חיבור ראוטר למוקה | פרטנר

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
AnanOnSteroeids
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

חיבור ראוטר למוקה | פרטנר

לינק להודעה #1 

היי פורום!

נמצא בפרטנר עם חבילה של ג'יגה, 4 ממירים בכל הבית וראוטר 4X4.
הבית שלנו אמנם קומה אחת אבל אין קליטה בכל הבית מהראוטר של פרטנר (הוא נמצא בחדר הכי קיצוני בבית).

בשביל לטפל בנקודת אינטרנט קווית בחדר עבודה חיברתי לMOCA סוויצ'ר שתומך ב1000 מגה, עובד מצויין ומקבל מהירות הורדה עד 700.

ובשביל לטפל בבעיית האינטרנט האלחוטי בסלון, קניתי ראוטר (TP LINK TL-WR940N) מוצר זול - אני מודע, לא ציפיתי ליותר מדי. לראוטר בסלון מחוברים טלויזיה חכמה וממיר פרטנר.

כאשר הממיר בסלון מחובר דרך הראוטר הוא מקבל בקושי 1 מגה וקורס ממש כל כמה דקות ובאינטרנט אלחוטי אני מרגיש כאילו חזרתי לשנת 2002 כשרק התגלה האינטרנט האלחוטי.

רציתי להיעזר בכם ולהתייעץ עם אנשים שגם חיברו ראוטר למוקה, מה חשוב להגדיר בראוטר, איזה דגם מומלץ לראוטר למקרים כאלה, וכמובן אם יש משהו שעשיתי לא נכון ואפשר לעשות ביותר קלות גם אשמח לדעת.

AnanOnSteroeids
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

Re: חיבור ראוטר למוקה | פרטנר

לינק להודעה #2 

AnanOnSteroeids כתב:היי פורום!

נמצא בפרטנר עם חבילה של ג'יגה, 4 ממירים בכל הבית וראוטר 4X4.
הבית שלנו אמנם קומה אחת אבל אין קליטה בכל הבית מהראוטר של פרטנר (הוא נמצא בחדר הכי קיצוני בבית).

בשביל לטפל בנקודת אינטרנט קווית בחדר עבודה חיברתי לMOCA סוויצ'ר שתומך ב1000 מגה, עובד מצויין ומקבל מהירות הורדה עד 700.

ובשביל לטפל בבעיית האינטרנט האלחוטי בסלון, קניתי ראוטר (TP LINK TL-WR940N) מוצר זול - אני מודע, לא ציפיתי ליותר מדי. לראוטר בסלון מחוברים טלויזיה חכמה וממיר פרטנר.

כאשר הממיר בסלון מחובר דרך הראוטר הוא מקבל בקושי 1 מגה וקורס ממש כל כמה דקות ובאינטרנט אלחוטי אני מרגיש כאילו חזרתי לשנת 2002 כשרק התגלה האינטרנט האלחוטי.

רציתי להיעזר בכם ולהתייעץ עם אנשים שגם חיברו ראוטר למוקה, מה חשוב להגדיר בראוטר, איזה דגם מומלץ לראוטר למקרים כאלה, וכמובן אם יש משהו שעשיתי לא נכון ואפשר לעשות ביותר קלות גם אשמח לדעת.
...
·

אוקי אמנם לא ענו לי פה בפורום אבל לא ויתרתי ובכל זאת ניסיתי לתקן את הבעיה בעצמי,
בנתיים אין ניתוקים ונראה שזה עבד!
משתף פה למי שיתעניין בפיתרון בעתיד:
  • החלפתי את כל הכבלים שעברו מהמוקה לראוטר ולממיר, מסתבר שאחד מהכבלים היה מוצלב וזה לא טוב! (אפשר לחפש באינטרנט תמונה של איך נראה כבל רשת מוצלב).
  • לאחר מכן ריסט לTP LINK והגדרתי אותו מחדש עם Clone mac address, אותו שם משתמש וסיסמא לרשת אלחוטית.
  • וכמובן שהאינטרנט לא עבד מיד, בממיר צריך להכנס ל-הגדרות רשת > הגדרות IP ולבחור בDHCP.

מיד אחרי ההגדרה הזו האינטרנט עבד מצויין.
הורדתי אפליקציית בדיקת מהירות לAndroid TV של הממיר וקיבלתי 50 מגה, מבסוט אש.

לא MESH ב1000 שקל ולא נעליים .. 130 שקל על ראוטר שמחובר למוקה. עושה אחלה עבודה ויש קליטה בכל הבית!
מי שרוצה לקבל 1000 גיגה יכול להשקיע עוד כמה שקלים על ראוטר איכותי

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”