סלקום TV ופייבר תקלות

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 291 פעמים

סלקום TV ופייבר תקלות

לינק להודעה #1 

ערב טוב
אני מנוי בסלקום TV עם פייבר
מעל שנה שני הממירים עבדו תקין בכל שעות היום
הפייבר מחובר אצלי מה ONT של נוקיה לראוטר פרטי שלי AX88U
הראוטר שסלקום סיפקו במעמד התקנה זרוק במחסן איפשהו.
בדיקת מהירות תקין 60/600 בלי בעיה בכל שעות היום.

לאחרונה אני ואישתי חוזרים הביתה מדליקים טלויזיה בווום תקלה 529 '' זוהתה תקלת קישוריות זמנית הצפייה תתחדש ללא צורך
בפניה למוקד השירות אנא המתינו מספר דקות ולחצו על נסה שנית '' כמובן שלחצתי מיליון פעם ולא עזר.
פריקת מתח לשני ממירים לא עזר,החלפת כבלי רשת לא עזר,איפוס ממירים לברירת מחדל והגדרה מחדש לא עזר.

פעם שעברה היה לי את אותה תקלה לקח לי כמעט שעה המתנה ועוד 40 דקות עד שנציגה עשתה משהו וזה חזר לעבוד
עד היום שזה היה לפני שבוע וקצת.

עכשיו אני עוד הפעם בהמתנה אחרי יום עבודה לטכני מחורבן שלהם כבר חצי שעה ממתין למענה!

אני שוקל לעבור לפרטנר TV יש לי סיב שלהם מעל הקופסה של סלקום
איך האינטרנט שלהם? יציב? ה TV שלהם שווה?

ptrToPtr
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: סלקום TV ופייבר תקלות

לינק להודעה #2 

מדובר בממירים של סלקום או ממירים פרטיים? אם פרטיים, איזה דגמים? איזו גרסת מערכת העפלה?

לגביי האינטרנט של פרטנר, לפי חוות דעת בפורום כנראה מדובר בחיבור טוב משל סלקום (למרות שאם אתה מקבל מהירויות מקסימליות בסלקום בזמן השימוש שלך אז כנראה שמבחינתך לא יהיה הבדל).

לגביי השוואה בין פרטנר TV לסלקום TV, הכל תלוי בצרכים שלך. בפרטנר TV אין את ערוצי הספורט של צ'רלטון, דבר שיכול להיות דיל ברייקר לחלק מהאנשים. כמו כן ה-VOD למיטב ידעתי לא מתקרב אפילו לזה של סלקום. בנוסף (לדעתי האישית) הממשק של סלקום הוא ליגה אחרת אל מול זה של פרטנר.

EFIBET
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 65 פעמים

לינק להודעה #3 

אהלן
אני מחובר בפרטנר-סיבים מספר חודשים.
תשתית 1000/100 המחוברת עם ראוטר פרטי ax86 asus לרשת ביתית הכוללת 20 מכשירים.
הביצועים מטורפים לגמרי גם בהיבט מהירות הגלישה וביציבות והאמינות של התשתית.
בתור פליט hot אני בשוק כל בוקר שהכל עובד😀
מהירות גלישה בwifi בכל הבית 400-900MBps!
מהירות גלישה ברשת הקווית 945Mbps!!
אני ממליץ בחום על פרטנר😀👍💪❤️

MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 291 פעמים

לינק להודעה #4 

16/11/2020 21:35  
ptrToPtr כתב:
מדובר בממירים של סלקום או ממירים פרטיים? אם פרטיים, איזה דגמים? איזו גרסת מערכת העפלה?

לגביי האינטרנט של פרטנר, לפי חוות דעת בפורום כנראה מדובר בחיבור טוב משל סלקום (למרות שאם אתה מקבל מהירויות מקסימליות בסלקום בזמן השימוש שלך אז כנראה שמבחינתך לא יהיה הבדל).

לגביי השוואה בין פרטנר TV לסלקום TV, הכל תלוי בצרכים שלך. בפרטנר TV אין את ערוצי הספורט של צ'רלטון, דבר שיכול להיות דיל ברייקר לחלק מהאנשים. כמו כן ה-VOD למיטב ידעתי לא מתקרב אפילו לזה של סלקום. בנוסף (לדעתי האישית) הממשק של סלקום הוא ליגה אחרת אל מול זה של פרטנר.
...
מדובר על ממירים שקבלתי מסלקום מרובעים קטנים כאלה לא של שיאומי שחכתי את הדגם.
אחרי שדברתי עם תמיכה של סלקום אמרו לי שזאת שגיאה כללית אחרי איפוס והגדרה מחדש כרגע יומיים
עובד תקין אבל לך תדע מתי יחזור.

מבחינת תוכן ב TV זה פחות מעניין אותי אני רואה חדשות וזהו אישתי זאת שיושבת על הטלויזיה רואה סדרות שלה.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”