נתב סלולר לשיחות?

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות
Adir207
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נתב סלולר לשיחות?

הודעה שלא נקראה #1 

https://www.pelephone.co.il/digitalsite ... ar-router/

מישהו מכיר? פתרון שיכול מאוד לעזור לי, אם למישהו יצא להתנסות:
1. איך זה עובד? הבנתי שמחברים את זה לראוטר הביתי, אבל בעצם זה משפר את הקליטה אם כך רק ברדיוס שאני ממקם בו את המכשיר?
2. המכשיר בעלות כלשהי?

תודה

NegativeIQ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 509 פעמים

Re: נתב סלולר לשיחות?

הודעה שלא נקראה #2 

Adir207 כתב:https://www.pelephone.co.il/digitalsite ... ar-router/

מישהו מכיר? פתרון שיכול מאוד לעזור לי, אם למישהו יצא להתנסות:
1. איך זה עובד? הבנתי שמחברים את זה לראוטר הביתי, אבל בעצם זה משפר את הקליטה אם כך רק ברדיוס שאני ממקם בו את המכשיר?
2. המכשיר בעלות כלשהי?

תודה
...
זה נקרא Femtocell, בגדול זאת אנטנה סלולרית לכל דבר והטלפון בכלל לא יכול להבדיל בינה לבין אנטנה "אמיתית". היא משתמשת בחיבור האינטרנט הקווי בשביל החיבור לרשת עצמה (מבחינת קרינה אין עם זה בעיה, עוצמת השידור אמורה להיות דומה ל-WiFi).
במילים אחרות אתה נותן לחברת הסלולר להשתמש בחיבור האינטרנט האישי שלך כדי לקשר אותך ואז גם לגבות ממך תשלום על השימוש. המקרה היחיד שאתה תרצה להשתמש בזה הוא אם אתה גר בחור ואין לך קליטה סבירה בלי זה (ואם זה המצב אין ברירה אבל לכל הפחות תבטל את הנתונים הסלולריים אחרת זאת ממש בדיחה עצובה).

Adir207
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #3 

בכל מקרה, ביררתי גם מול פלאפון - הנתב בעלות של 14.90 ל-36 חודשים אך תומך רק בתשתית אינטרנט בזק/הוט (לא מתאים לסיבים אופטיים) אז מכאן שלא רלוונטי לי.
הצצתי באינטרנט על מגברים סלולריים - ראיתי עלויות מאוד גבוהות (סביבות 2000 שקלים).
מישהו מכיר פיתרון אחר?
אני כרגע ב-012 מובייל ומשתמש בשירות ה-WIFI CALLING אבל הוא לצערי מתנתק אצלי לא מעט אז הוא לא מהווה תחליף ראוי לקליטה טובה.

amdr1
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

יש משהו יחסית זול.
ZBT link WE 3526
תומך ב כרטיס SIM
וethernet 2x wan
שיחות VoIP
בסביבות 350 ₪
יש באליאקספרס

Adir207
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #5 

@amdr1
לא הצלחתי למצוא את זה בעליאקספרס אבל בגוגל נראה שזה פשוט ראוטר, לא מגבר קליטה סלולרי...

sys_admin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 522 פעמים

הודעה שלא נקראה #6 

@amdr1
·
איך אותו משהוא יחסית זול תורם או עוזר למה שהבחור שאל? זה יחידת FemtoCell ? זה GSM Repeater ? כמובן שלא, זה נתב סיני עלום שם עם WIFI , אז איך זה יספק לו את הקליטה הסלולרית של חברת פלאפון בתוך הבית למכשירי סלולר שלו?

amdr1
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

הודעה שלא נקראה #7 

צודק,ממש טעיתי.
אגב femtocell אצלנו לא מוכרים כלל.
זה לא אה"ב או אירופה.
אפשר לפנות לספק שרות בלבד.IMHO.

Adir207
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #8 

@amdr1
מוכרים femtocell, זה הקישור ששמתי בפוסט, אבל הוא לא רלוונטי אליי כיוון ותשתית האינטרנט שלי בבית היא של פרטנר ולטענת פלאפון אינה נתמכת עם ה-femtocell שלהם.

sys_admin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #9 

@amdr1
·

הפעם אתה צודק לגמרי. אנחנו לא אמריקה ולא אירופה ולא את FemtoCell ולא את Repeater בישראל מפעילים סלולריים לא מוכרים ישירות ללקוחות פרטיים בדרך כלל. המוצרים האלה מותקנים בחינם ללקוחות ארגוניים מסוג Enterprise , לבעלי תפקידים שלהם שבבית שלהם קיימת בעיית קליטה שך מפעיל סלולר שהם בקשר אתו. גם, אם מנסים להזמין מחו''ל Repeater, שדרך אגב אחת כזה שעובד גם עולה כמה אלפי שקלים למכשיר, אז המכשיר זה ייעצר במכס ולא ישוחרר.

sys_admin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #10 

@Adir207
·
FemtoCell , בהגדרה חייב לעבוד בכל חיבור רשת אינטרנט ולא משנה מה הוא. הוא מתחבר מאחורי נתב לנקודת תקשורת של רשת ביתית. רק שלמפעיל סלולרי אין שום תמריץ או עניין במקרה שלך להגיע למצב שמוצר זה יעבוד אצלך.

NegativeIQ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 509 פעמים

הודעה שלא נקראה #11 

sys_admin כתב:@amdr1
·

הפעם אתה צודק לגמרי. אנחנו לא אמריקה ולא אירופה ולא את FemtoCell ולא את Repeater בישראל מפעילים סלולריים לא מוכרים ישירות ללקוחות פרטיים בדרך כלל. המוצרים האלה מותקנים בחינם ללקוחות ארגוניים מסוג Enterprise , לבעלי תפקידים שלהם שבבית שלהם קיימת בעיית קליטה שך מפעיל סלולר שהם בקשר אתו. גם, אם מנסים להזמין מחו''ל Repeater, שדרך אגב אחת כזה שעובד גם עולה כמה אלפי שקלים למכשיר, אז המכשיר זה ייעצר במכס ולא ישוחרר.
...
אתה עושה צחוק, המילה FEMTO רשומה בבירור על המכשיר הזה שבקישור...
sys_admin כתב:@Adir207
·
FemtoCell , בהגדרה חייב לעבוד בכל חיבור רשת אינטרנט ולא משנה מה הוא. הוא מתחבר מאחורי נתב לנקודת תקשורת של רשת ביתית. רק שלמפעיל סלולרי אין שום תמריץ או עניין במקרה שלך להגיע למצב שמוצר זה יעבוד אצלך.
...
בהתחשב בעובדה שפלאפון שייכת לבזק איכשהו אני לא מתפלא.

sys_admin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #12 

NegativeIQ כתב:
...
...
אתה עושה צחוק, המילה FEMTO רשומה בבירור על המכשיר הזה שבקישור...
...
·
רשומה שם גם בבירור אות P עם נקודה מתחת, וכל זה על רקה כחול ולבן, רק שחברת פלאפון, שזה הלוגו שלה, עדיין לא מוכנה לספק לו את המוצר על תשתית של פרטנר.

NegativeIQ כתב:
...
...
בהתחשב בעובדה שפלאפון שייכת לבזק איכשהו אני לא מתפלא.
...
·
למה, אתה חושד בבזק שהיא מנסה בסתר להגדיל את הרווחים של הוט? כי הבחור כתב כבר בפירוש שהתשובה שהוא קיבל שמספקים את הנתב על תשתית או של הוט או של בזק. :lol:

טוב אם לדבר ברצינות, אז את הסיבה המדוייקת לסירוב שהמשתמש קיבל מפלאפון אני כבר הסברתי וחבל יהיה לחזור עלייה עוד הפעם.
דרך אגב, זה המוצר המדובר שפלאפון משתמשת בו:
https://www.cisco.com/c/en/us/products/ ... 730972.pdf

gabiuzan
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 87 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

הודעה שלא נקראה #13 

משהו כזה יכול לעזור?

https://www.ebay.com/itm/NEU-Cisco-USC3 ... 100623.m-1

sys_admin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #14 

gabiuzan כתב:משהו כזה יכול לעזור?

https://www.ebay.com/itm/NEU-Cisco-USC3 ... 100623.m-1
...
·

"משהוא כזה" יכול לעזור ללקוחות של אותו המפעיל שסיפק את זה ללקוחות שלו וגם זה רק במקרה, אם המכשיר זה עוד בכלל רשום בשרת של המפעיל.

ariel-ro
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

הודעה שלא נקראה #15 

הפתרון מצויין.
גם לי הייתה בעיית קליטה חמורה בבית(בכל החברות), לפני חודש פתרתי אותה בעזרת Femtocell
מצאתי שפלאפון והוט-מובייל מוכרות Femtocell ללקוחות פרטיים.(פרטנר וסלקום לא נותנות פתרון ללקוח עם פחות מ10 קווים)
פלאפון מוכרת את הפמטוסל שלה בעסקת מזומן ב500ש"ח או כפי שרשמת, ב15ש"ח ב36 תשלומים.
לשתי החברות יש בעיות מלאי קשות למוצר, והרבה נציגים שלא מכירים שהחברה בכלל מציעה אותה.
לבסוף הצלחתי להשיג מהוטמובייל את המוצר- (לאחר שניידתי לפלאפון, ואז ביקשתי את הנתב ונגמר להם המלאי)
https://www.hotmobile.co.il/Pages/Fem2cell.aspx
בעלות של 10ש"ח לחודש ל36 חודשים - כאשר התשלום הוא ישירות מהחשבונית.

אני לא רואה הסיבה שהמוצר לא יעבוד על גבי סיבים אופטיים - תבקש את המוצר ותתנה את זה ביכולת להחזיר אותו במידת הצורך.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”