זקוק לחוות דעת כללית לגבי unlimited

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
lior50
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

זקוק לחוות דעת כללית לגבי unlimited

הודעה שלא נקראה #1 

עברתי לחברה לפני חודש
כרגע כל שבוע צצה תקלת שרות כלשהי שמנתקת את האינטרנט ולוקח להם זמן להתאושש (לפחות לטעמי)
מה שאני מנסה להבין האם זה משהו נקודתי או שהחברה הזו עדיין בחבלי לידה קשים

shmizan
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 313 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

Re: זקוק לחוות דעת כללית לגבי unlimited

הודעה שלא נקראה #2 

נשמע כמו משהו נקודתי, אולי באיזור שלך בעקבות החורף וחוסר ההיערכות השנתי הידוע של חברת החשמל..
אני מחובר מספר חודשים ואין "חבלי לידה", רק איכות ירודה של ה-ISP (אצלי 015) שמתבטא במהירות סופר נמוכה לחו"ל בשעות הערב.
לא קרתה לי תקלת "תשתית" אחת שמתבטאת בניתוקים מעולם.

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 327 פעמים
קיבל תודות: 743 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

17/12/2020 12:30  
lior50 כתב:
כרגע כל שבוע צצה תקלת שרות כלשהי שמנתקת את האינטרנט ולוקח להם זמן להתאושש (לפחות לטעמי)
...
מה זה "תקלת שרות"? אני מחובר כבר כמה שנים ויש תקלה איזורית בערך פעם בשנה והיא מטופלת אוטומטית תוך כמה שעות. אין לי ניסיון עם הסיבים של פרטנר, אבל לפחות באיזור שלי זה יותר אמין מתשתיות בזק והוט. אם חשובה לך אמינות גבוה יותר צריך חיבור עסקי שעולה בהתאם. כמובן אם האינטרנט נופל פעם בשבוע זה לא תקין וזה כבר משהו אחר. מדובר על תקלה איזורית או רק בבניין/דירה שלך?

דרך אגב, אני גם עם אנלימטד+015 ודווקא מרוצה מכל הבחינות, כולל מהקצב לחו"ל. במקרה יצא לי הערב גם להשתמש בספק הוטנט (תשתית הוט) ובספק סלקום (תשתית בזק) ושניהם לחלוטין לא זזו (אפילו לא בטוח אם זה קשור לחו"ל). מאד יכול להיות שאצל חלק מהספקים המצב יותר טוב, על בזב"ל ופרטנר יש חוות דעת יחסית חיוביות כאן בפורום, אבל בסופו של דבר אני מרוצה מאנלימטד + 015.

GalZohar
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

בגדול עובד יופי, התקלות זה בעיקר כשיש הפסקות חשמל באזור.

אני גם עם 015. כמה אתם משלמים? מעריך שאחרי שלא התמקחתי שנתיים אני בטח משלם מחיר מוגזם (110 שח ל-200 מגה סימטרי שנראה לי בפועל מצליח להעלות רק ב-100).

lior50
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

הודעה שלא נקראה #5 

התקלות כנראה אזוריות (מעבר לבית ולבניין זה בטוח)
אבל שמח לשמוע שזה לא חבלי לידה אלה משהו נקודתי כי כבר ממש מתחשק לי לחזור להוט שלפחות הייתה יציבה כמו סלע עבורי כבר 15 שנה

kalda01
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: דני קלמר
נתן תודות: 48 פעמים

הודעה שלא נקראה #6 

שאלה כללית, אם חיברו את הבניין לתשתית של אנלימיטד, איך מתחברים בדירה עצמה? שמים איזה שקע אינטרנט נפרד ?

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

הודעה שלא נקראה #7 

26/12/2020 17:49  
kalda01 כתב:
שאלה כללית, אם חיברו את הבניין לתשתית של אנלימיטד, איך מתחברים בדירה עצמה? שמים איזה שקע אינטרנט נפרד ?
...
בתשתית של אנלימטד/סלקום פייבר היום מעבירים סיב אופטי לתוך הדירה לנקודה שתבחר. הסיב כרגיל עובר דרך תעלות התקשורת הקיימות שבהם עוברים הכבלים של בזק/הוט/יס, אז צריך נקודה שיש בה תשתית כזו. בתקווה לא יהיו בעיות להעביר את הכבל בדרך הזאת, אם אין אפשרות צריך להבין למה (לדוגמא עצלנות של טכנאי) ולבדוק ביחד עם הטכנאי האם יש פתרון אחר שמקובל עליך.

אחרי שהסיב הגיע לנקודה הרצויה הוא מתחבר או ישירות לראוטר שלהם עם חיבור SFP או למתאם מדיה שממנו יוצא כבל רשת לראוטר שלהם או ראוטר פרטי. לכן אם יש רצון לשימוש בציוד פרטי חשוב להקפיד להתעקש שיתקינו מתאם מדיה בנפרד.

אם אנלימטד פרסו את התשתית בבניין מזמן, אז כנאה שיכניסו כבל רשת לדירה. אז אפשר לחבר כל ראוטר ישירות לכבל שנכנס לדירה (טכנית כמובן יהיה שקע עם כבל גישור).

kalda01
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הודעה שלא נקראה #8 

מדובר בבניין ישן משנות ה 70 שארון החשמל נמצא בחדר המדרגות. כעת יש שקעי בזק בדירה אבל אין לי מושג מאיפה ההזנה של השקעים האלה מגיעה.
יכול להיות שבעבר היה גם הוט רק לא במשמרת שלי. (יש איזה שקע כבלים בקיר של הסלון)
אני מניח שבעת הזמנת השרות דרך שרות לקוחות אין להם כל אפשרות להתחייב איפה תהייה נקודת החיבור אל הנתב בתוך הדירה.

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

הודעה שלא נקראה #9 

26/12/2020 18:45  
kalda01 כתב:
מדובר בבניין ישן משנות ה 70 שארון החשמל נמצא בחדר המדרגות. כעת יש שקעי בזק בדירה אבל אין לי מושג מאיפה ההזנה של השקעים האלה מגיעה.
...
גם אצלי זה ככה. "ההזנה" של השקעים האילו כמעט בטוח מגיעה מחדר המדרגות דרך צינורות המיועדים לתשתיות תקשורת. הטכנאי אמור להכניס את הסיב דרך הצינורות האילו לדירה. לכן, אתה יכול לבחור כל נקודה שיש לך היום או שקע של בזק או שקע של הוט (גם אם תשתית הוט לא עובדת אין לזה משמעות, הוא לא משתמש בכבל עצמו של הוט, רק בצינור שלה שמגיע מחדר המדרגות).

מאד מאד מומלץ להיות שם ביחד עם הטכנאי ולבדוק ביחד איתו מה אפשרי בפועל. בין אם השירות לקוחות מתחייב או לא לנקודת ההתקנה אין לזה שום משמעות, אתה יכול להיות בטוח רק אחרי שהטכנאי הצליח להעביר את הכבל לנקודה. אצלי דרך אגב, רציתי נקודה שהייתה בה תשתית הוט, הטכנאי ניסה והיה מוכן להמשיך לנסות להעביר כבל רשת במקביל לתשתית הוט ואני אמרתי לו שפשוט יוציא את הכבל של הוט ואז הכל עבר חלק ובקלות (כבל רשת כי פעם ככה אנלימטד היו נכנסים לדירה, היום זה עם סיב שלמיטב הבנתי הרבה יותר קל להשחלה).

kalda01
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הודעה שלא נקראה #10 

אני מקווה שיוכלו להשחיל בצנרת של בזק מבלי לנתק לי את קו הטלפון....אני רוצה שבזק ישאר פעיל עד שנראה שהפייבר עובד יציב וחלק ואין תקלות.

kalda01
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הודעה שלא נקראה #11 

בשיחה עם נציג אנלימיטד נאמר שהראוטר מתחבר לאינטרנט דרך שקע חשמל.....איך הסיב מגיע לשקע חשמל בתוך הדירה ? זה מגיע מארון החשמל בשיטה של מתאם רשת על תשתית חשמל ?

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 156 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

הודעה שלא נקראה #12 

27/12/2020 19:27  
kalda01 כתב:
בשיחה עם נציג אנלימיטד נאמר שהראוטר מתחבר לאינטרנט דרך שקע חשמל.....איך הסיב מגיע לשקע חשמל בתוך הדירה ? זה מגיע מארון החשמל בשיטה של מתאם רשת על תשתית חשמל ?
...
ממש לא. נראה לי אי הבנה בשיחה ביניכם.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

kalda01
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הודעה שלא נקראה #13 

כפי הנראה

WaterMelon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Johnny
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #14 

אני אישית עם Unlimited + 015,מקבל 99אחוז מהזמן גם בשעות העומס את רוב המהירות,Jitter תמיד על 0.1-0.3 במקסימום לשרתים בחו''ל ובארץ.
פינגים אש במשחקים,בלי שום קפיצות ולאגים ופאקט לוסים.

אגב אני על 1000/100.
הורדת קבצים ישירה לדוגמא במנהל הורדות (IDM) אני מקבל את מלוא המהירות (בשרת שכמובן מאפשר את מלוא מהירות,במקרה אני מנוי בכמה כאלה).
מקבל 115-125 MB/s שזה שווה ערך ל1000Mbps(פלוס מינוס).

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”