקרה שתעשה חיבור לניקוז לבד ותצטרך שירות בהמשך, לפני שתפתח קריאת שירות במסגרת אחריות פשוט תחזיר בכוחות עצמך בחזרה בצורה עדינה את הצינור למייבש, כולל הרכבה בחזרה של החבק המתכתי.

שלח תגובה

חזור אל “מוצרי חשמל לבית”