חברת פרטנר מחפשת שותף לפעילות פריסת הסיבים האופטיים

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 267
הצטרף: יולי 2020
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

חברת פרטנר מחפשת שותף לפעילות פריסת הסיבים האופטיים

לינק להודעה #1 

בכוונת החברה לפתוח את הרשת לשימושם של גורמים נוספים • המהלך מגיע על רקע עסקת הוט IBC וכניסת בזק לפרויקט הסיבים.חברת פרטנר החליטה לצרף שותף לפעילות הסיבים שלה. החברה מדווחת היום (ד') כי החליטה לאפשר למשקיעים להגיש הצעות להשקעה בשותפות בתשתית הסיבים האופטיים "פרטנר פייבר".

פרטנר החלה בפרישת תשתית "פרטנר פייבר" ללקוחות פרטיים לפני כ-3 שנים, ועל פי דיווחי החברה לרבעון השני של השנה היא מגיעה עם תשתית סיבים אופטיים פעילה ליותר מ-657 אלף משקי בית בעשרות ערים ברחבי הארץ.חברת פרטנר החליטה לצרף שותף לפעילות הסיבים שלה. החברה מדווחת היום (ד') כי החליטה לאפשר למשקיעים להגיש הצעות להשקעה בשותפות בתשתית הסיבים האופטיים "פרטנר פייבר".

פרטנר החלה בפרישת תשתית "פרטנר פייבר" ללקוחות פרטיים לפני כ-3 שנים, ועל פי דיווחי החברה לרבעון השני של השנה היא מגיעה עם תשתית סיבים אופטיים פעילה ליותר מ-657 אלף משקי בית בעשרות ערים ברחבי הארץ.

במסגרת הפניה שיצאה היום על ידי זרוע בנקאות ההשקעות של חברת MNS Consulting ודיסקונט קפיטל, משקיעים יוכלו להגיש הצעה לאחזקה בשיעור של עד 20% בשותפות חדשה, אליה יועברו זכויות השימוש בתשתית הסיבים לאינטרנט ביתי מהיר.שותפות הסיבים החדשה תמכור את זכות השימוש בתשתית הסיבים לפרטנר ולקוחותיה, וכן לחברות נוספות במסגרת שוק סיטונאי. פרטנר תתחייב לידע פריסה ולרכישת קווים מהשותפות. בכך תובטח הכנסה למשקיע, כאשר הוצאות ההקמה, התפעול, השדרוג והתחזוקה של הרשת יבוצעו על ידי פרטנר.

המהלך מגיע על רקע עסקת הוט IBC וכניסת בזק לפרויקט הסיבים.

https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001349876

ועוד הסבר בנושא
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001350014
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 267
הצטרף: יולי 2020
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

Re: חברת פרטנר מחפשת שותף לפעילות פריסת הסיבים האופטיים

לינק להודעה #2 

עדכון
מתעניינים ראשונים בהשקעה בסיבים האופטיים של פרטנר. לכלכליסט נודע כי כמה קרנות וגופים מוסדיים החלו לנהל שיחות ראשוניות עם חברת התקשורת, בהם קרן נוי, ג'נריישן קפיטל, קרן קיסטון, דן קפיטל, כלל והפניקס.
https://www.calcalist.co.il/internet/ar ... okGbBev64A
אני לא הייתי חבר כנסת

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”