ועד הבניין לא מוכן לחתום על החוזה מול פרטנר

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
JColy
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

ועד הבניין לא מוכן לחתום על החוזה מול פרטנר

לינק להודעה #1 

אשמח לעצות מה ניתן לעשות. וועד הבניין לא מוכן לחתום על חוזה ההרכשה מול פרטנר לחיבור הבניין לסיבים.
זו סאגה שנמשכת כבר קרוב לחצי שנה.
לדבריו - יש לו איזה שהן דרישות מהם (שהוא לא מוכן לחלוק איתי) והם לא מוכנים להתחייב על זה.
לדברי הנציג של פרטנר - הוא לא יודע על מה מדובר ומצידו הוא עשה כל מה שהוא יכל והוועד פשוט לא מעוניין.
אציין שהשכונה מחוברת לסיבים והבניינים השכנים כבר חוברו מזמן.
מצד הנציג של פרטנר, הוא אומר שזה נשמע כאילו הוועד מחפש תירוצים לא לחתום ולא להתחבר.
אבל לא ברור לי איזה אינטרס יש לו להתנכל ככה, זה לא יוצא לו מהכיס ולא מחייב אותו להתחבר אליהם בעצמו.
אשמח לשמוע מניסיון מה ניתן לעשות בנושא.

gildmor
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: ועד הבניין לא מוכן לחתום על החוזה מול פרטנר

לינק להודעה #2 

אם יש רוב של דיירים שמעונינים אני חושב שאפשר לכנס ישיבת דיירים והועד יאלץ ליישם את החלטת הרוב...להחלפת ספק גז לדוגמה נדרש רוב רגיל, לא בטוח אם זה נופל תחת אותה קטגוריה.

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 148 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

לינק להודעה #3 

הזוי. וועד הבית חייב לתת לך הסברים. אם לא מוכנים להסביר, תשקול להוציא להם מכתב מעורך-דין.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

לינק להודעה #4 

17/11/2020 12:29  
JColy כתב:
אשמח לעצות מה ניתן לעשות. וועד הבניין לא מוכן לחתום על חוזה ההרכשה מול פרטנר לחיבור הבניין לסיבים.
לדבריו - יש לו איזה שהן דרישות מהם (שהוא לא מוכן לחלוק איתי) והם לא מוכנים להתחייב על זה.
לדברי הנציג של פרטנר - הוא לא יודע על מה מדובר ומצידו הוא עשה כל מה שהוא יכל והוועד פשוט לא מעוניין.
מצד הנציג של פרטנר, הוא אומר שזה נשמע כאילו הוועד מחפש תירוצים לא לחתום ולא להתחבר.
אבל לא ברור לי איזה אינטרס יש לו להתנכל ככה, זה לא יוצא לו מהכיס ולא מחייב אותו להתחבר אליהם בעצמו.
...
צר לי להודיע לך אבל ברגע שאתה לא יודע למה הוועד בית לא מסכים לחתום על הסכם עם פרטנר, אז לדעתי אתה תצטרך עזרה של עורך דין שיוכל בצורה יותר נכונה לבדוק את הנושא הזה ואז להמליץ לך מה כדאי לך לעשות.
נכון לעכשיו נראה לי שאין חוק מדינה שמחייב את הוועד בית להסכים לפריסה של תשתית של אינטרנט סיבים אופטיים באותו בניין.
אני לא הייתי חבר כנסת

gildmor
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

לינק להודעה #5 

17/11/2020 12:42  
רןכהן כתב:
17/11/2020 12:29  
JColy כתב:
...
צר לי להודיע לך אבל ברגע שאתה לא יודע למה הוועד בית לא מסכים לחתום על הסכם עם פרטנר, אז לדעתי אתה תצטרך עזרה של עורך דין שיוכל בצורה יותר נכונה לבדוק את הנושא הזה ואז להמליץ לך מה כדאי לך לעשות.
נכון לעכשיו נראה לי שאין חוק מדינה שמחייב את הוועד בית להסכים לפריסה של תשתית של אינטרנט סיבים אופטיים באותו בניין.
...
לפי החוק ועד הבית הוא גוף תפעולי שמישם א תהחלטת רוב הדיירים. אין צורך בחוק מיוחד לעניין, אם רוב הדיירים מסכימים הועד חייב לבצע כל עוד כמובן זה משהו חוקי.
https://vaadb.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%95% ... %AA%D7%A3/

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 652 פעמים
קיבל תודות: 327 פעמים

לינק להודעה #6 

אם הרוב נגדך, אכלת אותה
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 502 פעמים
קיבל תודות: 3877 פעמים

לינק להודעה #7 

תעבור דייר דייר, תחתים נייר שאומר שהם מסכימים לסיפור. אם יש לך 75%, פשוט תיגש ישירות ותחתום בשם רוב הדיירים גם אם אתה לא הועד בפועל.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1676 פעמים
קיבל תודות: 3800 פעמים

לינק להודעה #8 

1. תכנס לועד.
2. אתה לא יכול לחייב את הועד לעשות שום דבר, גם אם יש לך את כל הדיירים כגב.
3. פרטנר לרוב לא אוהבים לחתור תחת הועד, כי הועד יכול אח"כ להתנכל לציוד והדיירים יסבלו.
4. פרטנר נותנים מתנה לועד שנה חינם במידה ואחוז מסויים מהדירות חותמות איתם, יכול להיות שזה יעזור.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”