המלצה על ספק אינטרנט במקום בזק בינלאומי

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
EliYehuda
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

המלצה על ספק אינטרנט במקום בזק בינלאומי

לינק להודעה #1 

איזה ספק אינטרנט יותר טוב מבזק בינלאומי.
הייתי מחובר אליהם דרך שוק סיטונאי עם בזק ועברתי לבנדל דרך בזק עם בזק בינלאומי ומאז יש הרבה בעיות עם האינטרנט כמו ניתוקים, פינגים גבוהים.

בזק המליצו לי על ספק בשם BEST, מישהו מכיר ספק כזה?
למי יש ניסיון עם ספק אחר שהוא טוב?

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 692 פעמים

Re: המלצה על ספק אינטרנט במקום בזק בינלאומי

לינק להודעה #2 

@EliYehuda
·

בזב"ל נחשבים לאחד הספקים הטובים בארץ, אם לא הכי טוב במיוחד בשילוב עם תשתית בזק. בעוד שעל BEST בכלל לא שמעתי (אבל לפי השם הוא בטוח הכי טוב :P). אם אתה חייב להחליף ספק הייתי מנסה אחד מהגדולים האחרים, כנראה את פרטנר שגם נחשבים לא רעים (לפחות בסיבים).

בגדול מה שאתה מתאר נשמע כמו בעיה בתשתית. הייתי מתחיל מלבדוק מה נתוני הקו, האם הסינכרון יציב והאם יש ניתוקים ברמה של המודם (כרגיל יש או "שעון" שאומר כמה זמן החיבור פעיל או אפשר לראות ב-log של המודם לגבי ניתוקים והתחברות מחדש של המודם). בהנחה שזה בעיה בתשתית, דווקא זה שאתה מחובר דרך בזק אמור להקל על השירות ובתקווה תצליח שהם יתקנו את הבעיה (כמובן רק בזק יכולים לטפל בתקלות בתשתית שלהם). מן הסתם החלפת ספק לא תעזור לבעיית תשתית.

EliYehuda
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #3 

@eran405
התשתית תקינה.
מהירות הורדה מקבל קבוע בין 90 ל-100

eran405
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 692 פעמים

לינק להודעה #4 

@EliYehuda
·

עדיין הרבה יותר סביר שהתשתית לא באמת תקינה והנפילות הינן בגלל תשתית של בזק. פינגים לא יציבים יכולים להיות בגלל הספק אבל באותה המידה גם בגלל התשתית, ניתוקים זה אך ורק בגלל תשתית (או מקסימום בגלל בעיות של התשתית מול ספק מסויים, לך תדע אולי זה תקלות "אסטרטגיות" בגלל המתח שנוצר לאחרונה בין בזק ובזב"ל). לעומת זאת עוד לא נתקלתי באף תשתית (ביתית) של בזק שלא התחילה לגלות "סימנים של חולשה" במוקדם או מאוחר. זה לפעמים עדין יחסית ויותר קשה להבנה / טיפול אבל תשתית בזק הנוכחית מאד בעייתית מבחינה טכנית.

לדעתי פשוט תתן לבזק להעביר אותך (זמנית) לאיזה ספק שהם רוצים. אם זה פותר את הבעיה, לא כזה משנה למה ואם אתה לא מרוצה מהספק תמשיך להחליף עד שתהיה מרוצה (די בטוח שתוכל גם לחזור לבזב"ל ושהבעיה לא תחזור). אם זה לא פותר את הבעיה זה בתקווה "ישכנע" את התמיכה של בזק שהבעיה לא בספק אלא אצלהם ואולי תצליח לגרום להם לטפל בתקלה.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”