ניתוקי רשת בהוט

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
niravr94
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

ניתוקי רשת בהוט

הודעה שלא נקראה #1 

שלום לכולם,
אתחיל ואומר שזה לא פוסט שיימינג להוט כי כאלה יש בשפע, זה באמת שאלה לגיטימית איך לפתור את הבעיה..
קניתי לאחרונה גוגל הום(כן,כן, סליחה לכל משתמשי האפל/אלקסה) ופעם ביום בערך המכשיר של גוגל (nest במקרה שלי) פשוט מתנתק ואני צריך לנתק אותו מהרשת דרך האפליקציה שלו ולחבר אותו שוב.
עכשיו נוסף לזה אני יודע שבכל יום בהוט הנתב שלהם עושה ריסט על דעת עצמו בעיה 2.45 בלילה.
עכשיו 2 שאלות:
1. האם יש אופציה לבטל את הריסט הזה ומישהו פעם עשה את זה? כי לא מצאתי מדריך ברשת או בהגדרות של הנתב עצמו.
2.במידה והתשובה לשאלה אחת "אין מה לעשות", אם אני אקנה ראוטר משלי האם זה לדעתכם יכול לפתור את הבעיה ואיכשהוא אני יעקוף את הנפילות איכשהו??

מודה מראש לעוזרים

noam23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

Re: ניתוקי רשת בהוט

הודעה שלא נקראה #2 

לא הבנתי איך זה קשור לריסט בנתב של הוט. אחרי הריסט, כשחוזר האינטרנט, הגוגל הום אמור להתחבר מחדש ללא שום בעיה.

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 327 פעמים
קיבל תודות: 743 פעמים

Re: ניתוקי רשת בהוט

הודעה שלא נקראה #3 

01/01/2021 22:03  
niravr94 כתב:
1. האם יש אופציה לבטל את הריסט הזה ומישהו פעם עשה את זה? כי לא מצאתי מדריך ברשת או בהגדרות של הנתב עצמו.
2.במידה והתשובה לשאלה אחת "אין מה לעשות", אם אני אקנה ראוטר משלי האם זה לדעתכם יכול לפתור את הבעיה ואיכשהוא אני יעקוף את הנפילות איכשהו??
...
1. אני לא מכיר תופעה כזאת. אצל ההורים שלי יש הוטבוקס כבר שנים ואין שום ריסטים (משמש כמודם בלבד). גם כאן בפורום לא זכורות לי תלונות כאלה (יתכן שיש אבל אם כן זה כנראה רק במקרים מאד נדירים). צריך להבין מה בדיוק התופעה ולמה היא קורית ובתקווה אז יהיה אפשר לפתור אותה.

איך אתה ידוע שההוטבוקס עושה ריסט מעצמו? האם ההוטבוקס במצב של bridge או לא והאם בדקת את המצב השני? ללא הגוגל nest אתה עדיין רואה את התופעה שההוטבוקס עושה ריסט? במיוחד אם אתה מצליח לשחזר בעיות גלישה ללא הגוגל nest זה יכול להקל על קבלת שירות מהוט.

מה השירות של הוט אומרים על הנושא? כן אני יודע המילה שירות והוט לא הולכים ביחד אבל עדיין שווה ניסיון, בתקווה עם קצת "לחץ" אפשר לפחות לקבל מהם הוטבוקס אחר כדי לשלול בעיה בהוטבוקס הספציפי שיושב אצלך.

2. התשובה ל-2 היא "אין מה לעשות", כי אי אפשר להשתמש במודם פרטי מול תשתית הוט. כבר היום אתה משתמש בראוטר משלך (הגוגל nest הוא הראוטר) ובתקווה ההוטבוקס מוגדר כ-bridge. זה הכי קרוב שאתה יכול להיות לשימוש בציוד פרטי מעל תשתית הוט.

אני חוזר ומדגיש אין שום סיבה שההוטבוקס יעשה ריסט על דעת עצמו, זה לא אמור להיות ככה.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”