סלקום פייבר והוט נט כספק

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
ALFRED3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

סלקום פייבר והוט נט כספק

הודעה שלא נקראה #1 

היום התקשרתי להוט נט כדי להתנתק מהם עקב המעבר לסלקום פייבר .הם אמרו לי שהם גם עובדים עם סלקום .האם זה נכון ? מישהו מחובר ויכול לתת חוו"ד?

TheCoolest
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 1834 פעמים
יצירת קשר:

Re: סלקום פייבר והוט נט כספק

הודעה שלא נקראה #2 

זה לא. סלקום, בדיוק כמו פרטנר מספקת שירותי פייבר רק עם ספק שלהם (נטוויז'ן)

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 327 פעמים
קיבל תודות: 743 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

למיטב ידעתי תשתית סלקום פייבר ותשתית אנלימטד זה אותו הדבר היום, ואם אתה מתחבר דרך סלקום פייבר אתה כבול לסלקום כספק אבל אפשר גם להתחבר דרך אנלימטד ואז יש "מבחר" של ספקים. למיטב ידעתי ה"מבחר" הוא 015, 018, 019 ואולי עמיתנט, שמבחינתי האופציה העיקרית היא 015 (שאני נמצא אצלם כבר כמה שנים ומרוצה). אבל כבר לא מעט זמן מדברים על זה שגם הוטנט תהיה אופציה מעל תשתית אנלימטד/סלקום (במקביל לזה שהוט כנראה תכנס למשקיעה באנלימטד).

תבדוק את הנושא מול המוקד של אנלימטד ומול הוטנט (אני די בטוח שאם הוט טוענים שאתה יכול לבחור ספק הוטנט דרך המוקד של סלקום פייבר זה לא הולך לעבוד). אם יש אופציה כזו זה ממש חדש ונשמח להתעדכן.

shmizan
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 313 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

מול המוקד של אנלימיטד אין מה לבדוק כלום.
כש-019 התחילה להיות אופציה כספק, וגם הופיעה תחת הספקים האפשריים באתר של אנלימיטד, במוקד שלהם אמרו שאין אפשרות להתחבר.
בניגוד לכך, במוקד של 019 הזמנתי התחברות (שבאופן טיפוסי לאנלימיטד וספקי הפח שהם עובדים איתם, הייתה מחויבת בהגעה של טכנאי כדי להחליף ספק, כן כן, הגיע טכנאי בשביל לעשות טלפון וללכת).

אולי הוט נט ידעו להגיד לך משהו רלוונטי

ALFRED3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

פתחתי פניה באתר של סלקום וחזרו אלי טלפונית , הנציגה היתה בהתחלה מאוד חד משמעית ואמרה שלא עובדים איתם ורק נטוויז'ן ,באותו נשימה אחר כך היא אמרה שיש אפשרות שהוט נט יהיו ספקים וסלקום התשתית אבל אני אצטרך לשלם להם לחוד ולא בנדל , יש לי הרגשה שבקרוב יכריזו שהוט נט תוכל לתת גם שרותי ספק .כנראה שזה עדיין לא בשל/לא לפרסום , נמתין ונראה .

ד"א לחבר'ה שמחוברים באלחוטי עם מודם 5756 איזה מהירות ממוצעת אתם מקבלים והאם זה יציב ?

furmul
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #6 

הוט הולכים לקנות אחוזים מ IBC בשביל לשבת על הסיבים שלהם אז הגיוני שקיים אבל Below the radar
בכל מקרה עדיף כמה ספקיות מאשר ספקית אחת

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”