בעיה חדשה בהעלאת תכנים בנטפליקס - חיבור קווי לטלוויזיה חכמה LG חכמה

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
dovratz
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

בעיה חדשה בהעלאת תכנים בנטפליקס - חיבור קווי לטלוויזיה חכמה LG חכמה

הודעה שלא נקראה #1 

שלום לכם,
עד אתמול הצלחתי לראות את התכנים של נטפליקס באמצעות כבל רשת קווי שחיבר בין המודם הקטן של YES לבין הטלוויזיה החכמה שלי LG. מאתמול נטפליקס עולה אבל אני לא מצליחה לראות סרטים או סדרות. בעוד מהירות ההורדה של האינטרנט הקווי שלי 100 MBPS (הוט) ומהירות העלאה 2 MBPS, בטלוויזיה החכמה ובנטפליקס בהתאם, מצוינת מהיות גלישה של כ-24.5 MBPS. לא, אני לא מחוברת דרך הווי פיי אלא דרך הכבל שעובר בקיר לטלויזיה החכמה שלי דרך ה"מודם" הקטן של יס. מה יכולה להיות הסיבה לבעיה ככה פתאום, ואיך פותרים אותה?
תודה רבה לעונים,
דברת

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1299 פעמים
קיבל תודות: 1146 פעמים

Re: בעיה חדשה בהעלאת תכנים בנטפליקס - חיבור קווי לטלוויזיה חכמה LG חכמה

הודעה שלא נקראה #2 

אפשר לעשות ריסטרט לכל הרכיבים, בדרך כלל משחרר את "צוואר הבקבוק" שנוצר.
בכל מקרה אם הקליטה של ה-WIFI טובה, אזי עדיף להתשמש בה שכן כרטיס הרשת במסך מוגבל ל-100 מגה והכרטיס האלחוטי, לא מוגבל.
לכן תתקבל מהירות גבוהה יותר בגלישה אלחוטית.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

dovratz
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #3 

תודה, ניסיתי את כל זה.. לצערי לא עובד 🤷

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 512 פעמים
קיבל תודות: 3949 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

נתחיל בדבר הבסיסי - קצב של 24M בהחלט מספיק בשביל סדרות בנטפליקס (אם זה HD אז הם משדרים בין 3.5 ל-5M בלבד!). אם זה 4K HDR אז המקסימום שהם מגיעים זה 15.6M. זו הסיבה גם שהמסכים מגיעים עם כרטיסי רשת של 100M, פשוט הם לא טורחים ליותר כי אין בכך צורך.

אם את קולטת סבבה ליד הראוטר, אז הבעיה שלך היא ככל הנראה המתאם "MOCA" שיס שמו לך.

מה יש לך של יס? ממיר רגיל עם VOD? את משתמשת בזה או שהעברת את החיבור רשת פשוט למסך?

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 165 פעמים
קיבל תודות: 188 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

29/12/2020 22:07  
avihuli כתב:
אפשר לעשות ריסטרט לכל הרכיבים, בדרך כלל משחרר את "צוואר הבקבוק" שנוצר.
בכל מקרה אם הקליטה של ה-WIFI טובה, אזי עדיף להתשמש בה שכן כרטיס הרשת במסך מוגבל ל-100 מגה והכרטיס האלחוטי, לא מוגבל.
לכן תתקבל מהירות גבוהה יותר בגלישה אלחוטית.
...
אני ממש לא מסכים להמלצה הזאת.
חיבור קווי, כל עוד אין בו תקלה יסודית, הוא יציב מאוד. ההגבלה של 100 מגה לא רלוונטית לטלוויזיות חכמות, כמו שעופר הסביר.
חיבור ווי פי, גם אם במדידה רגעית נותן לך תוצאה גבוהה, מטבעו אינו יציב. הדלקה וכיבוי של כל מני מכישירים, הפרעות משכנים, שינוויי מזג אוויר ומצב רוח - משפעים עליו מאוד. הכלל הפשוט אומר שכל מה שיכול להתחבר קווית - לחבר קווית.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1299 פעמים
קיבל תודות: 1146 פעמים

הודעה שלא נקראה #6 

ניר, ויחד עם זאת חיבור אלחוטי פתר בלא מעט פעמים בעיות שהיו בקווי (לפחות ממה שאנשים ציינו פה בשרשורים שונים).
אני מחובר קווי היכן שניתן ובגדול עובד לי בסדר.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

Lior_M
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 355 פעמים
קיבל תודות: 315 פעמים

הודעה שלא נקראה #7 

קרה לי פעם בטלביזיה של LG, האפליקציה פשוט נתקעה.
1. אפשר לבדוק עם אפליקציה במכשיר אחר ( נגיד טלפון ) אל מול אותו ראוטר.
2. אם במכשיר אחר ניתן לצפות בתוכן, אז ניתוק הטלביזיה מהחשמל לכמה שניות וחיבור מחדש.

ליאור
בעבר טכנאי סאונד באולפני טריטון כיום עוסק בתחום ההי-טק.
הקולנוע שלי

dovratz
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #8 

30/12/2020 9:14  
oferlaor כתב:
נתחיל בדבר הבסיסי - קצב של 24M בהחלט מספיק בשביל סדרות בנטפליקס (אם זה HD אז הם משדרים בין 3.5 ל-5M בלבד!). אם זה 4K HDR אז המקסימום שהם מגיעים זה 15.6M. זו הסיבה גם שהמסכים מגיעים עם כרטיסי רשת של 100M, פשוט הם לא טורחים ליותר כי אין בכך צורך.

אם את קולטת סבבה ליד הראוטר, אז הבעיה שלך היא ככל הנראה המתאם "MOCA" שיס שמו לך.

מה יש לך של יס? ממיר רגיל עם VOD? את משתמשת בזה או שהעברת את החיבור רשת פשוט למסך?
...
עופר שלום,
אני קולטת סבבה במחשב שלי ליד הראוטר/מודם של הוט.
מה יכולה להיות הבעיה במתאם שיס שמו לי ואיך פותרים אותה? עד היום ראיתי את כל הסדרות של נטפליקס נפלא. משלשום, אני מעלה את האפליקציה אבל הסדרות לא עולות ומתחילות "לזחול" עד 24%.
יש לי ממיר yes max וכבל האינטרנט יוצא מה"מוקה" הזה לממיר. את הטלויזיה חיברתי עם כבל למקום הפנוי ב"מוקה". כאמור עד היום עבד.
התקשרתי לשירות לקוחות של LG והם לא הצליחו לעזור לי.. אולי זה באמת קשור למוקה הזה. השאלה אם ביס יוכלו לעזור לי... ואם יסכימו בכלל

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

הודעה שלא נקראה #9 

אולי שווה לשים רשת mesh להארכת הטווח וללכת על אלחוטי. אופציה אחרת זה להשחיל כבל רשת אמיתי כי המתאם הזה לא כזה להיט.

dovratz
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #10 

oferlaor כתב:

...
oferlaor כתב:

...
עופר,
בהמשך לתשובתי הקודמת, דיברתי עם יס, היו נחמדים, איתחלו את הראוטר/מודם של הוט ואח"כ את ה-VOD שלהם. לא פתר את הבעיה.. נטפליקס מנסה להעלות פרק מ-0% מגיע ל-20% ומסתובב לנצח :)
נתקעתי.. לא ברור מה אני אמורה לעשות אחרי שעשיתי כבר את כל הניתוקים, החיבורים ושאר הדברים..
תודה

dovratz
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #11 

30/12/2020 18:03  
oferlaor כתב:
אולי שווה לשים רשת mesh להארכת הטווח וללכת על אלחוטי. אופציה אחרת זה להשחיל כבל רשת אמיתי כי המתאם הזה לא כזה להיט.
...
תודה, את מי אני צריכה להזמין? קצרה ידי

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

הודעה שלא נקראה #12 

חשמלאי או איש רשתות

לפני זה שווה לקחת כבל רשת ולהעביר אותו בין החדרים מסביב ולראות שזה באמץ פותר את הבעיה.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 148 פעמים
קיבל תודות: 337 פעמים

הודעה שלא נקראה #13 

התופעה הזו, לפחות מנסיוני הדל אצלי נבעה מאי עדכון של אפליקציית נטפליקס או מזה שהחא רצה ברקע המון זמן
הייתי קודם כל בודק עדכונים לאפליקציה ואם היא עדכנית, כמו שאמרו כבר להוציא המסך מהחשמל לחכות לחבר מחדש ולהדליק המסך, מעבר לסטנד ביי והדלקה לא עושות כלום, רק ראוטר מלא.
יכול להיות שיש גם עדכונים למערכת ההפעלה של המסך, חשוב גם לעדכן אותו
מאחר והתופעה מופיעה רק בנטפליקס, ולא באפליקציות אחרות במסך אני מקווה שהאמור לעיל יפתור הבעיה. רק אם לא פתר הייתי עובר לשלב הבא

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

הודעה שלא נקראה #14 

אם מכבים את המסך ואז מנתקים אותו מהחשמל לחמש דקות זה מבטיח שהאפליקציה תתאפס מעצמה. אם זו בעיה של האפליקציה זה יפתור אותה.

Lior_M
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 355 פעמים
קיבל תודות: 315 פעמים

הודעה שלא נקראה #15 

שואל שוב,
האם תכני נטפליקס עובדים במכשיר אחר בבית \ מכשיר אחר שאפשר לחבר קווית או אלחוטית לאוטו ראוטר ?
בעבר טכנאי סאונד באולפני טריטון כיום עוסק בתחום ההי-טק.
הקולנוע שלי

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”