חיבור נטב TP-Link VR400 לא מצליח

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
yairGrazutis
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

חיבור נטב TP-Link VR400 לא מצליח

הודעה שלא נקראה #1 

שלום לכולם

אני מחובר לפרטנר בחבילת בנדל כאשר התשתית היא תשתית של בזק.

כיום ישנו בשרותי נטב בהשכרה של חברת פרטנר והאנטרנט בביתי עובד באופן תקין.

אמש קניתי נטב TP-Link VR400 וניסיתי ללא הצלחה לחבר אותו לרשת במקום הנטב הקיים של פרטנר, לאחר שיחה ונסיונות עם איש טכני שאינם
צלחו נאמר לי שהנטב אינו תומך בווקטורינג ולכן יש לי בעייה בחיבור, כאשר בדקתי ראיתי שהנטב האמור כן תומך בווקטורינג.

מה אוכל לעשות?

מה לדעתכם הבעייה מדוע הנטב לא מתחבר לרשת?

תודה רבה

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 327 פעמים
קיבל תודות: 743 פעמים

Re: חיבור נטב TP-Link VR400 לא מצליח

הודעה שלא נקראה #2 

@yairGrazutis

ה-VR400 באמת תומך בווקטורינג ועד כמה שיודע לי כן אמור לעבוד בשתית בזק במהירות 40 או 100 מגה (הוא לא מתאים לחבילת 200 מגה אז חשוב לוודא שאתה לא בחבילה כזו).

כדאי גם לוודא שאתה מריץ גירסת קושחה עדכנית מהאתר של tplink ישראל (תקפיד על גירסת חומרה מתאימה), ולוודא שהגדרות שלו תקינות. אני לא מכיר את ה-VR400 אבל מנחש שבדומה לדגמים אחרים של tplink אתה אמור לקבל אשף להגדרה ראשונית - אם צריך תעשה reset להגדרות בשביל לחזור לאשף. אם יש לך ספקות לגבי ההגדרות הקשורות ל-VDSL תביא צילום מסך וננסה לעזור.

בנוסף חשוב להבין מה בדיוק "לא מצליח". אני מניח שאתה רואה בממשק של ה-VR400 שהוא לא מקבל סינכרון מול התשתית של בזק, שהרי אם יש סינכרון, גם אם אין אינטרנט, זאת כבר בעיה אחרת כמו הגדרת חייגן עם שם משתמש וסיסמא של הספק בצורה תקינה.

אם הבעיה לא נפתרת, ההגדרות של ה-VR400 תקינות, וברגע שאתה מחזיר את הנתב של פרטנר זה עובד אז זה מחשיד שהבעיה ב-VR400. תנסה לדבר עם היבואן ו/או החנות שקנית ממנה.

yairGrazutis
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: חיבור נטב TP-Link VR400 לא מצליח

הודעה שלא נקראה #3 

תודה על המענה,

באמת עשיתי ריסט לנטב ורשמתי עוד פעם את שם המשתמש והפעם הוא התחבר כמו שצריך

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”