שוק התקשורת כמרקחה: הוט משיקה קצב גלישה של חצי ג'יגה בפריסה ארצי

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
uh99
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1147 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #226 

oferlap כתב:
...
...
·לא הבנתי את ההשוואה. ניוד מספרים מאפשר לך לצאת בקלות מחבילות שלא מתאימות לך, מבלי לאבד את הזכויות על המספר. ניוד מכשירים מאפשר לך לרכוש את המכשיר המתאים לך במחיר המתאים לך, כשההבדל הפונקציונלי בין מכשירים שונים יכול להיות ניכר מאד.
במקרה של המודם עדיין לא הבנתי איזו סיבה יכולה להיות למישהו להעדיף מודם אחר, כשהוא ממילא מקבל חינם את המודם של הוט וממילא לא אמור להיות הבדל פונקציונלי. אני לא אומר שאין סיבות, אני שואל מה הסיבות ואיך זה יעזור מבחינת התחרות בשוק (שוק ספקי האינטרנט. אני מבין איך זה ישפיע על שוק המודמים..).
...
היכן נכתב על ניוד מספרים :?: ומה שנכתב איסור נעילת כרטיס SIM (i) וכאשר יהיה אפשרות לייבא מודם כבלים פרטי אז התחרות תיהיה יותר לטובת הצרכנים כי כך החברות התשתית לא יכלו לכבול צרכנים לציוד שלהן :!:

oferlap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

נושא שלא נקרא #227 

uh99 כתב:
...
...
מה שנכתב איסור נעילת כרטיס SIM (i) וכאשר יהיה אפשרות לייבא מודם כבלים פרטי אז התחרות תיהיה יותר לטובת הצרכנים כי כך החברות התשתית לא יכלו לכבול צרכנים לציוד שלהן :!:
...
·אני לא כ"כ זוכר איך זה היה, כי הייתי בפלאפון שלא עבדה עם סים בכלל עד שהחלפתי ל-Galaxy S2. נעילת סים ז"א שאם רכשת מכשיר למשל דרך סלקום, אז לא היה אפשרי לשים בו סים של חברה אחרת? או שזה אומר שאם רכשתי מכשיר שלא דרך אחת החברות אז שום סים של אף אחת מהן לא יעבוד איתו?
בכל מקרה, הוט היא היחידה שיש לה תשתית DOCSIS, אז לא משנה כרגע איזה מודם תחבר, פרטי או לא, הוא יתחבר תמיד לתשתית של הוט. או שרגע, בעצם ספקיות אינטרנט יוכלו אולי למצוא מודמים זולים יותר מההוטבוקס, לייבא ולתת אותם יחד עם חבילות במחירים נוחים יותר.

uh99
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1147 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #228 

oferlap כתב:בתשתית הכבלים

...
...
·אני לא כ"כ זוכר איך זה היה, כי הייתי בפלאפון שלא עבדה עם סים בכלל עד שהחלפתי ל-Galaxy S2. נעילת סים ז"א שאם רכשת מכשיר למשל דרך סלקום, אז לא היה אפשרי לשים בו סים של חברה אחרת? או שזה אומר שאם רכשתי מכשיר שלא דרך אחת החברות אז שום סים של אף אחת מהן לא יעבוד איתו?
בכל מקרה, הוט היא היחידה שיש לה תשתית DOCSIS, אז לא משנה כרגע איזה מודם תחבר, פרטי או לא, הוא יתחבר תמיד לתשתית של הוט. או שרגע, בעצם ספקיות אינטרנט יוכלו אולי למצוא מודמים זולים יותר מההוטבוקס, לייבא ולתת אותם יחד עם חבילות במחירים נוחים יותר.
...
· אכן והסלולרי זה ציוד קצה ולא שונה ממודם כבלים :!: ואם לא שמת לב גם דרך סלקום ופרטנר ניתן להשכיר מודם כבלים ולא רק מהוט (i) וכך עם המודם על התשתית בזק שנפתח לתחרות, אך משרד התקשורת :לארואהשומעמדבר: כלפי
הצרכנים הפרטיים בתשתית הכבלים(W)

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”