תשתית הוט-התלבטות

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 325 פעמים
קיבל תודות: 738 פעמים

Re: תשתית הוט-התלבטות

הודעה שלא נקראה #16 

06/01/2021 17:15  
יוליוס כתב:
האם קיבלת הוטבוקס4 ? עדכון :היום היו 2 טכנאים, החליפו כבל ,עבדו קשה . הגיע למהירות 37 וירד כעבור שעתיים למהירות 14.5. אמור ללמד בזומים בראשון תלמידים . הרמתי ידיים עם בזק. 4 פעמים היו אצלי הטכנאים ועדיין אותה תוצאה+נתב BE
האם השקע הזה בממ"ד יתאים לנתב הוט? מחובר אליו כבל של יס
http://www.up2me.co.il/imgs/6523482.jpg
...
דבר ראשון לגבי בזק, אם החליפו את הכבל מהארון עד לדירה + עוד קודם החליפו מודמים אז כל מה שנשאר זה בעיה בכרטיס שלהם בארון תקשורת. הייתי בודק האם יש מוכנות שלהם לבוא ולהחליף את החיבור שלך בארון (כלומר בארון תקשורת שלהם ברחוב). אם לא, אתה יכול להתנתק לגמרי מבזק, לדעתי צריך לחכות לפחות כמה ימים כי צריך שיבוא טכנאי וינתק אותך פיזית בארון תקשורת ואני לא בטוח מתי הם עושים זאת, וכאשר אתה מתחבר אליהם שוב בתקווה הטכנאי יחבר אותך לכרטיס אחר והבעיה תיפתר. מעשית זה בעיקר אופציה אם אתה עובר להוט ועוד X זמן מחליט שאתה רוצה לנסות שוב את הבזק, אז תדע שבסיכוי לא קטן הבעיה פשוט תיפתר מעצמה (שם לב שאין שום בעיה להתקין את שתי התשתיות ביחד, אז תוכל להשאר בשלב ראשון גם עם הוט ולראות האם הבעיה עם בזק נפתרה).

לגבי הוט זה בהחלט שקע של תשתית טלויזיה והוט "יתלבשו" על השקע הזה. אם צריך הטכנאי יחליף את הכבל שנכנס לדירה ומגיע עד לשקע הזה כחלק מההתקנה. הטכנאי גם יביא הוטבוקס, בתקווה הוטבוקס 4, ויחבר לשקע שהוא הכין ויוודא שהכל עובד. באמת שהחלק הכי מסובך אצל הוט זה להתנתק מהם, ומניסיוני גם זה לא בעיה כל עוד אתה מוכן לפנות אליהם בערוצים אלטרנטיביים (כלומר לא דרך המוקד הטלפוני הרגיל). כנראה שגם הדרך של פשוט לבטל את החיוב דרך חברת האשראי ולתת להם לרדוף אחריך עובדת טוב, כמו ש-mrraz111 ציין :P.

אני מקווה שברור שזה בעייתי שיהיה לך גם תשתית יס וגם תשתית הוט באותו הזמן כי שתיהן אמורות להשתמש באותו כבל קוואקס שנכנס לדירה. בתיאוריה, יתכן שהוט יכולים להשחיל כבל קוואקס נוסף במקביל לכבל של יס אבל זה תלוי בצינור תקשורת שקיימים אצלך ועד כמה הם פנויים. אם זה המצב אצלך, הייתי שוקל בחיוב לעבור גם בטלויזיה להוט (מה שאמור גם להוזיל עליות כי טריפלים וכו' כרגיל חוסכים קצת כסף).

יוליוס
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 106 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

הודעה שלא נקראה #17 

הייתי בכבלים בהוט. לא חוזר אליהם גם בחינם.
האם תשתית הכבלים שלהם לא נשארה ?
תודה על העזרה.
דיברתי עם הטכנאי : "לא בעיה בכרטיס בארון. החלפתי הכל. הבעיה מתרכזת בקופסת חיבוריםעד לחדר שבו נמצא הנתב.
מצאתי כתבה מ2014 אינטרנט הוט בשילוב יס כבלים :
https://htmag.co.il/forum?q=dmlld3RvcGl ... IwODk4NA==

יוליוס
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 106 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

הודעה שלא נקראה #18 

עדכון : הגיע אתמול טכנאי נוסף(5 פעמים באו) ,ובשיחה עם הטכנאים הקודמים תוקנה התקלה. .היתה בעיה בקו הטלפון. עכשיו מקבל מהירות 38 מתוך 40. לא ניתן יותר באזורי.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”