מעבר בין ספקיות ע"ג תשתית אנלימיטד - ייאש מוחלט

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
yogiman
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 146
הצטרף: אוקטובר 2009
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

מעבר בין ספקיות ע"ג תשתית אנלימיטד - ייאש מוחלט

לינק להודעה #1 

אהלן,

החלטתי לעבור מ-015 ל-018.
כבר יומיים שאני מנסה להזיז את הדבר הזה קדימה, ללא כל פתרון באופק.

כל הבלגן משום ש-018 (וגם חברות אחרות כך) מתעקשים לשלוח לי טכנאי הביתה. אני לא רואה בזה שום צורך, בכל הפעמים הקודמות בהן עברתי מספק לספק עשיתי אז זה בטלפון או ששלחו לי דף עם הוראות. בכל אופן, 018 אמרו לי סבבה, לא צריך טכנאי והפנו אותי לאנלימיטד. רק שאף אחד שם לא יודע מי הגורם באנלימיטד שאיתו אני צריך לדבר כדי לקבל את פרטי ההתחברות.

כל הסיפור הזה נשמע לי מוזר מאוד. הרי 018 היא הספק ואליה אני מתחבר. אז למה פרטי ההתחברות נמצאים אצל אנלימיטד? זה לא הגיוני.

shmizan
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 537
הצטרף: ינואר 2010
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

לינק להודעה #2 

על איזה פרטי התחברות אתה מדבר בעצם?
כשהתקשרתי להתלונן על מהירות גלישה מגוכחת ותקיעות בסטרימינג, העבירו אותי ל-018 דרך המוקד תמיכה, לא הייתי צריך לתאם כלום מול 018 באופן פרטי.. אך נאמר כי לשינוי לוקח 2 ימי עסקים להתבצע.

לגבי אנלימיטד באופן כללי - מדובר בחברה שהיא חצי בדיחה, עם תודעת שירות מאוד מאוד נמוכה.
לפני כמה זמן שמתי לב שהם מפרסמים גם את 019 כספק אופציונלי על גבי unlimited.
בגלל ש-015 ו-018 שתיהן מציעות ביצועים עלובים ביותר, התקשרתי לאנלימיטד שיעבירו אותי אל 019.
לאחר מספר דקות המתנה, הנציג אמר שאי אפשר לבחור אותם בתור ספק, למרות שבאתר של אנלימיטד הם מופיעים כאופציה - פשוט בדיחה :)
התקשרתי ל-019 ישירות והם אמרו לי שכדי להתחבר אליהם בתור ספק, צריך לקבוע התקנה מחדש (!) של אנלימיטד.
הוסבר לנציגה שאני כבר מחובר ורק רוצה להחליף ספק, אך אין שום דרך - רק אם טכנאי יגיע.
הסכמתי, הטכנאי הגיע ולא הבין מה הוא צריך לעשות, אמרתי לו שאני כבר מחובר ורק רוצה להחליף ל-019, הוא עשה פרצוף של "בשביל זה קראו לי?", והתקשר למוקד שלו, שם שינו לי ל-019, ראיתי שאני גם שם נמצא מאחורי NAT (כמו ב-018) אז אמרתי לו להחליף חזרה :lol:.

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
הודעות: 3159
הצטרף: פברואר 2012
נתן תודות: 307 פעמים
קיבל תודות: 707 פעמים

Re: מעבר בין ספקיות ע"ג תשתית אנלימיטד - ייאש מוחלט

לינק להודעה #3 

@yogiman
·

אתה צריך להתקשר למוקד של אנלימטד *5805 (הכוכבית קודם) ולבקש לעבור ספק. מן הסתם אין שום פרטי התחברות שהרי אין חייגן. פעם אחרונה שעשיתי זאת אמרו לי שזה לוקח עד שעתיים להתעדכן במעשי זה מתעדכן תוך דקות בודדות. מן הסתם אין שום צורך בטכנאי, ואם יגיע טכנאי הוא לא יבין למה קראו לו. החלפת ספק נעשית במוקד של אנלימטד, לא ע"י טכנאי ולא אצל הספק.

אם אתה נופל על נציג שאומר לך משהו אחר תנסה להתעקש שאתה יודע שזה הנוהל ואם לא הולך פשוט תתקשר במועד אחר, מניסיוני רב הנציגים שלהם מקצועיים יחסית. אני לא בטוח לגבי הטענות של shmizan, יצא לי לדבר איתם לא מעט ולבינתיים הם נותנים שירות סביר שמשמעותית יותר טוב מכל ספק אחר שיצא להיות אצלו (בעיקר מעיד על השירות המזעזע אצל הספקים האחרים ופחות על השירות שקיבלתי מאנלימטד שפשוט היה ברמה סבירה יחסית).

כך בחשבון שברגע שהם מעבירים אותך ל-018 תהיה מאחורי NAT. הדרך היחידה לצאת מה-NAT זה לשלם על IP קבוע, דבר שעיתי בזמנו כשבדקתי אותם ולפחות במקרה שלי זה לקח כמה ימים עד שבאמת קיבלתי את השירות שכמובן ישר התחילו לחייב עליו (וגם אז האינטרנט לחלוטין לא זז אז חזרתי מהר ל-015; הדבר היחיד שהיה יותר טוב אצל 018 זה היה בדיקת fast.com שלפחות בזמנו היה ל-018 שרת מקומי אז התקבלה מהירות מלאה). באותם כמה ימים שחיכתי ל-IP יצא לי גם להתרשם מרמת השירות במוקד של 018 שגם תרמה לחזרתי המהירה ל-015 (גם הם ממש רחוקים מתלית שכולה תכלת, כמו לדוגמא זה שאי אפשר לדבר עם נציג של 015 אלא רק לקבל שירות דרך הנציגים במוקד של אנלימטד, אבל עדיין מניסיוני עם הספקים היותר נחשבים בארץ הם הרע במיעוטו).

DANBR22
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 646
הצטרף: יוני 2009
נתן תודות: 77 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

Re: מעבר בין ספקיות ע"ג תשתית אנלימיטד - ייאש מוחלט

לינק להודעה #4 

לפני חודשיים הייתה לי גם בעיה מול 015 וניסיתי לשבור את הראש עד שגיליתי שאין להם באמת תמיכה משלהם והם מסתמכים על הנציגים של אנלימיטד.
אנלימיטד העבירו אותי ל 018 תוך דקות בודדות בטלפון, דבר איתם.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”