רשימת חברות שילוח צד ג'

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

Re: רשימת חברות שילוח צד ג'

נושא שלא נקרא #16 

שוב תודה!
ומה אתה אומר לגבי אנגליה?
נניח שיש לי אותו מוצר גם באמזון אנגליה, יש עדיפות לגרמניה או שאפשר איכשהו לשלוח דרך חברת שילוח שעוברת עם דואר אנגליה ואז זה דומה?

osh78 (פותח השרשור)
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

1. צריך לבדוק מה המחיר הכולל בכל אחת מהאופציות.
2. לא חושב שidgu או ushops שולחים דרך דואר אנגליה, כך שדואר גרמניה עדיף

t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #18 

מסכים לגבי IDGU ו-USHOPS, חשבתי שזה אולי אחרת ב-tiptrans אבל אין לי נסיון איתם
מחיר המוצר עצמו דומה בשתי האופציות, אבל הקטע שב-USHOPS יש מבצע שילוח 25$ מאנגליה מול 37 EUR שיוצא לי במחשבון של MAILBOXDE
מצד שני, אם יש סיכוי שזה אפילו לא יתפס במכס, וגם אם יתפס יהיה בלי עמלות שקר, נשמע שבקלות MAILBOXDE ינצח לא?

t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #19 

אוקי אז בדקתי ב-TIPTRANS ונראה שזה גם יוצא יקר וגם אין שם דואר "רגיל" (מניח שזה אומר עמלות שקר)

osh78 (פותח השרשור)
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #20 

אין לי נסיון עם טיפטרנס מגרמניה, רק מסין

t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #21 

יאללה מזמין מגרמניה. דבר אחרון - ההסבר שלהם לא לגמרי ברור, הכתובת צריכה להראות ככה?

two-times
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

Ushops המבצע 25 דולר שילוח מאנגליה הוא רק עד משקל פיזי או נפחי (הגבוה מביניהם) של 2 קילו בלבד.
וביקום של יושופס החילוק לשם חישוב נפחי: הוא ב 5000. לא ב 6000.
יוצא שכדי שחבילה תקבל את הנחת הקופון מבצע של 25 דולר: צריך שמימדי החבילה יהיו X*Y*Z=10000
דהיינו חבילה בצורת קוביה של 22-21 ס"מ כל פאה. (ליתר דיוק לא כל פאה בקוביה, אלא כל מקצוע בקוביה).

לך תמצא לי חבילה עם פאה של 20 ס"מ.
אפילו חבילה של שעון יד תהיה יותר גדולה.

אם אתה חורג מהמידות הננסיות הללו: הקופון שווה רק הנחה של 5 דולר בלבד.

הכל חראטה.

לפני כמה זמן חבילה שלי ישבה אצלהם במחסן 8 ימים (שילמתי מיד כשקיבלתי הודעה שנקלטה. כדי שתצא למשלוח בזריזות..)
כמו טמבל כל יום אני שולח להם הודעה "נו מה קורה למה זה עדיין אצלכם במחסן?" -וכל יום מקבל תשובה של בוט מטופש "החבילה משובצת לטיסה הבאה".

8 ימים מעכבים אותי סתם. העיקר אם החבילה יושבת שבוע אצלהם במחסן כי אתה לא שילמת - אז עונש אתה מחוייב בדמי אחסון.
-אבל כשהם אלו שמעכבים את השילוח אז הכל בסדר.

אחרי 8 ימים שולחים לי מייל שהחשבונית ששלחתי לא תקינה. יאללה עוד עיכוב.
(ואגב איזה לא תקינה, ואיזה בטיח... פשוט עשיתי להם קובץ PDF של החשבונית של אמאזון ולא של הORDER SUMMERY. -ממילא הכל אותם מספרים זהים בדיוק).

osh78 (פותח השרשור)
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #23 

הם אמורים לשלוח לך אימייל עם הסברים על הכתובת, תסתכל בתמונה שצרפתי. יש לך טעות ב"Address"

An introduction email:

based on your data, we will set up a delivery box with the following address:

Mailboxde.com GmbH
Israel Israeli, ID 99999
Äussere Weberstr. 57
02763 Zittau
Germany

You can have your shipments sent to this address. Please cite Mailboxde.com GmbH always in the first or second line - Deutsche Post often requires this form (you can use an address additional / Adresszusatz too). If there is a possibility to split the street into 2 lines, write your name and ID in the first line and the real street in the second line.

Adding address to eBay.de: Mein eBay > Zusammenfassung > eBay-Konto > Adressen > Bevorzugte Lieferadresse > Ändern (or Neue Adressen hinzufügen, Adresse bearbeiten) > Land oder Region: Deutschland > Name der Kontaktperson: Mailboxde.com GmbH > Straße: Israel Israeli , ID 99999> to field Strasse (Teil 2) type: Äussere Weberstr. 57 > Postleitzahl: 02763, Ort: Zittau > We recommend to check Diese Adresse als meine Standardlieferadresse verwenden.

Adding address to Amazon.de: Mein Konto > Einstellungen: Neue Adresse hinzufügen > ATTENTION: The first line must always be Mailboxde.com GmbH name, so it is necessary to solve as follows > Vor- und Nachname: Mailboxde.com GmbH> Firmenname: Israel Israeli , ID 99999> Straße und Hausnummer: Äussere Weberstr. 57 > Stadt: Zittau > Bundesland/Kanton: Sachsen (optional) > Postleitzahl: 02763 > Land: Deutschland > Telefonnummer für Rückfragen: Your telephone number with area code (e.g. +420). Use your Mailbox as shipping address (Versandadresse / Lieferadresse). Your billing address (Rechnungsadresse) must be the same as your home address.

t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #24 

12/03/2022 23:23  
osh78 כתב:
הם אמורים לשלוח לך אימייל עם הסברים על הכתובת, תסתכל בתמונה שצרפתי. יש לך טעות ב"Address"
...
כן ככה בדיוק עשיתי אבל אז אמזון הציעו לי לתקן לכתובת שהדבקתי, בתכלס זה אותם פרטים רק ב-ADDRESS זה שם את השם שלי קודם משום מה (וזה גם שינה SS ל-ß שזה הכיתוב הגרמני).

אתה כאילו התעלמת מהתיקון של אמזון ושלחת ככה בדיוק?

osh78 (פותח השרשור)
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #25 

כן, הרחוב צריך להיות בשורה הראשונה. שלחתי לא מעט חבילות שהתקבלו ללא בעייה.

t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #26 

@osh78 החבילה הגיעה למחסן של MAILBOXDE :)

1. בשדה COUNTRY OF ORIGIN אני צריך לבחור GERANY נכון (זה מוצר שהזמנתי מאמזון גרמניה ואני די בטוח שהוא הגיע מהמחסנים שלהם שם)? אני שואל כי באתר של המוצר באמזון בעקרון כתוב Country Of Origin - Taiwan אבל ההבנה שלי היא שפשוט מדובר בהקשר אחר, כאשר באמזון מדברים על ארץ היצור וב-MAILBOXDE מדברים על הארץ ממנה נשלח המוצר, נכון?
2. כדאי לבחור Deutsche Post רגיל או PRIORITY? ה-PRIORITY עולה רק איזה 3 יורו יותר אבל אני חושש שזה יסמן אותו כמטרה יותר מפתה למכס, אני צודק?

osh78 (פותח השרשור)
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #27 

1. לא כ"כ משנה.
2. מממ... הייתי הולך על הרגיל, לא חושב שאי פעם השתמשתי priority. גם לרגיל יש מספר מעקב והביטוח הוא עד 500E, אז זה לא משנה. מגיע בערך תוך שבועיים וחצי לארץ.
תעדכן כשהגיע אליך.

osh78 (פותח השרשור)
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #28 

@t0xinקיבלת כבר את החבילה?

t0xin
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #29 

@osh78 מתנצל על התגובה המאוחרת, משום לא קיבלתי את העדכון על השרשור הזה.
החבילה הגיעה לדואר לפני שבוע ונאספה על ידי היום - למעשה הודעה זו נשלחת מהראוטר שהגיע :)

המכס בסוף תפס אותה, נראה לי שהגרמנים ממש מקפידים על הדברים האלה אז לא ברור איזה סיכוי היה לי להתחמק.
מה שכן, לא שילמתי עמלות שקר אז גם זה משהו...
תודה על כל העזרה!

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”