בזק בינלאומי- תשתית שונה

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
Izkov
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

בזק בינלאומי- תשתית שונה

הודעה שלא נקראה #1 

שאלה לי אליכם,
האם יש הבדל מבחינת פינג לספק מסויים (במקרה שלי בזק בינלאומי) על תשתיות שונות?
השאלה היא לא רק על בזק בינלאומי, גם על פרטנר וכו' ? זאת אומרת האם סוג התשתית משנה איכשהו את הניתוב לחול ?
כרגע אני על בזק בינלאומי על גבי תשתית הוט בחבילה של 500/12, רוב שעות היום אני מקבל את מלוא רוחב הפס, במקרים מסויימים 350, לא מתלונן.
אני גיימר מושבע, משחק אפילו קצת בצורה תחרותית, הפינגים שלי גבוהים באופן תמידי משאר חברי לקבוצה, בתחילת הדרך הייתי עם ספק הוטנט על גבי הוט, המעבר לבזק בינלאומי עזר והוריד לי קצת את הפינג בעוד 10MS בערך לשרתי המשחק שאני משחק . לרוב שרתי המשחק הפינג שלי 64-90.
לרוב חברי הקבוצה שלי יש 54-62, כולם עם תשתית פייבר, פרטנר+ חבילת גיימרים .
חשבתי להוסיף חבילת גיימרים בבזק בינלאומי אבל הם לא תומכים בזה על גבי תשתית הוט, אז הדבר השני שחשבתי עליו הוא לעבור לתשתית בזק, האם מעבר של תשתית יעזור מבחינת פינג ללא חבילת גיימרים ? והאם חבילת גיימרים באמת תוריד את הפינג ?
אני יודע שזה נשמע בכייני לקבל 64-90 פינג, אבל לשחק עם 80+ פינג מול שחקנים על 20-30 זה מאד קשה .
(התשתית בבזק אצלי תומכת בעד 200 מגה, וזה לא זול בכלל,כמעט כמו מחיר שאני משלם על טריפל שלם בהוט כולל ספק בזק בינלאומי)
ובכללי מעניין אותי אם אעבור לפרטנר על גבי תשתית הוט אקבל את אותם פינגים שחברי מקבלים עם תשתית פייבר של פרטנר שהם מקבלים.
(פינגים בתוך הארץ לא מעניינים אותי, מדבר אך ורק פינגים לחול, ולאירופה בפרט.

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 151 פעמים

Re: בזק בינלאומי- תשתית שונה

הודעה שלא נקראה #2 

פינג לספק של סיבים הוא בסביבות 3-4 מס' מקסימום. פינג בבזק\הוט הוא בערך פי 20 מזה...

Izkov
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

הודעה שלא נקראה #3 

09/12/2020 20:15  
ag43 כתב:
פינג לספק של סיבים הוא בסביבות 3-4 מס' מקסימום. פינג בבזק\הוט הוא בערך פי 20 מזה...
...
למה אתה אומר פי 20 ? אני לרוב 8-9 פינג בארץ במקרים מסויימים מגיע ל10.
אני שאלתי על הניתוב מחוץ לישראל, אני עם ספק בזק בינלאומי/פרטנר/כל ספק אחר, האם כשאני אעשה TRACERT לשרת מסויים עם בב"ל על תשתית הוט יהיה שונה מTRACERT של אדם אחר עם בב"ל+בזק? או פרטנר+הוט/בזק על פני פרטנר על גבי תשתית הסיבים שלהם
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 151 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

משום מה זכרתי שהערכים גבוהים הרבה יותר.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”