שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
shayze
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 139 פעמים

נושא שלא נקרא #4396 

נסה לבדוק את המהירות באתר הוט. http://www.hot.net.il/heb/Internet/speed/
אם גם כאן יש לך מהירות קטנה מ-100, בטוח יש בעיה בהוט. אם לא ,יכול להיות שהשרת שבדקת מולו לא מגיע ל100 מגה.
עלינו לשמור על איכות הסביבה למען ילדינו. לפעמים פעולות קטנות כל יום עושות שינוי גדול.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/

nirmitlamed
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 126 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #4397 

סיימתי בדיוק עכשיו לדבר עם בזק ובזק בינלאומי.
בזק תשתית: ביקשתי הנחה בצורה כלשהי ואפילו אמרתי לו שיתן לי חודש חינם ובהתחלה הוא הסביר לי שאי אפשר לתת כי מי שמקבל את זה אלו רק אנשים שמגיע להם החזר בגלל תקלה באינטרנט למשל. התעקשתי ואמרתי לו שיבדוק מול כל הגורמים שאפשר ויחזור אלי. בסוף הוא אמר לי שהוא עכשיו יבדוק ואחרי כמה דקות חזר ואמר שהצליח לתת לי שבועיים חינם וזה חריג בלה בלה בלה. כמובן פלוס שנה חינם לתמיכה ברשתות/ראוטר או איך שהם קוראים לזה. בשורה התחתונה חבילה של 100 מגה ביט אני צריך לשלם כל חודש 119 + שבועיים חינם + שנה לשירות תמיכה ברשתות.

בזק בינלאומי: כמובן שהציע לי מחיר של 39, אמרתי לה שאני לא מתכוון לשלם מעבר ל- 29.90 שאני משלם היום במיוחד שגם המחיר הזה הוא לא מחיר נמוך בשוק. אמרתי לה שתעשה בירורים ותבדוק בשבילי כי אין מצב שאני אשלם יותר. אחרי דקה שתיים חזרה אלי ואמרה שהיא שלחה פנייה להנהלה ואמורים להאריך לי לעוד שנה באותו תשלום של 29.90

סה״כ בערך 144 לחודש (כולל הפחתה של השבועיים חינם). האמת נמאס לי מהיוקר הזה והצורך להתמקח על כל דבר.

Pavliker
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #4398 

iakovl

מה העלות שאתה מדבר עלייה?
אני מקבל מהירות יותר טובה ב40 מגה של בזק. (55/4) 8O

hexxt
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #4399 

Pavliker כתב:iakovl

...
·איך אתה מקבל 4 העלאה?

iakovl
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יאן לנגרמן
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 229 פעמים

נושא שלא נקרא #4400 

Pavliker כתב:iakovl

...
·100/2

בורגול
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4401 

nirmitlamed כתב:סיימתי בדיוק עכשיו לדבר עם בזק ובזק בינלאומי.
בזק תשתית: ביקשתי הנחה בצורה כלשהי ואפילו אמרתי לו שיתן לי חודש חינם ובהתחלה הוא הסביר לי שאי אפשר לתת כי מי שמקבל את זה אלו רק אנשים שמגיע להם החזר בגלל תקלה באינטרנט למשל. התעקשתי ואמרתי לו שיבדוק מול כל הגורמים שאפשר ויחזור אלי. בסוף הוא אמר לי שהוא עכשיו יבדוק ואחרי כמה דקות חזר ואמר שהצליח לתת לי שבועיים חינם וזה חריג בלה בלה בלה. כמובן פלוס שנה חינם לתמיכה ברשתות/ראוטר או איך שהם קוראים לזה. בשורה התחתונה חבילה של 100 מגה ביט אני צריך לשלם כל חודש 119 + שבועיים חינם + שנה לשירות תמיכה ברשתות.

בזק בינלאומי: כמובן שהציע לי מחיר של 39, אמרתי לה שאני לא מתכוון לשלם מעבר ל- 29.90 שאני משלם היום במיוחד שגם המחיר הזה הוא לא מחיר נמוך בשוק. אמרתי לה שתעשה בירורים ותבדוק בשבילי כי אין מצב שאני אשלם יותר. אחרי דקה שתיים חזרה אלי ואמרה שהיא שלחה פנייה להנהלה ואמורים להאריך לי לעוד שנה באותו תשלום של 29.90

סה״כ בערך 144 לחודש (כולל הפחתה של השבועיים חינם). האמת נמאס לי מהיוקר הזה והצורך להתמקח על כל דבר.
...
אני כבר לפני כמה חודשים עפתי למבצעים ולמחירים של קבוצת הוט... רציתי לראות ולהיווכח בעצמי מה קורה שם.
סך הכל הכל בסדר, יש אינטרנט תקין, טלפון תקין (מספר אחד זה לא נותן לי לחייג משום מה אבל לא נורא, כי זה רק מספר אחד עד עכשיו). הוט מובייל היו פה ושם בעיות קליטה אבל רק עברתי לפני כמה ימים, מנסה לסדר את זה.
הוטנט גם בסדר, אמנם בבדיקת מהירות של הוט אני מקבל 95 במקום 100 שקיבלתי לפני שעברתי, אבל לא הבדל שמשנה משהו.
·

nirmitlamed
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 126 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #4402 

@בורגול
·
באיזור שלי אני מכיר לא מעט אנשים שהתחברו להוט וכולם עזבו אותם בגלל בעיות באינטרנט. פשוט אין לי כוח להתמודד עם הדברים האלה כבר. חוץ מזה שזה שכולם מסכימים עם העובדה שפשוט יש להם שירות לקוחות זוועה ולכן מבחינתי הוט היא לא אופציה אמיתית.
כמה אתה משלם אגב 120 בערך?

BreezeNET
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: אבי כהן
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 111 פעמים

נושא שלא נקרא #4403 

איזה מחיר ניתן להוציא מהוט על חבילת אינטרנט של 200M ?
אני כרגע בבזק עם 100M ולאחר מעבר דירה המהירות המירבית היא 60M (לפנכי כן הייתי מגיע ל85) אבל הבעייה הרצינית זה שהגלישה באינטרנט בלתי נסבלת, טעינת עמודים ממושכת ........

cobraf
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 64 פעמים

נושא שלא נקרא #4404 

לא יודע לגבי ה200, אבל ה100 מגה עולה אצלם 100 שקל

בורגול
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4405 

אני משלם על טריפל אז קשה לומר, אבל יחסית למחיר ששילמתי על הכבלים הוספתי בערך 110 שקל על תשתית אינטרנט פלוס קו טלפון, במקום ה-120 ששילמתי רק על תשתית אינטרנט של בזק, ועוד הוספתי לבזק 60 שקל לחודש על קו טלפון של 300 דקות.
והאינטרנט יציב בשבילי, היה מקרה או שניים שלא היה אינטרנט לאיזה שעה, ואני בטוח שזה יקרה שוב ואפילו ליותר זמן, אבל אחרי 3 חודשים אני מרוצה מהמעבר, כל השטויות האלו שאמרו לי שנים שהאינטרנט מתחלק בין השכנים... והפחידו אותי, ממש ממש לא משפיע על האינטרנט שלי.
ואם המצב יישתנה... נראה מה נעשה.
לדעתי, אל תגיד "באיזור שלי יש בעיות", אם ממש השכן שלידך אומר לך שיש לו בעיות באינטרנט, ניחא.
אחרת, פשוט תעשה את המעבר, זאת ההמלצה שלי.
אתה עובד על תיאוריה שהאינטרנט יהיה לא תקין, אבל זאת רק תיאוריה.
כמובן, שההחלטה שלך אם שווה לך להתעסק בזה בשביל לחסוך את ההפרש הכספי, השיקול הוא אם זה מציק לך או לא, ועד כמה

בורגול
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4406 

תעשה 70 שקל חיסכון לחודש כפול 12 חודשים 840 שקל לשנה.
בנוסף עברתי להוט מובייל (מבצע 2 ב-40 פלוס ספק) חיסכון נוסף של 70 שקל לחודש, שוב 840 שקל לשנה.
1700 שקל, מה רע ? עדיין זה "כסף קטן" ?
כל חישוב אני עושה לפי שנה, לא לחודש.

kalda01
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: דני קלמר
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

נושא שלא נקרא #4407 

בורגול כתב:אני משלם על טריפל אז קשה לומר, אבל יחסית למחיר ששילמתי על הכבלים הוספתי בערך 110 שקל על תשתית אינטרנט פלוס קו טלפון, במקום ה-120 ששילמתי רק על תשתית אינטרנט של בזק, ועוד הוספתי לבזק 60 שקל לחודש על קו טלפון של 300 דקות.
והאינטרנט יציב בשבילי, היה מקרה או שניים שלא היה אינטרנט לאיזה שעה, ואני בטוח שזה יקרה שוב ואפילו ליותר זמן, אבל אחרי 3 חודשים אני מרוצה מהמעבר, כל השטויות האלו שאמרו לי שנים שהאינטרנט מתחלק בין השכנים... והפחידו אותי, ממש ממש לא משפיע על האינטרנט שלי.
ואם המצב יישתנה... נראה מה נעשה.
לדעתי, אל תגיד "באיזור שלי יש בעיות", אם ממש השכן שלידך אומר לך שיש לו בעיות באינטרנט, ניחא.
אחרת, פשוט תעשה את המעבר, זאת ההמלצה שלי.
אתה עובד על תיאוריה שהאינטרנט יהיה לא תקין, אבל זאת רק תיאוריה.
כמובן, שההחלטה שלך אם שווה לך להתעסק בזה בשביל לחסוך את ההפרש הכספי, השיקול הוא אם זה מציק לך או לא, ועד כמה
...
זו לא תאורייה כי יש אזורים שהתשתית ישנה ושם יש בעיות.
אצלי במשך שנתיים שהיה לי טריפל לא עבר שבוע ללא ניתוקים ובעיות.
שלחו עשרים טכנאים שונים ואף אחד לא פתר את הבעייה. כשהתשתית רעועה כלום לא עוזר.
לפני שנה הם יום אחד ללא התראה ניתקו את כל הרחוב לשבועיים כדי להחליף את הכבל הראשי המוליך לשכונה
ואז עברתי חזרה לבזק.
מבחינתי ספק שרות שמנתק אותך ללא התראה זה בלתי נסלח. אני לא מדבר על תקלה אלא
על עבודות תשתית יזומות.
·

בורגול
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4408 

זאת תיאוריה בשבילו.
בשבילך זאת לא תיאוריה אלא עובדה, אז הסקת מסקנות ועזבת.
אולי אצלו יהיה בסדר ? זה שהשכנים אומרים זה טוב ויפה, אבל אולי זה הגזמה, ואולי זה שכנים רחוקים יותר.

kalda01
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: דני קלמר
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

נושא שלא נקרא #4409 

אם הכל עובד והמחיר טוב אז סבבה.
אני רק מקווה בשבילו שלא יצטרך שרות לקוחות או שרות טכני לעיתים קרובות

dts2
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

תשתית בזק עושה שרירים בקשר למחיר

נושא שלא נקרא #4410 

בזק לא מוכנה לרדת מתחת ל-109ש״ח וחודש חינם על top 40(זה על תשתית בלבד)
ואי אפשר טכנית לקבל באזורי top 100
שתפו איזה מחירים אתם מקבלים ואשמח להצעות ועצות
נערך לאחרונה על ידי dts2 ב 09/02/2015 9:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”